Jump to content
FAS Goran
MS PK

P: alufelne 18-ce od Nuova Bravo

Recommended Posts

Usluzni oglas za prijatelja

Alu felne Abarth 18'' od Fiat stila, bile su na njegovom stilu jtd kada ga je uvezao iz inostranstva. Malo su vozene kod nas i skinute. Kaze da su u odlicnom stanju, da nisu krive niti varene, gume su letnje i kaze da su losijeg stanja, mogu da se voze jos ali nisu nesto. Kaze da dve gume trebaju da se izbalansiraju i hoce da ih da na probu kod vulkanizera. Hoce i zamenu za alu 15' ili 16' ali za Opel Astru.

Cena je 330e za komplet.

2012_12_21_241_1.jpg

tel. 062 827 11 00

Edited by neshaoct
popravljen naslov teme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se u to ne razumem, drug mi je rekao tako i znam da su dosle na stilu i da mu stoje extra jer sam ga video uzivo, tj. ja sam trebao da ga kupim pre njega :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pfffff....nazalost nije to za nas...ja sam i od 17" odustao, iako sam imao povoljno isto od Brava originlane felne sa gumama

DSC001752.jpg

ipak je to veliko (i nazalost preskupo) za nas dzep...

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites
:shock: opasno izgledaju, da imam brava ne bih trepnuo, jeste da su 18-ice ali leze na novom bravu perverzno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leze i na stilu extra, ovaj je jos i bio plav metalik malo svetlije nijanse, i stajale su mu uf...imao i remus pa sve u kompletu...Inace, kada sam video stila nisam odmah provalio da su 18' felne, nekako neizgledaju da su mu velike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes', vala, to si u pravu. Gledam i Stilo i novi Bravo - vizuelno sta god da stavis, stalno je malo :) . Ja sam na kraju odabrao 16'' iz vise razloga, a neki put mi deluju kao tockici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra su ,samo jako je tesko naci gumu....

Ivane cini ti se,jer si navikao,neko ko ne gleda svaki dan,deluje ok 16 felna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko ide prodaja tolikih felni kod nas,pogotovo za Fiata,moze ih kupiti samo neko ko ima para za skupe gume i dovoljno je "lud" da ih vozi na nasim putevima,nazalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe, mnogo povoljniji period za prodaju će biti kada se budu skidale zimske ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...