Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Prodaja polovnih guma i alu felni

Recommended Posts

Taman posla.

 

Jeste, bile su na Puntu, a i na samoj felni piše da je PCD 98 (Nemci označavaju sa LK). Sutra ću postaviti još slika, ovo sam samo na brzaka uhvatio.

E super, postavi mi jos slika, da vidim kakve su, da li su sve izgrebane kao ona jedna? I ne znam da li znas da li mogu one da se usrafe sa fabrickim srafovima od celicne felne, tj da li ne trebaju mozda neki duzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vladazaric, tebi trebaju za novog Brava. Javiću ti sutra.

 

Kuvalja, uslikaću ih sve 4 pa ćeš videti. Mislim da mogu, prodavao sam alu felni i za Stila i za Punta, i šrafili su ljudi bez problema sa šrafovima od čeličara.

I drugar je skoro na Puntu isto tako uradio, skinuo čelične i stavio alu, ništa nije menjao - http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=61225&p=950464

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, mogu isti srafovi ali za fabricke felne. A za aftermarket sve zavisi koliko im je srce.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slika

 

2013_10_22_2007.jpg 2013_10_22_2008.jpg 2013_10_22_2010.jpg 2013_10_22_2011.jpg 2013_10_22_2012.jpg 2013_10_22_2013.jpg 2013_10_22_2014.jpg

 

Što se tiče šrafova, došli su uz felne sa sve plastičnim prstenovima. Tako da ako se odlučiš, dobijaš ih uz felne.  :thumbup:

 

------------------------

 

Vladazaricu odgovoreno na PP.

Edited by Sreten91

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ako ima prstenove, to onda znaci da nije za fiata, onda verovatno nije ni 4x98 nego 4x100?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dachisss, nemam, slabo radim sa gumama u poslednje vreme.

 

Zunto, nemam druže trenutno, tj. imam samo jednu rasparnu. To je isto kao i kod nove Crome, Astre H, Zafire.

 

Kuvalja, na samoj felni piše da su 4x98. Ovo LK 98 (Lochkreis na Nemačkom) označava raspon između rupa. Premeriću i metrom, nije mi problem, a sad da li su potrebni ti prstenovi ne znam. To je došlo uz felne i tako će i otići.

 

2013_10_21_2001.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha ok, nisam znao da je to raspon, sutra vidim samo jel se burazeru svidjaju i onda se cujemo oko preuzimanja. Izvini jos jednom na ovolikom cimanju

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li celicne felne sa ili bez zimskih guma za toyotu yaris Verso 2003, 14" 100mm razmak, 175/65 R14 gume ako ima ista zimsko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam, samo neke 13-ice imam za Toyotu.

 

---------------------------------

 

Danas otišle felne od Grandea

 

2013_10_22_2016.jpg

 

---------------------------------

 

Stavio ove alu 14-ice što su na prethodnoj strani na oglase za 140 evrića i danas pričam sa nekim tipom i pita za zadnju cenu, ja reko 130 sa sve šrafovima (a šrafovi nemaju da se uzmu ispod 250 din/kom, puta 16 komada, koliko ispadne?). Kaže on da mi može dati 70 i kao razlog naveo "da moraju sve četri felne da se balansiraju". Mislim se bolje da mi pisac ne objašnjava šta je hteo reći, naravno odjebem ga i kaže mi ako ih ne prodam da mu se javim. Pa posle ovoga da mi je ponudio 300 ne bi mu ih prodao, mrzim takvo cenkanje i izmišljanje nekih tupavih razloga da što bolje ubije cenu kako njemu odgovara. Hteo bi alu felne po ceni čeličnih, može bato ali dobiješ dve alu felne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebaju mi felne i zimske gume za 500l, ako ima nesto javni

Sent from my Lumia using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, burazeru se ne svidjaju ove felne, tako da nista. Ali ako ti ulete neke sporting 14" od punta javi mi obavezno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bibi, nemam trenutno. Juče i danas otišla dva seta.

 

BaneJ, imam neke, šara 5, 6 mm. 60€ 2 kom, ako ti tako nešto odgovara, javi pa da ih pogledam detaljnije.

 

Boleabarth, nemam u toj dimenziji.

 

Bocca, imam ipak neke 14-ice za Toyotu. 

 

2013_10_24_2049.jpg

 

Znam da su sa Toyote, samo ne mogu da skontam ET jer ne piše na felni.  :unsure: Ali, to bi trebalo biti to jer je kod svih Toyota gotovo isti ET.

 

60 evrića sve 4.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

16-ice za Stildžu.

 

2013_10_23_2041.jpg

 

Biće još slika ovih dana, u gužvi sam pa ne stižem na sve strane.  :2guns:

 

Jednoj fali poklopac i čini mi se je ta jedna malo pocrnela. Videću da li žemo to da se opere.

Idu u kompletu sa gumama 205/55 R16 koje su onako, kad premerim šaru napisaću.

 

Cena 160€, ali ko je zainteresovan možemo se dogovoriti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni treba jedna guma, eventualno dve Bridgestone blizzak lm-25 zimska, dimenzija 205 55 R16.

Послато са XT615 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...