Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Fiat Punto 1.9 JTD Emotion - My new car :)

Recommended Posts

Ti farovi jesu lepi, ali svetle malo lošije nego fabrički, tako da računaj i na ksenone :thumbup:

Ne znam koliko kostaju ovi farovi koje ciljas... Cisto ideja - da li bi ti se vise isplatilo (ukoliko je izvodljivo), da u tvoje zveknes Morimoto + xenon i ofarbas ih. Ja mislim da to izadje oko 200 evrica, a Morimoto je verovatno keva za ova sociva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti farovi jesu lepi, ali svetle malo lošije nego fabrički, tako da računaj i na ksenone :thumbup:

Ne znam koliko kostaju ovi farovi koje ciljas... Cisto ideja - da li bi ti se vise isplatilo (ukoliko je izvodljivo), da u tvoje zveknes Morimoto + xenon i ofarbas ih. Ja mislim da to izadje oko 200 evrica, a Morimoto je verovatno keva za ova sociva?

pa ovi farovi me izadju oko 140 eura :) znaci isplatnije naruciti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaj u vidu da aftermarket farovi umeju da ne pasuju i to u par milimetara pa je veća nervoza nego zadovoljstvo... ja bih isto razmislio malo o Morimoto-u (ili nekoj drugoj sličnoj varijanti) u fabričkom faru. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovi farovi me izadju oko 140 eura :) znaci isplatnije naruciti :D

"Jedino" sto je Morimoto uglavnom keva sto se tice kvaliteta i rasporedjenosti snopa za sve te aftermarket farove. Meni je, ako vec dajem pare, i funkcionalnost vrlo bitna stavka. Kod nas na forumu je par Morimoto projektora 80 EUR, ugradnja od 50 do 70 EUR, znaci suma od 130 do 150 EUR. Cena od oko 200 EUR koju sam naveo ukljucuje i malo bolje xenone, znaci da imas vrhunsko osvetljenje.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane, ja sam i na proslom autu tj Fiat Pandici ugradio Dectane farove sa kojim sam bio prezadovoljan, ne bolujem ja od xenona i slicnog...meni je najvise bitno da svjetlo svjetli normalno dakle po Zakonu a takodje i da pri tome sve to lijepo izgleda.

fbbd843a621f891dca5f9e6f96b8189c.jpg

Cak i Marco Block je na svom Puntu ugradio Dectane i odradio bad look na zavrsetku haube :)

Takodje, pogledaj ostale njegove radove na Puntisi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma OK, cisto caskamo ;) . Svako od nas ima svoje ludilo - ja obozavam nocnu voznju (jos ako je neka vijugava magistrala, mojoj sreci nigde kraja) i bitan mi je sto efektniji snop koji opet ne smeta drugima. Po meni je tu Morimoto + dobar 4300K xenon set dobitna kombinacija.

Ti opet gledas to malo drugacije, sve razumem, tu smo na forumu da razmenimo predloge, iskustva i misljenja - a svako neka sredjuje svoj auto kako mu odgovara ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jednu preko celog branika.... pozadi i jedan mali logo na haubi i jedan preko celog krova :D hahahahhah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' ti lepis klupske nalepnice ili oblepljujes auto folijom :harhar: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudim se i ja da bude lep do maja, ali za sad samo imam planove :rofl: Šalim se, kod mene kreću radovi kad završi ispitni rok, do tad štedim pare i planiram šta najpre želim da stavim tako da će prvo ići ksenoni sa led diodama, kačket i auspuh,a posle toga šta naleti ili za šta bude para :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako odradimo sve što smo ti i ja planirali moraćemo da odradimo neki fotosešn Stila i Punta, ali moraću onda dobro da uložim u Stila da bi hteo da slikaš Punta pored nejga :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do maja koje godine planirate? Nisam znao da se to tako opasno ostri, da znam za sledeci skup bar da operem auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do maja koje godine planirate? Nisam znao da se to tako opasno ostri, da znam za sledeci skup bar da operem auto...

Moji planovi ako budu do 2015e biće savršeno :laughing: Za Edu ne znam kako stoji sa planovima i relizacijom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos da smotas neku Beogradjanku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...