Jump to content
FAS Goran
erdelja

Fiat 500L - snop svetala ; farovi

Recommended Posts

nisam verovao,al stvarno ima i polovnih delova za 500L :D

Ja ti lepo rekoh i to jos pre 2 meseca ;) , u prici oko Fiata sam prilicno dugo. Cak i ostavio kontakt za polovne delove za 500L na odgovarajucoj temi, ako nekome ne daj Boze, zatreba...

A bilo je i fabrickih navigacija, naslona za ruku...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni mislio da lazes,samo mi bilo cudno,al sad sam definitvno razuveren :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni mislio da lazes,samo mi bilo cudno,al sad sam definitvno razuveren :)

;) , sve OK.

Iza svega sto napisem na forumu, a ovde sam od osnivanja (cak i ranije dok forum nije postojao kao samostalan vec smo bili na CBC), trudim se da stojim licnim iskustvom i informacijama iz prve ruke, ipak imam godina. A ne procitao sam ovde, rekao mi drugarov komsija i sl. Izvinjavam se za off.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Minnie

nisi nam predstavila svoj auto, koje je boje, ako znas koji motor, paket opreme,...

 

Nisam, mogla bih sutra to da uradim...je l' postoji neka posebna tema u kojoj predstavljamo autice?  ^_^

Minnie: jel puko od udarca, udesa ili .....

 

Pretpostavljam da ga je neko zakacio, jer sam ga na parkingu zatekla sa polomljenim farom i malo oguljenim tim coskom... :wallbash: hvala Bogu, sve se skinulo...tj. sve sem ogrebotine na plastici za koju su mi rekli da ce zauvek ostati... :cry: Mnogo sam se iznervirala jer ne mogu verujem da je neko u stanju da samo pobegne. :veryangry: S druge strane, srecna sam sto nije veca steta, ali je tuzno jer stvarno cuvam auto i volim da mi bude cist, mirisljav, savrsen. Sada mi je ta slika narusena jer ce mi ta ogrebotina uvek biti preupadljiva  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam, mogla bih sutra to da uradim...je l' postoji neka posebna tema u kojoj predstavljamo autice?  ^_^

 

 

 

i veruj mi da cemo pomno pratiti tvoju temu i utiske o 500L   :thumbup:

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 Sada mi je ta slika narusena jer ce mi ta ogrebotina uvek biti preupadljiva  :thumbdown:

 

 

Uzas... (ne)mogu da zamislim, nova kola pa tako nesto... :crybaby:

Posle jedne zime (kada kola najgore izgledaju - prljava spolja i iznutra), i kada se "naviknes" da ne mogu stalno biti cista - bice ti lakse. :secret::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rob stvari, ali mi je krivo jer je nov...Tada mi je delovalo kao nesto strasno i neprihvatljivo (jer mi je prvi auto, pa sam posebno vezana za njega), ali sam se spustila na zemlju. Mozda i uspem da sredim, a i ako ne uspem, navici cu se...nije kao da ce to biti poslednji "oziljak" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha slobodno, nista korisno necete saznati :p osecam se kao plavusa iz vica... :D

 

 

ako procitas malo o 500L ovde na forumu videces da nas ima vise plavusa nego sto ti mislis, ipak je nov model pa se svi ucimo i razmenjujemo iskustva, ima vremena za farbanje u crnke  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha ja sam zapravo brineta, mada se posle svakog citanja foruma o automobilima pogledam u ogledalo :p


 

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Hahaha ja sam zapravo brineta...
 

 

Nisi jedina.... jutros je ispred mene, kroz Nove Banovce prosla jedna brineta u 500L-u bele boje sa belim krovom... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desni ti baca vislje i vise u levo znaci samo ga malo spusti i vise ga zakreni u desno odvezi u dunav ili gde si ga uzeo na oba mesta steluju dzabe a moguce i da nisu rastelovani  a ako su ti slabi kasnije mu nabaci xenone

Share this post


Link to post
Share on other sites

o cemu i kome  ti pises?   :question:


Desni ti baca vislje i vise u levo znaci samo ga malo spusti i vise ga zakreni u desno odvezi u dunav ili gde si ga uzeo na oba mesta steluju dzabe a moguce i da nisu rastelovani  a ako su ti slabi kasnije mu nabaci xenone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo crno stelovanje po servisima, ja jos nisam video da su tu napravili valjan posao, obicno im farovi gadjaju tu negde ispred auta. Nego ako ima potrebe, alat u ruke, prvo "zid" metoda, pa na otvoren put za licne korekcije.

Ako slucajno niste videli, lep DIY koji je jos pre par godina postavio cenjeni gospodin Damjanovic:

 

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/41139-%C5%A1telovanje-farova/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...