Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Drndov

2003 Fiat Punto 1.3 Multijet

Recommended Posts

Od pre desetak dana sam ponosni vlasnik gore navedenog.Creven je,ima multidžet tehnologiju,slovo "F" u imenu...kad poraste biće Ferrari :) Posle Golfa 2 dizela sigurno deluje k'o Ferrari  :scooter: Navodno je to neka verzija "Actual",ali to meni ništa ne znači.

 

cxca30008.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep puntic. ;) Inace moj prvi auto je bio golf 2 1.6 d, jedva sam cekao da ga se otarasim, posle njega sam kupio punta 1.3 multijet, utisak je bio kao da sam seo u avion. ;) Puno predjenih kilometara zelim. :clap::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima.132000 km navodno...bio sam kod majstora i on mi kaže da je izgleda prava kilometraža.Kupljen na autoplacu u NS.Od kojeg vlasnika-Bog_te_pita:) :) :) Biće slika....kad ga operem:)

Edited by Drndov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Actual je paket opreme , napisi jos nesto o autu npr , kilometrazu , kupljen od prvog vlasnika ... i daj jos slika  :D  :thumbsup:

 

Iako piše "Actual" nešto mi tu nije bilo jasno.Malo sam kopao po netu i zaključio da u stvari ima "Dynamic" opremu bez obzira šta piše u papirima :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I retrovizore na struju i tapacirane naslone za glavu... Mada ko će ga znati, pogotovo sa žabarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dynamic bi trebao da ima maglenke i retrovizore u boji.

 

Verovatno si u pravu ali Actual,koliko sam ja shvatio,praktično ne bi trebalo da nema ništa od opreme tako da sam pomalo zbunjen :question: Kod mog auta je tu i klima,ABS,obrtomer,putni računar,prednji elektro.podizači stakala,centralna brava...  Ne mogu nigde da nađem šta konkretno koji paket sadrži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da te sluzi puno km bez kvarova a ne znam da li je slucajnost ili je vecina nas presla sa Golfa 2 na Punta. :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Puntiša :) Ako je 132000km prava kilometraža onda ima da se navozaš itekako sa njim. Mada bih ja ipak preventivno zamenio lanac jer ionako to sad radiš i najverovatnije nikad više ako nisi taksista :) 

Ako planiraš da držiš dugo auto kod sebe uzmi original nosač, mada ako ne landara auto na leru ne diraj ništa, biće vremena za ulaganja uvek.

 

Što se opreme tiče kod blesavih Italijana se ništa ne zna. Moj Stilo je izašao u Active opremi po eper-u, a došao je sa fabričkim mp3 player-om, kožnim volanom i GT felnama tako da nema tu nekog pravila kod njih :)

Što se sređivanja tiče lepo bi mu legla ona folija preko retrovizora u crvenoj boji kao kod Siktera na primer, lajsne u boji, neke felnice i spolja je kao bombona

Share this post


Link to post
Share on other sites

 ako ne landara auto na leru ne diraj ništa, biće vremena za ulaganja uvek.

 

Što se opreme tiče kod blesavih Italijana se ništa ne zna. Moj Stilo je izašao u Active opremi po eper-u, a došao je sa fabričkim mp3 player-om, kožnim volanom i GT felnama tako da nema tu nekog pravila kod njih :)

Što se sređivanja tiče lepo bi mu legla ona folija preko retrovizora u crvenoj boji kao kod Siktera na primer, lajsne u boji, neke felnice i spolja je kao bombona

 

-Počinje da drma na leru,nije strašno ali treba planirati radove...

 

-Na eperu sam preko broja šasije našao da mi je paket opreme u stvari Active i tu se sve uklapa,zašto u papirima piše drugačije ne znam.

 

-Što se kozmetike tiče imam ja gomile ideja ali nažalost nemam ideju kako da stvorim novac za sve to  :)

Da te sluzi puno km bez kvarova a ne znam da li je slucajnost ili je vecina nas presla sa Golfa 2 na Punta. :)))

 

 

Nije,VW je ok ali kad nas neopravdano preskup.Kad ukapiraš da auto iste klase može biti i 30% jeftiniji lako se čovek odluči na promenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...