Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ali to je i ozbiljan auto sa masinom od skoro dva litra zapremine i skoro 1500kg tezine. Mora da trosi, velika su to kola. Inace odlican ti je Audi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam isti takav A4 B5 u toj teget boji samo 98 godiste,lepo sam se navozao pa ga prodao za 500e vise nego sto sam ga platio. Bas mi je bilo uzivanje da ga vozim. Ima jedan u mojoj ulici 1.8T cipovan,lele sto to ide. Uglavnom volim te starije audije i kada bi ga opet uzeo to bi bio model posle tvog i to 1.8T jer su sa crvenim T retki,bar kod nas. Sve u svemu ima da uzivas u voznji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za vikend sam presao oko 500 km sa njim i boga mi sam uzivao u voznji :) uglavnom otvoreni put, potrosnja oko 9 litara, s tim sto ima jos nesto plina u boci tako da ce biti jos malo bolji prosek... mnogo dobar osecaj voziti ga, mogu misliti kakve su onda 4-ke 2006-7, da ne govorim o poslednjem modelu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan momak mi rece da je u ovoj mojoj cetvorci enterijer mnogo kvalitetniji nego u novijim a meni to izgleda nekako neverovatno :) Kaze da su novije mnogo plasticnije i tvrdje iznutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i vecina auta, sto su noviji sve su lepsi, brzi, manji potrosaci ali sve manje kvalitetniji generalno, neudobniji. Tvoj je po meni zadnji pravi audi( za srbina dobar) koji je pravljen, sto znaci da nerdja, da je od kvalitetnih materijala uradjen unutra, da je motor "prost" za odrzavanje, da je ceo auto sto vise mehanicki... :laughing: Jel rece da imas sekvent ili obican uredjaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam isti takav A4 B5 u toj teget boji samo 98 godiste,lepo sam se navozao pa ga prodao za 500e vise nego sto sam ga platio. Bas mi je bilo uzivanje da ga vozim. Ima jedan u mojoj ulici 1.8T cipovan,lele sto to ide. Uglavnom volim te starije audije i kada bi ga opet uzeo to bi bio model posle tvog i to 1.8T jer su sa crvenim T retki,bar kod nas. Sve u svemu ima da uzivas u voznji.

Ja imam oktaviju 1.8 t sa 150 konja.

Poredjenja radi ide mnogo bolje od opel vectre 20 16 v sa 150 konja.

Ja sam licno odusevljen tim motorom,ali je ipak mnogo komplikovaniji i skuplji za odrzavanje od obicnog 1.8.

Samo ti lepo odrzavaj taj autic i trajace...dugo dugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamrla mi tema odavno al reko aj da probam da je osvezim :) makina se i dalje vozi bez ikakvih zamerki, redovno odrzavanje i to je to... posle zime je palo poliranje kod Releta u Mitrovici i farbanje alu felni koje sam kupio jos prosle godine ali su bile dosta izguljene i povrsinski ostecene... Evo par fotki kako to sada izgleda

 

IMG_20140318_143621.jpgIMG_20140323_131036.jpgPicture_018.jpg

Picture_060_tile.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je radjeno kod Releta i koliko te izaslo?

Razmisljam da i ja nesto slicno uradim,pa me interesuje cena.


Zanima me samo karoserija ne i felne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct

Sta je ovo, Bravo poznat po forumu otkad je otisao za BG, svi ga znaju :)

 

@Dante Bg

Radjeno je mnogo toga.... Tackasto saniranje na nekoliko mesta, smirgalanje celog auta, prelazak glinom, poliranje u (mislim) 3 sloja, i na kraju voskiranje. Bio auto kod njega od ponedeljka do srede... i na kraju, 120 evropskih... al ne zalim, farbi je bas trebalo osvezavanje, skroz je matirala i po celom auto je bilo sitnih ogrebotina a sada maltene kao da je ceo auto farban, stvarno Rele radi poso za sve pare. Felne mi nije on radio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet upadam sa novim slikama posle sto godina... Al taman da se uporedi kako je izgledao kad sam ga uzeo (prvi post na prvoj strani) i kako izgleda sad kad sam odradio (skoro) sve sto sam zamislio

 

DSC_2355.jpgDSC_2357.jpg

DSC_2359.jpgDSC_2361.jpgDSC_2366.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prezadovoljan... Neverovatan kvalitet, kako enterijera (sve izgleda kao novo i posle skoro 20 godina), tako i spoljasnosti (nigde korozije, limarija isto kao nova).. A i motor bogami radi kao sat, a presao 260.000 (u najboljem slucaju :)). Ne bi mnogo da ga hvalim, ipak nismo na nasem terenu, ali moram da kazem da je audijev forum (audiclubserbia) katastrofa! Eto, toliko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mislim da ni jedan forum nije kao nas. Totalno smo drugaciji ljudi.

Ja sam vozio a4 2.5 tdi sa 6 brzina. Ide kao metak. Uopste sam odusevljen autom.

Samo da sluzi lepo,to je naj bitnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jos jedan forum koji je super (mozda je glupo da ga ovde navodim pa zato necu) ali ove sam morao da spomenem jer su stvarno uzas blagi....

2.5 tdi, vozio sam se u jednoj cetvorki, model posle moje (b6)... Ono ima 150 konja, a subjektivni osecaj kao da je minimum 200, pa cak i vise.. Ne da lepi za sediste, nego se ne mozes odlepiti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bogami,ne bi rekao,bar je moje misljenje tako...

Ide kao sumanut,200 ko iz sale,dok trepnes. Ja sam bio odusevljen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Audi koji sam ja imao na nedelju dana (dok covek nije vratio pare) je bio 1.9 TDI quattro sa 110ks, prvi put sam tada vozio 4X4 i posto sam vozio i Stila 120ks dan pre njega, Audi mi je imao olicno varanje da ide brzo, npr. za karavana vuce odlicno a kada pogledam kazaljku sve se sroza, imam fizicki osecaj da idem oko 100, a nije nagurao jos ni 60 dok jek kod Stila sa 120ks i 5 vrata koliko ides toliko imas osecaj. Inace Asa je presla 380.000km koliko je stajalo na tabli tada a '98 je. Opaka masina...ali su medjuubrzanja u odnosu na Stila 0, verovatno bi bili isti Stilo karavana 116 i Asa, ali ja karavana nisam vozikao tako da ne znam.

Inace jedini nemac koji se meni svidja je Audi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudi me da se brzina vise oseti u audiju nego u stilu... Mene keva npr stalno smara da sporije vozim kad ide negde samnom a u audija kad je sela prvi put, krenuli za bg, ja 140, ona ne konta. Tek kad sam joj pokazao koliko idemo je pocela da smara da usporim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam, meni je bas obrnuto...verovatno zato sto uporedjuem 2 dizela :)

Nije to bitno, bitno je da te auto dobro sluzi i da ga uzdravlju vozis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vozim Stila ali bih rekao da se manje oseti brzina u audiju nego u stilu.

Vozio sam od nekih drugara a7 3.0 tdi do Srebrnog Jezera. 200 kao da ides 100. To je moje misljenje i utisak,ne mora da znaci da je iispravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto kao i kod mene, ides 150km/h i imas osecaj kao da ides 100km/h, ja ne mogu da se naviknem, za malo da proletim pored kamere sa 30km/h vise...sada jedno oko stalno gleda km/h ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...