Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

boja je bas blago zuta, nije kao na slici (nikad nije kao na slici:) )

Vuce cak malcice i na narandzastu, i super se uklapa sa osvetljenjem table koje sam zaboravio da ukljucim :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno se slažem sa izborom boje LED trake :thumbsup:  Stvar je ukusa, ali meni ono čisto belo LED osvetljenje ostavlja utisak da se nalazim u nekoj bolnici :D. A i smeta mi sunglasses.png

Kući sam postavio belo LED crevo ispod TV police i sad ću morati da ga menjam za žućkasto, tj. ono prirodnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to misljenje imam o belom LED osvetljenju :thumbup: dobro mi je za svetlo tablice, za pozicije napred, ali nikad ga nisam stavljao u kabinu, previse mi je LEDeno :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super se ukolopilo, deluje fabricki.  :thumbup:

 

Inace, potpuno se slazem kolegama iznad vezano za belo LED svetlo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu jedina razlika je sto se kod fabricke varijante svetlo pali samo na strani na kojoj su otvorena vrata.. Mada, lepse mi je na svetli na obe strane nego samo na mojoj npr kad sam ulazim u kola. Jos da ubacim onaj modul za usporeno gasenje svetla i ko bog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Audi bio u Mitrovici kod Releta na dosminkavanju.. Jedna ruka fine paste skinula sve sitne ogrebotine nastale od pranja (hebena boja za odrzavanje, bukvalno se vidi svaka crtica) i bogami je isterao Rele i par jacih ogrebotina. Preko toga vosak i auto se sija kao pasje mudo. A i spreman je za zimu... evo par slika

 

IMG_20141020_210934.jpgIMG_20141020_211152.jpg

 

u akciji

 

IMG_20141020_211836.jpg

 

i koja po dnevnom svetlu

 

IMG_20141021_094729.jpgIMG_20141021_094806.jpg

IMG_20141021_094905.jpgIMG_20141021_095007.jpg

 

Krivo mi sto nemam neki foto aparat, ove slike telefonom su bulja, al jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje pare poliranje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da vidim ako uzmem Audija da ga bacim na poliranje, dobro bi mu leglo. Hvala ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/21/2014 at 4:13 PM, CileBGD said:

Moram da vidim ako uzmem Audija da ga bacim na poliranje, dobro bi mu leglo. Hvala ti.

E dobro je, posto on samo audije radi :)

 

IMG_20141021_102258.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se kod mene dugo premišljao i na kraju sam ostavio iste felne, a zamenio prošlogodišnje 15ice zimske novim 16icama i to je to... sve drugo bi bilo... ovo gorenavedeno (kako god ga zvali) :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je Dovla :D

Ja zbog toga prodao zimski set i sve sad na alu. Ne mogu da ga gledam pola godine onakvog a i bas me briga dal ce da fali nesto felnama ( a nece, jedino ako se ne stavljaju lanci), necu da ga cuvam sto godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se "zajebo" sto sam prosle godine uzeo dve nove zimske i sad mi je zao da ih prodam. Verovatno cu ga ovu zimu izvozati ovako a za sledecu cu da uzimam samo gume 16-ice ako ne bude para za ceo set sa felnam jer mi ovo sad jako smesno izgleda sa ovim celicnim tockicima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...