Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Nikola994

Moj novi ulični ljubimac Fiat Bravo 1.6 16v

Recommended Posts

Napali ste decka za taj branik toliko da ce se smoriti pa nece vise ni dolaziti na forum :p Po meni su ruznije felne nego taj branik, zato ih menjaj sto pre, naravno ako si u mogucnosti ;) cime si tamnio farove ? bas sam na Sikterovoj temi citao o tom spreju, nisam znao da i za to postoji sprej, pa ako neko nesto zna neka prica :D

Edited by DJOLE FIAT TIPO SERBIA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne cu verovatno uzeti na prolece.Ovo sam onako bezveze zalepio foliju za stakla da vidim kako izgleda,a ima specijalna folija za farove nije ni skupa a extra je,jos kad ti dosadi mozes da je skines.A ima i taj sprej samo ne znam gde moze da se nadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sam stavio samo da vidim kako izgleda.A kazu da one folije za tamnjenje farova i stop svetla uopste ne prigusuju svetlo. Sad ne znam, videcemo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Itekako prigusuju, drugaru su ofarbani farovi sprejom za to ali se vidi mnogo losije, nikada ne bi tako nesto uradio, zarad nekog izgleda da smanjim vidljivost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skroz u ok stanju kao sto si i rekao.Pa na ovo bi sad valjalo ubaciti dupli auspuh. :D

Edited by Nikola994

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto vidite kupio sam nastavak za zadnji brank i resio da ga sam odradim bar onoliko koliko znam i mogu.Gitavanje cu prepustiti majstoru.Otprilike znam kako i sta cu raditi,ali pomoc uvek dobro dodje.Ako je neko imao slican projekat ili zna kako je najbolje odraditi bio bih mu zahvalan da mi malo objasni.prethodni vlasnik je samo isakao nastavak malo iznad tako da sam ja dobio deo njegovog branika,sve sam lepo ocistio ali dosao sam do dela koji nije fabricki uradjen tako,pa me to sad malo buni (obelezo sam na slici).Evo i slika

DSCF1592.jpg DSCF1594.jpg DSCF1595.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad već radiš ceo branik, moj ti je savet da ukloniš lajsnu i zagituješ rupu i ofarbaš ceo u boju, mnogo će besnije da ispadne, a ako već uzimaš farbu u boji i počeo si da radiš na njemu, nije na odmet ni da se nategneš još neki dinar i da zatvoriš rupu na gepeku, da izgleda isto kao i kod prethodnog vlasnika tog nastavka

IMG_1044.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lajsnu ne bih dirao sad mozda bi je samo ofarbao u boju auta, ove rupe sam prlanirao da pregitujem. Da sto se gepeka tice to je u planu odavno ali nikako da se odradi.nisam planirao sad ali videcemo dao si mi dobru ideju. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz,pozz....

taj deo ne predstavlja neki problem taj nastavak ima mogucnost za dodatno ukrajanje samo nadji nekog ko bi to pedantno i kvalitetno odradio ali opet pre svega razmisli da li zelis takav branik to sam ti rekao i pre slanja.ako ces ga ipak ukrajati za tvoj branik odradi kako kaze sikter zatvori za pocetak bar macije oci i ja bih sad kad bi opet radio nesto slicno zatvorio i tu desnu rupu za izduv a sa leve strane u otvor bi stavio dva elipsasta spojena izduva..i smanjio bi dimenziju levog otvora za izduve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa pa da.Stavio sam ga na oglase ali slabo nesto,il im se ne svidja auto ili cena. ako si primetio cak 15 preporuka je otislo na facebook za ovix 10 dana. Ako se ne proda do proleca, krecem sa nekim ozbiljnijim radovima, a mozda padne i sekvent plin. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma koliko si ga platio i koliko te do sada kosta, ali trenutno prodajom Brava neces postici, htedoh da kazem da ako nemas neku finasijsku akumulaciju sa strane, nista bolje od njega neces moci da kupis.

Ako ga za sada, sebi ostavis, barem ces znati na cemu si, sta si popravio i sta ti se mozda moze pokvariti na kolima....znaces sta vozis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...