Jump to content
FAS Goran
neshaoct

15. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Stigli i mi nazad.Skup je bio super,divni ljudi sam upoznao+ ekipa iz Bosne+ onaj savrseni thessis.Steta sto nismo mogli vise da ostanemo ali ima jedna kafana u bg zove se " BICE DANA".Sve u svemu super organizacija.Pusticemo slike uskoro.

 

P.S. A ko je pravio cevape?

 

Pozdrav 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je sto smo i mi vas upoznali i nadamo se da se vidimo uskoro ili u Sarajevu ili u Beogradu ponovo u KAFANI 61 u Zemunu :D ludnica je bila :D



Ima li jos neko da je slikao skup posto mi trebaju fotografije za objavu na oficijelnoj stranici Fiat-lancia.co.ba za BiH :) Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miske...jesi bio ti i jesmo li se vidjeli hahahahha

Bio, vidjeli se jesmo jarane, al nismo se upoznali :) Mnogo ljudi za jedan dan

onaj sto te pitao gde je taj bosanski punto :)

Dobar je puntisa, 5 puta lepsi uzivo nego na slikama. 

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam downloadovao to prase u stomak  :laughing:

 

ekipa je bila odlična, za neke sam kasno provalio ko su, neke tek sad provaljujem ko su, ali organizacija je bila odlična, od mene sve pohvale, za prvi put prezadovoljan, jedino mi je krivo što nisam bio u mogućnosti da se dovezem i svojim autom, ali sve u svemu odličan izlet... Nije bilo GP-a, nije bio nijedan mk1 bravo/a, Puntići su dominirali uglavnom, pored nekoliko Alfi.. Lepo je što se pojavio i Thesis, Delta..

 

Ja sam više slikao automobile nego članove, evo i slika od mene

 

IMG_3206.jpg   IMG_3207.jpg

 

IMG_3208.jpg IMG_3209.jpg IMG_3210.jpg

 

IMG_3212.jpg IMG_3213.jpg  IMG_3214.jpg

 

IMG_3216.jpg IMG_3217.jpg IMG_3220.jpg

 

IMG_3221.jpgIMG_3222.jpg 

 

IMG_3225.jpg

 

IMG_3226.jpg IMG_3228.jpg IMG_3229.jpg

 

IMG_3230.jpg IMG_3232.jpg IMG_3234.jpg

 

IMG_3235.jpg IMG_3237.jpg  IMG_3239.jpg

 

IMG_3242.jpg IMG_3243.jpg

 

IMG_3244.jpg  IMG_3247.jpg

 

IMG_3254.jpg IMG_3255.jpg IMG_3256.jpg 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest, bilo je lepo. skinuo sam djanu što se tiče okupljanja i nadam se da će i na jesen da bude još bolje.Prasence extra. a pojeo sam samo jedan ljuti ćevap i evo ću d' umrem od žedji! posebna grdnja upućena Kolegi Jankoviću i Belom Puntu jer nisu došli. (osim ako stvarno nisu mogli,a razlog jak)

Nadam se da ste se lepo proveli. Nisam mogao da dodjem zbog nekih obaveza, a jedna od njih je jer sam morao na proslavu rodjenja jedne devojcice...

Nadam se da cu sledece nedelje da uspem da banem do Intera ono oko 6...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Miske...jesi bio ti i jesmo li se vidjeli hahahahha

Bio, vidjeli se jesmo jarane, al nismo se upoznali :) Mnogo ljudi za jedan dan

onaj sto te pitao gde je taj bosanski punto :)

Dobar je puntisa, 5 puta lepsi uzivo nego na slikama. 

 

 

Hvala Drug! Puno mi znaci :D primio sam danas dosta pohvala pa cak i previse za jedan dan ali se nadam da sam osvjetlio obraz nakon teme od 70 stranica :D i naravno da naglasim da se moj rad na puntu jos uvijek ne zavrsava :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I svaka ti cast sto si toliki put potegao do Beograda. Nadam se da si se lepo proveo, a sto se tice osvetljavanja obraza naravno da jesi. :) 
Ajd pa da dogodine bude neki skup i u Sarajevu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da bi mozda ove godine trebao biti neki skup da se pokrene sa mrtve tacke jer jos uvijek nemam dovoljnu zainteresovanost (bar gledajuci temu ovdje na forumu) ali vidjecemo jos ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SikterBre  Sva cast za fotke.... tek' mi sad krivo sto nisam na ljetnem setup-u! :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko je bio onaj simpaticni cica sa majicom" old timer" sto je bio fotograf i za koji sajt slika ?

 

Pozz 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo odlicno...lepo vreme, dobra ekipa... Svaki sledeci put dolazak obavezan!

Sta je vama sa tim "ljutim" cavapima, pa to tek tek osetis neku ljutinu :D sto kaze Dr. Tuborg moglo je to jos malo da se pojaca :) al su mnogo dobri...

Sikter :clap: za slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mene fotke, na zalost necete videti.

Ja sam juce poneo aparat, ali sam shvatio da na svakom okupljanju ja trckaram okolo sa aparataom i fotkam, dok se drugi provode, jedu, caskaju... e pa zato sam odlucio da ja ovog puta radim isto to, a neko drugi neka fotka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da ta obaveza ide uz opruge  :laughing:

 

Nisu nešto bog zna šta, nisam baš neki stručnjak i nemam neku ludu opremu, ali sve u svemu ovekovečio se događaj... Krivo mi je samo što nisam više slikao ljude nego aute, ali sam tek nakon što sam sve ovo islikao kada su mi se ispraznile baterije koje su bile u fotoaparatu, zaključio da su mi druga dva rezervna para koja sam poneo takođe prazna skroz, pa mi je Gile pozajmio svoje, samo što sam njima napravio samo kratak snimak, ali njega kačim tek za vikend, pošto mi u Kg-u nije baš stabilan net...

Krivo mi je što sa nekima nisam proveo još malo više vremena, kasno sam čak i ja izvalio ko su neki, ali biće još okupljanja pa ćemo da se družimo, bitno je da smo se svi koji dolazimo prvi put vratili kući sa nekim pozitivnim iskustvom :thumbup:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, dolazis sa svojim puntisom na naredni veliki skup nekad u septembru mjesecu ako ga Nesha ne prebaci za decembar pa da se grudvamo na kosutnjaku  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh tu si u pravu :D kad kod nas zapada snjeg to je odmah pola metra hahahahhaha

 

Jednom prilikom me u maju docekao sneg u Sarajevu, dva dana vejao ko blesav :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...