Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

sta mi  se desi ljudi izlece mi srndac pod auto nisam imo vremena da stisnem kocnicu i sjebah i njega a i stila :wallbash:

Edited by ~eon~

Share this post


Link to post
Share on other sites

srndaca nisam sliko ser sam zurio u nk i nazovem komsiju sa sela  da ga pokupi jer je bio na 5min od njega i on ode ali ga je vec neko uzeo tako da sam i bez vecere osto a kad su mi rekli da je kg srnetine 10eura izgorio sam sto ga ne ubacih pa neka krvari u gepek  :cry:



Sta je bre ovo danas, dva cukanja.. Jesi li ga mnogo slomio?

 

a srecom nisam ga mnogo ostetio branik malo popuco dje nije bio far mi iskocio iz lezista ali nije slomljen i ulupljeno krilo malo dobro sam proso kako sam mogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh lebac mu... Ono kao nije toliko strašno, ali svaki nepredviđeni trošak koji isteruje pare iz džepa je za mene strašan.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e izvario branik nisam ga farbo jer jos nekih sitnica pa mi glupo da radim parcijalno pa ce to sve malo da saceka

 

IMG_20130804_180859.jpg  IMG_20130813_064520.jpg  IMG_20130813_064529.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu li mi mnogo 17 na stila? Jedan bi da skida sa njegovog da kompenzuje ali me strah jer mu je guma 45 a Niksic je poznat po katastrofalnim ulicama. rijec je o ovim felnama

 

ccccccccccccccc.jpg

Nije mnogo, 17" su taman. :) Kod mene na stilu su ove felne. 225/45/17 :) Mozes pogledati kod mene u temi kako izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odusto onaj od prodaje a vrh stoje felne, ali su nam ulice bruka  :thumbdown:


 
 

 

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Putevi su generalno katastrofa... Jos kod mene pola ulice nije asfaltirano, a taj deo koji nema asfalt je prepun rupa i rupcaga... :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e kod nas bi bilo super da je makadam 3 puta rade ulice i to kidaju tj parcijalno flekuju i tu im opet odusi, a ovaj momak sto je prodavo 17ice kuka sjebah trapove a zao mi da ih prodam

Edited by ~eon~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam druze sta da ti kazem, ali felne mnogo daju na izgledu auta. Gledam recimo drugar ima na stilu 16" alu felne, i deluju nekako smesno u odnosu na 17". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec pisao - vozio od 15'' do 17'' na Stilu, za moje potrebe lepa, sportska 16'' (po mogustvu sa sto manjim srcem i krakom do ivice felne da je jos malo vizuelno uveca) je puna kapa za nase puteve. Dobitna kombinacija za udobnost + izgled + cena novih guma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je tacno ali s obzirom da su kod nas rijetke fiatove felne ako ne nadjem sta drugo na proljece cu m oje da farbam  ovako

 

fell.jpg  felsti.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kacio sam i ranije, ovo su ti jos neki modeli njegovih (kod nas manje zastupljenih) fabrickih felni od 15'' do 17''. Mada se meni tu svidjaju samo 2-3 modela:

 

Fiat_Stilo_192_ZP_page_3.jpg Fiat_Stilo_192_ZP_page_4.jpg Fiat_Stilo_192_ZP_page_6.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Schumacher 17'' - retke i obicno skupe. A meni se recimo uopste ne svidjaju :blushing: .

100 ljudi, 100 cudi ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo onaj iz Bijele? 

Bas mi se svidja, u zdravlju da sluzi i puno zadovoljnih km :clap:

e vidjed onaj iz bijele opet na auto diler samo ga registrovo i povezo u Srbiju  :D  i kaze za ozbilnog kupca ga dovozi u cg ne znam ko je ozbiljan toliko da kupi auto na nevidjeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova kombinacija boja na Dynamic felnama bolesno dobro izgleda, ali sumnjam da bi dobro stajala na tvojim kolima. Za tu boju po meni najbolje ide bela ili metalik siva boja felni. Crna bi ih dosta zatvarala i ličile bi na čelične po meni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Schumacher 17'' - retke i obicno skupe. A meni se recimo uopste ne svidjaju :blushing: .

100 ljudi, 100 cudi ;) .

istina ziva a kod nas u cg nema ama bas nikakvih za fiata ja sam jedva naso za bravu one od kupea sto sam kupio dok za vagenova auta pun qrac felni zato sam razmisljo o farbanju ako nista drugo 

mogce nego drug mi ima AR166 teget boja i makove felne isto kombinacija sa crnom vrh stoje i ako je tamna alfa 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...