Jump to content
FAS Goran
Sale2810

Stilo 1.9jtd 2003 god. 5 vrata

Recommended Posts

Ne znam sta da vam kažem ljudi... ja sam za danas završio...idem kući.

Čak sam i drugara taksistu kontaktirao...pa ćemo videti. Za sada ništa. A što se tiče telefona...imaju podatke...brojeve...pa valjda znaju šta rade.

Ja se nadam povoljnom ishodu...i da mali bude dobro a i dao auto bude ceo. Hvala vam ljudi.

Još jednom ako neko vidi...sivi 5 vrata stilo

BG 144 BG.

Hvala na podršci...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a u brate moj sta tebe snadje .......... stvarno mi zao svega ali iskreno ........... :(

valjda ce se cela prica zavrsiti na dobro i po njega a i po auto ....... a i po tebe zbog citave sekiracije -- drzi se drug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa je se nadam...da će sve proći kako treba.

A šta mislite...da pokušam da zovnem neko taksi udruženje...da ih zamolim da objave tablice i da se auto traži. Da li bi uradili tako nešto?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj , zovi , zamoli ili ako neko ima nekoga ovde od nasih (prijatelja ili rodjaka) u taxiju ovde u BGD-u neka ih on zamoli , oni ce najpre da uoce nesto jer se krecu po gradu ako je auto uopste u gradu ............. jbt...i zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja se nadam da jeste u gradu...samo gde. ..e to ne znam.

Pa ne znam...svaka pomoć je dobro došla.

Ako ima neki taksista...neka pomogne ako želi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam pink taksi...moram da zovem ujutru i naplaćuju to kao neki oglas.

Videću ujutru.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale ja sam sada obavestio jednog mog rodjaka - ne znam tacno u kojem je udruzenju je , covek ne radi nocu i ujutro ce mi javiti jel to uopste moze ili sme da se radi ako policija vec traga za vozilom -- rekao sam mu sve o vozilu i tablice pa ti javljam. Oni ce interno -- on i njegovi drugari da pripaze malo kad budu vozili na svakog stila sivog 5 vrata - to mi je obecao ............

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Viber" lokacija da nije ukljucena slucajno?

Lociranje preko operatera vrlo lako preko naloga MUP-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ljudi...pink naplaćuje to kao oglas...a sada sam zvao Beogradski taksi...i devojka mi je obećala da će čitati. .uzela sve podatke i vozilu i kontakt telefon da može da javi ako kolege nešto saznaju.

Hvala Bole....ponavljam kao papagaj ali svaka pomoć je dobro došla.

A što se tiče telefona...imaju nalog da prate i moj i zenin broj...a sad za telefone ne znam. Čekam i nadam se najboljem.

 

Sad cu da vidim za lokaciju...da nije slučajno uključena...ali mislim da nije.

A i nije on slao poruke...da bi odao lokaciju gde se nalazi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale share-ovao sam post tvoj za auto na FB.

FLCS stranica.

Fiat Stilo Srbija

Fiat Punto srbija.

I na viber grupi FLCS policija i kamere. Valjda ce neko da ga snimi negde.

I da skinuo sam jednu sliku da ljudi znaju o kom autu je rec.

Srecno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi šta se dešava, baš me interesuje epilog cele priče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javiću...trenutno sam na poslu. I zveram kao ludak. Nadam se da ce se agonija završiti danas.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi...jel ima neko ko je blizu košutnjaku...pa da napravi jedan krug..tamo kod groblja. Čisto eto ako je neko dobre volje...

Tamo nisam bio...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja matori jedino popodne, predveče. Na terenu sam već.

 

Uh, ovo je već ozbiljna zaje.bancija i duga sa detetom od 12g. Roditelji su mu u kolapsu verovatno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa brate...najiskrenije i nisu baš...već se dešavalo da ga nema po par dana kući....nisu mnogo prodavali značaja...više smo brinuli mi...tj.žena i ja nego oni. Tako da..

Pa ajde ako ti nije frka...ako možeš...prodji, pa mi javni. Ako ima nešto. A ja ako uspem ranije...javiću.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi...našli su auto...na trosarini kod pare zdere...valjda ga policija jurila a on bezao...i zakači u autobus...kažu da nije ništa sem malo zagrejanoj branika napred. Ali je mali uspeo da pobegne a pre svega toga zaključa auto i ponese ključ.

Sad trenutno rade uvidjaj pa ga nose na novi Beograd na parking kod buvljaka...pretpostavljam da će tamo.

Pišem dalje sta se dešava i u kakvom je stanju auto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, Sale2810 said:

Ljudi...našli su auto...na trosarini kod pare zdere...valjda ga policija jurila a on bezao...i zakači u autobus...kažu da nije ništa sem malo zagrejanoj branika napred. Ali je mali uspeo da pobegne a pre svega toga zaključa auto i ponese ključ.

Sad trenutno rade uvidjaj pa ga nose na novi Beograd na parking kod buvljaka...pretpostavljam da će tamo.

Pišem dalje sta se dešava i u kakvom je stanju auto.

 

Ljubi ga striko tako pažljivog :D

 

A hbg, doći će kući na ručak...zapisnik u stanici reda radi , stric okrpi branik, klinac heroj razreda na 15 dana ...i kraj priče ( ako ga ćale nauči lekciju jer od policije vajde nema).

 

Ništa veliko ali ako se toleriše....teško će to na dobro da izađe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...