Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Hvala Buco, vozamo se svaki dan, najbolji smo drugari. :D

Danas mali jubilej.

 

cxcb14100.jpg

Tek se razradio :p

 

Samo mu daj sta mu treba i prijeci ce jos vise puta toliko. ;)

Svidjaju mi se planovi za daljne radovet, samo neka te sluzi i sve ce doci polako

Share this post


Link to post
Share on other sites

I bitno da je JTD tj MultiJet! ;)

Ne bunim se ni za JTDm raspored slova. ;)

 

@DinoG, dok je kod mene, bice mu lepo i bice lep. Sledecu jurim na 123456. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve sto ih vise gledam sve mi se vise svidjaju sa 5 vrata

Ja sam sad sa 5 vrata progledao, u svakom pogledu. :D

 

Dobar , kolega , dobar !!! Baš sam uživao gledajući slike . :D

 Voli Stilo u prirodi da se slika vise nego iko. :turned:

Sedla, bas sam zagledao da te vidim negde, cak obisao 2 kruga po gradu, i nigde te nema, i ja sam onda morao da sednem da odmorim malo. :D

Pazi ti na organe javnom reda i mira, razmileli se po gradu i menjaju lokacije, poslednji put su bili na novom putu kod Sunca, kao i uvek, neki kamiondzija ga je ugasio. :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Stilo i lepe slike. I opis mi se baš dopao. Da te u zdravlju služi i želim ti da se navikneš na dizelaše i uživaš u Stilu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee ne dam se ja videti tako lako! ;) Nisam bio u gradu,imao voznju za BG... :thumbsup: A sto se tice organa reda sa tim nemam problema,od kako sam stavio taxi tablu na krov ne znam dal' su me dvaput zaustavili,osim kad predjem 120 u gradu! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Igore, navikavam se, na njega bar nije tesko. :D Opis je bio neki iz glave, sad gledam moglo je i bolje, al' ajde, neka ga, za prvi nije los. :cheers:


Opaa, lybra radi i na dalje. I moj Stilo sutra ima izlet u Bg, odusevice se. :D Imao si ti srece da je Cose radio, video bih te veceras sa Rosavim. :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i Rosavi se smirio od kako je dobio batine par puta,nije vise onoliko bezobrazan kao ranije. Uostalom,uplatis mu turu u "Bifeu kod Cala" i na biiip si! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, vala bas, kida se sa babama ispred ulaza. :D Jos mi reci da se sisas kod Ruze nase zemljakinje, pa da pomislim da me uhodis onda stvarno. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta reći a da već neko nije, auto kao da je sišao sa trake a slike....kao iz nekog časopisa.
Kačket u boju auta , 16" ,stakla i to najviše 30% i to je to. Svaka čast!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Djole. Kacket cuci pored mene u sobi, ceka da se nakanim da ga ofarbam. Place za felnama, ali bice i one. A ne buni se ni za tamnija stakla. Samo da uhvatim malo ''vremena''.  Jos nekih par sitnica i to je to, samo da prede.....koliko je to moguce. :D  :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono...planiram i sebi to da uradim,ali kontam...mogli smo prvo kod tebe,da malo uvezbam,pa i ako nesto za*ebem,nema veze... :p:hrhr:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...