Jump to content
FAS Goran
pavaobg

500L 1.6 MJet Bicolore

Recommended Posts

Nije bila kopija. To je bila cena za polovan USA far.

Italijani rasturaju L-ove na veliko. Ima nekoliko firmi i pun ih je italijanski ebay.

Evropski farovi su bili i ostali 105€.

Njima se cena nije menjala jer je potražnja verovatno mala. Verovatno su mahom pod kaskom, pa kad neko i razvali nos, popravlja ga u ovl novim delovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 25.000 km urađen drugi redovan servis u AK Kole. Impresije ili preciznije depresije o servisu su opisane u servis temi.

Bus registrovan, plaćeno kasko, zamenjena zadnja leva pozicija (majku, oca i sve pretke do 10 kolena onome ko je projektovao far)

Proveren trap i sve je ok.

 

Idemo na more.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj tu temu o servisima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel toliko trajalo vadjenje il ti brzo psujes? Ja stavio obican sraf jel onaj deo ispao a ne znam kako kad sve zatvoreno....gde ides na more i kad kreces?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš pri dnu onu masku kao za zvučnik. Nju skineš i samo će ti se kazati gde je upala osovina.

Potreban je neko sa uskom šakom da izvuče.

 

Mrtav sam umoran i doživeo sam ozbiljan popizd kad sam shvatio gde je osovina upala i koliko je glupo rešenje.

 

Odo u Grčku, neko malo mesto na Kasandri. Samo to smo uspeli da nađemo jer smo juče rezervisali. :laughing: Krećem u subotu uveče. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da si zvao kolegu sa foruma.......  :whistle:  :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 25.000 km

Mesec ipo kasnije cajger pokazao sledeću okruglu cifru.

5a4be42f22d70362f4bd746060d2920f0f63a436

Malo smo se vozili u poslednje vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam ali točkove menjam sam ispred kuće pa sam iskoristio lepo vreme. Ništa im se neče desiti a ja se neću smrzavati menjajući ih za dve nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 41.200 km urađen treći redovan servis i zamenjene pločice.
Bus spreman za more.

viber_image.jpg

 

DPF ko nov.

 

Zaboravio da napišem da je na 37.500km zamenjena desna kugla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Društvo imam jednu molbu.

Da li neko može da mi izvuče iz ePER-a kako se skida onaj nosač konzervi i upaljač koji stoji ispred ručice menjača?

 

Hoću onu utičnicu da zamenim klasičnim upaljačem, a njega da premestim na armster da dete ima pozadi svoju utičnicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nju i koristim za sada, al ona radi samo kad dete sedi iza mene.

 

Od kad sam kupio auto imam želju da utičnicu zamenim upaljačem. Kupio sam s Alija pa mi utičnica postaje višak. Kad već postoji onda da je iskoristim. Razvučem pola metra kabla i stavim je na armster. Taman pokriva sve pozadi. Može tablet da radi sve vreme zakačen na sedište. Ne mislim da li će dete zaspi i ispusti svetu spravu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, pavaobg said:

Nju i koristim za sada, al ona radi samo kad dete sedi iza mene.

 

Od kad sam kupio auto imam želju da utičnicu zamenim upaljačem. Kupio sam s Alija pa mi utičnica postaje višak. Kad već postoji onda da je iskoristim. Razvučem pola metra kabla i stavim je na armster. Taman pokriva sve pozadi. Može tablet da radi sve vreme zakačen na sedište. Ne mislim da li će dete zaspi i ispusti svetu spravu. 

Ako vam bude trebao držač tableta na naslonu sedišta ... javite se. Imam to u prodavnicama pa ćemo skockati cenu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radovi u toku. cd55f733c3fb173e483edf555209b552.jpg

Raskupusane plastike, izvađena utičnica i montirana na armster. Sutra ostala samo imstalacija da se razvuče i poveže i svi srećni. Ja ću fobiti upaljač, a dete struju za tablet.

4d414199ece4e8597426e7f28aa0ff03.jpg

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala doktore!

 

Btw cela operacija rasturanja enterijera je vrlo jednostavna. Sve je na žabice. Nema ni jednog šrafa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pajo jesu li na potez i da li je sve krto ili trpi?Koliko vidim sve si skinuo i vratio bez problema.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...