Jump to content
FAS Goran
Sava

Punto 1.2 8v, Natural Power (ovog puta putnički)

Recommended Posts

Ništa, šta možeš da uradiš... Maler.

Okači to što ti je ostalo od starog retrovozora na prodaju, gledaj da izvučeš bar neki dinar za to....

Ma ostavicu ga za rezervu zbog ogledala..

 

Uvlacim i ja kad znam da ce biti tesno, u ovom slucaju nisam pretpostavljao.. a i automatski je druga prica, to mi je bila jedna od mnogobrojnih radosti na bivsem C5.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...I potrošnja ti je bila jedna od radosti verovatno. ;) Isto si se vozio za 4 dinara po kilometru.  :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ne vidis na nekom otpadu da nadjes takav retrovizor sa istom bojom i ogledalom. Vidi po Sapcu tamo ima gomila otpada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ima svoje.. Veruj mi nije lako pasti sa onakve opreme i 110 konja na najosnovniju opremu i na nekih 55-60 konja. Ali dosao red na plivajuci zamajac, pa nije hteo da vuce, ne pali turbinu, a ovo medjutim trosi skoro 3 puta manje :) Al kad duze vreme vozis ovako nesto, kod mene godinu dana vec, shvatis da ne mozes vecno :D Zivci su mi vec na izdahu :)

 

@Axic, pa razmisljao sam, al ova moja boja je tek krenula kasnije i vecina punta koji imaju ovu boju su ovi noviji classic a oni su svi fabricki sa mat retrovizorima, tako da bi trazio iglu u plastu sena, a retrovizor nemam u medjuvremenu...

Edited by Sava92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam retrovizor u kit komercu i kako sam ga postavio tako sam provalio da je celo ogledalo krivo i da mi izoblicava sve zivo iza mene. Otisao sam, rekao im za to, cudili se malo, cekao jedan dan da im stigne drugi, postavio drugi, manje krivi sliku ali i dalje je krivi i ima blagi pad na dole i samim tim mi je celo ogledalo za par stepeni zarotirano i pomera se ceo gore dole kod onog zgloba. Posto sigurno necu takav retrovizor da prihvatim, planiram da i njega vratim i da krenem u potragu za polovnim u bilo kakvoj boji, pa da ga farbam  :thumbdown: ..

Ne mogu da verujem da neko moze za bilo koje pare da prodaje nefunkcionalan deo, kolko god on bio kineski ili jeftin. Dao bi i vise da bar daje normalnu sliku, uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savo, evo ti broj drugara tu iz Batajnice je i ima slupanog punta i moguce da ima retrovizor a auto je crne boje tako da je onda i retrovizor sigurno crne boje 063448772 Velja, slobodno reci da ti je Kuvalja dao broj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozvacu ga sutra, hvala na pomoci :-)

Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode punto kod drugog vlasnika da mu stedi gorivo :) u novoj temi predstavljam auto sa kojim sa zamenio stedisu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ces verovatno predstaviti neki Seicento od 900 kubika sa pogonom na metan. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...