Jump to content
FAS Goran
zrnke

Opel Astra H 1.9cdTI 150KS

Recommended Posts

Haha, hvala.. Samo mogu reci da je zajeban posao I da se dobro treba opremiti vremenom I strpljenjem :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde si kupio foliju i koliko to orjentaciono kosta? ja bih hteo na mom gp da branik onako spustim do dole sa folijom tj da spojim maske i branik pa se debelo razmisljam da li da krenem sam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslacu ti na pp sad

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da otvorim sliku.  :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa slike deluje da je extra odradjeno. Ako budes odradio i ostala stakla tako dobro eto ti posla i musterija uskoro. :D

 

EDIT : evo slika i za bogishu ako ne moze da ti otvori. Nadam se da ne smeta miki. :)

 

ejama4y9.jpg

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrnke, družićemo se mi izgleda da ti i meni odradiš folije!  :laughing: 

hvala Axic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, jos kad je recimo bez koza onutra, ekran, panorama, nenormalno nesto :D

 

Juce sam video bas takvu neku :)

Bela, panorama, unutra ful, neke fabricke felne ogromne (ne znam im fabricke dimenzije) izgelda brutalno, malo tamni prozori, ja odlepio kad sam je video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah, pazi toliko sam bio popizdeo u jednom trenutku kad sve lepo nalepim I idem odozgo izvlacim baloncice, I kad sam dosao pri kraju dok sam gurao donji deo u keder ( najzajebanija stvar za uraditi) pocepa mi se folija, jako malo je falio sa sve pocupam I da batalim al kao ajde. Obavezno ako radite uzmite vise folije nego sto je potrebno, jer ako radite prvi put nema sanse da odradite iz prve :D . Neke stvari su mi ostale za danas da uradim jer je juce pao mrak, a ko za inat danas dobijem temp, ali nadam se da ce me popustiti pa da cu kasnije zavrsiti to. Najveći mi je problem sto nemam dvoriste, odnosno struju kod auta, jer mnogo je lakse raditi kad se ima fen :D

Verovatno da si video one 18tice, sa puno krakova, kad je u takvoj opremi izgleda sjajno
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to normalno. Nije pravo postavljanje folije ako barem jednom ne poželiš da porazbijaš stakla  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha baš to :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram negde da nađem uticnicu kako bih sa fenom sredio neke krajeve I delove gde folija nije dobro legla. Mogu reci da je zeznut osecaj u voznji sad sa folijama, slabo se vidi cim se malo smraci I iznutra. Mozda ih budem skidao pa stavljao slabije. Evo par slicica, nije uradjeno leptir staklo jedno I deo bocnih stakala na gepeku zbog kontektora za alarm.
 

cxcb20080.jpg  cxcb20081.jpg  cxcb20082.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vise za 25% napred i 50% nazad Mislim da je to sasvim dovoljno mada moze i sve na 25%, da se ne tamni previse. Sve u svemu dobro uradjen posao :)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi s obzirom da je Cosmo oprema vec su bila zatamnjena zadnja + ova folija od 75% maltene je 100% , lepo izgleda spolja ali je previse ja mislim mozda uzmem foliju od 50 pa sa njom odradim zadnja stakla a gepek nek ostane ovakav

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma more ne diraj nista, kad parkiras nocu, kliknes sva 4, parkirase se uzz pomoc njih i cao, brzo ces se navici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah ma zeznuto je po danu, kad ti je drugi auto kod zadnjih vrata maltene ga ne vidis :D ali verujem da je sve stvar navike

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste dobro, samo da uspe fen da resi onaj deo na desnom staklu sto je pri dnu, gde folija nije lepo legla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego da vas pitam jel ne mogu momci u plavom da mi prave problem, tj da mi traze neki atest? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe..kao da čitam sebe o ovom postavljanju folije :laughing:

 

Što se tiče policije, oni UVEK mogu da prave probleme, za njih uvek nosim jednu crvenu, ali meni su zatamnjena i prednja. Ma skinuću ih pred njima ako treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da uvek mogu da jedu g.. Ali mi je pitanje da li generalno smaraju i traze atest, ne vidim da bi trebali posto je radjeno samo iza B stuba. :D

A  jel znas mozda kako je najlakse skinuti ako budem odlucio da stavim slabije folije? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, nisam jos pokusavao :)

A za atest, svako dtugacije tumaci, negde kazu da treba atest za bilo koje zatamnjenje, s'tim da ispred b stuba ne mozes nikako da ga dobijes jer i najsvetlija folija ti prelazi zakonsku granicu kad se sabere sa fabrickim zatamnjenjem.. Neki opet kazu da ne treba atest iza b stuba zato sto nema ogranicenja..

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 992D using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda me nece niko smarati :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nece, to je ono jedno vreme bilo aktuelno, sad su svi i zaboravili za zatamnjena stakla :) inace auto ti je extra, ja sam jedno vreme zbog necega gledao karavane i astra je bas lepa :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala druze! :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da iza B stuba moze i 100% ako hoces a za prednja stakla nisam siguran da li je i koliko % dozvoljeno a mozda i traze atest za prednja. Stalno nesto menjaju u tim zakonima. Bitno da je tebi sve ispalo  :respect:  obzirom da si sam radio i to bez fena. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...