Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
JohnnyBL

Problem. Savjet?

Recommended Posts

Imam veliki problem i molim vas za iskreni savjet.
Već pola godine djevojka mi se čudno ponaša. Kada god je u mom društvu, šapuće dok razgovara mobtelom, primljene poruke odmah briše i ne dozvoljava mi da ih čitam. Kada izadje u grad, vraća se kasno i kaže mi da je bila sa prijateljicama koje ja ne poznajem. Ne koristi svoj auto, već uzima taksi. Na povratku kući, navodni taksista je ne ostavi ispred zgrade, već 100 metara niže niz ulicu. Pošto mi je to postalo sumnjivo, odlučio sam da se sam uvjerim da li se radi o taksiju ili je neko drugi dovozi kući.
Smislio sam genijalnu ideju da parkiram svoj auto u blizini mjesta gde obično izlazi iz taksija, skriven iza auta da se uvjerim u to. Jedne noći dok sam tako čučao sakriven iza auta, primjetio sam da mi se pojavila korozija na zadnjem desnom blatobranu.

Dakle, treba mi Vaš savet:
Da li da zamjenim kompletan blatobran novim ili je dovoljno da sastružem koroziju, premažem blatobran špric-gitom i sve to fino ofarbam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto je Kain ubio Avelja?

Zato sto je pricao bajate viceve! hehehehehehehhe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njen dnevnik:

“U subotu je bio čudan. Izašli smo na piće. Bila sam ceo dan sa prijateljicama u kupovini i malo sam zakasnila. Možda je zbog toga bio ljut. Nekako se u razgovoru nismo našli. Predložila sam, da odemo na drugo mesto, gde možda možemo malo bolje razgovarati. Njemu je bilo svejedno. I dalje je bio ćutljiv i odsutan. Pitala sam ga šta mu je, ali on mi samo reče “ništa”. Pitala sam ga, da li sam ga ja naljutila. On mi dade odgovor, da nema veze sa mnom i da se ne brinem. Na putu kući u autu sam mu rekla da ga volim. On je i dalje ćutao i nastavio vožnju kao da ništa nije bilo. Zašto nije jednostavno rekao, da i on mene voli ? Kada smo stigli, osetila sam da sam ga izgubila i da on neće više da ima posla sa mnom. On je celo veče sedeo pred televizorom i nije progovorio ni reč. Činio mi se odsutan i mislima negde daleko od mene. Ja sam legla spavati. Nakon 10 minuta i on je legao u krevet i iznenada je reagovao na moje nežnosti i vodili smo ljubav. Ali i dalje sam imala utisak da je odsutan. Bilo mi je svega dosta pa sam odlučila, da s njim porazgovaram o toj situaciji, ali on je već zaspao. Ja sam plačući zaspala. Ne znam šta dalje. Moj život više nema smisla.”

Njegov dnevnik:

“Danas je PARTIZAN izgubio, ali smo imali odličan seks !”

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imala je ona srece. A sta bi tek bilo da je Parizan pobedio, majko moja nesmem ni da pomislim. :huh:

Sent from my PMP3970B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sam bas juce procitao i na facebooku . Dobra fora sve u svemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...