Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo da konacno napisem i ja koju o novom ljubimcu iako je kod mene vec vise od mesec dana...

Audi A4 1995 godiste, kupljen od kolege koji ga je uvezao 2009. iz Nemacke od prvog vlasnika koji ga je vozio citavih 14 godina. Auto poseduje originalnu servisnu knjigu, od prvog dana pise sve sto je radjeno. Presao 237 000. Cak su 2008 servisirani airbagovi sto me je onako, bas zacudilo. Vec par meseci planiram kupovinu automobila i cekao sam da mi ispadne ovako neka, proverena varijanta. Zaista mi nije bilo zao da dam brava i doplatim za auto koji ima 18 godina jer znam kako je odrzavan kod kolege. Uradjen veliki servis pre 20 000, prosle godine uradjen ceo prednji trap (koji je inace jako komplikovan kod ovog modela, ja to do sad nisam video), uradjene komplet kocnice (diskovi i plocice), redovni mali servisi, ugradjen sekvent pre 2 godine, alarm + shapa sistem, nove m+s gume... Enterijer kao nov, to me je najvise odusevilo. Nema nikakvih sumova, cvrcaka i sl. Tako je bilo i na bravu kad sam ga uvezao ali se enterijer razmrdao posle nekih 6 meseci voznje po nasim putevima. Ovaj gura 4. godinu po rupama i jos uvek nista :) Limarija odlicna, malo cuknuta vozaceva vrata ove zime, ali sam nesto slicno imao na bravu pa smo se kolega i ja dogovorili da to ne popravljamo nego ce svako svoje kad bude viska para. Jedino sto bi se valjalo ispolirati jer je boja malo matirala godinama tako da ce to da se radi od prvih para (vrata + poliranje). Sto se tice patosa jos uvek postoji fabricka zastita i naravno nema ni k od korozije. Dobrodosli su komentari, saveti, kritike, samo molim vas nemojte ono da sam kupio matoru lesinu od auta :)

 

IMG249.jpgIMG252.jpgIMG253.jpg

IMG254.jpgIMG255.jpgIMG256.jpgIMG257.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi da nisam ocekivao ovde da naletim ;)

Ali neka te lepo sluzi :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas, I ja sam imao punoletnih auta . Jako lepo sam se navozao sa njima. Iskustvo je to.

Bez sale, ovaj je stvarno van svakog poredjenja.

Samo nezno jer oni vec imaju svoju narav. Nije to kao sa ovim mladjim , neukrocenim ! :D

Srecni kilometri ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je ipak limuNzina, daleko jači motor od Bravinog, mnogo više prostora, a vidi se pošteno da je auto održavan kako treba, enterijer je za svaku pohvalu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze, odlicno izgleda, sve mi deluje fabricki na mestu. Vidi se da je odrzavan i cuvan maximalno, sad ti samo nastavi.

Ima li plin?

p.s. Promeni vozilo u garazi, ispod avatara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, moja greska. Jos jednom odlicna ti je masina.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja da napisem koju o potrosnji, ubrzanju, generalnom utisku voznje... Generalan utisak vise nego dobar, auto odlicno lezi u krivinama, lak i zabavan za voznju... Ubrzanje isto tako, preko 3000 obrtaja dobija neku ludacku snagu, kao da mu se turbina upali :) Mala zamerka mi je broj obrtaja pri vecim brzinama, 120 je na 3400 obrtaja, isto tako je bilo i na bravu sa 1.2 motorom, to mi je malo nejasno. I na kraju, potrosnja.... Navikao sam na male motore, da mi u gradu ne prelazi 10, na otvorenom 7, al to ovde nece da moze :) Po gradu je to nekih 13 litara plina, cini mi se mooooozda malo manje sad kad je malo i otoplilo, s tim da ga vozim bas onako, penzionerski :) na autoputu 9, dva puta sam isao u bg s njim i jednom u vrsac, i to je to, 9 litara, na autoputu 120, za vrsac kad idem je to 90 na otvorenom i 50-60 po selima.... Kako kaze nas narod, ne moze i jare i pare, tako da sam generalno zadovoljan kolima, mada, treba jos dosta vremena da prodje da bi mogao ovo sa sigurnoscu da kazem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican! svaka cast na kupovini.(trampi)

oduvek sam gajio neka osecanja prema ovom audiju :laughing:

Neka te sluzi najbolje sto moze, a verujem da moze :)

Ne znam dal se varam al audi i ima 1.8 turbo motor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlican! trosi vise, ali je zato ladja.. jos ako mu budes stavljao neke alu felne i vrlo malo stakla da se zatamne bice u fullu :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da je to malo jaca potrosnja za obican 1,8? Mozda bi trebao da servisiras plin ili tako nesto?

Edited by MS PK

Share this post


Link to post
Share on other sites

miske, ima i 1.8 turbo, 150 konja, ovaj moj ima 125..

MS PK, trebao bi da se radi servis plina, kolega ga nije uopste radio a presao je skoro 20.000 od ugradnje. Uradicu ga ovih dana pa ko zna, mozda bude malo manja potrosnja

Share this post


Link to post
Share on other sites

video sam audija pre neko veče kad sam švljao po naselju (mislim da je to tvoj) i izgleda baš očuvano, onako, u komadu :)

Osetićeš razliku u potrošnji u odnosu na bravo, ali lepo rečeno ne može i jare i pare. I svaka čast na realnim podacima a ne troši 9l po gradu :) Pa mom rođaku golf 1.6 16v trošio 12l plina po gradu, ali to mi je rekao tek kad ga je prodao :laughing:

Znači, mnogo manje od tih 13l neće moći, ali nije to puno za tu limuzinu..

Sa srećom da se navozaš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Vlado, nadam se da hocu :)

P.S. to je 13 litara normalne voznje. Jednom cu cisto iz sprdnje da izmerim potrosnju sa malo jacom nogom na gasu, pa cemo da vidimo sta ce da ispadne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...