Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav ekipa!

Vidim dosta clanova je predstavilo svoja auta pa red je da i ja to ucinim :)

Inace forum je super ima dosta korisnih stvari koje nisam uspionaci na drugim mjestima :unworthy:

Mozda netko i dobije neku ideju gledajuci ove moje slike pa primijeni nesto i na svom autu :smoke:

Znaci fiat stilo jtd 85 kw kod mene vec 4 godine, osim redovnog servisa mijenjao sam, senzor radilice,zadnje disk plocice i obje sajle rucne toliko o kvarljivosti fiata :guitar:

sto se tice radova neki sitni detalji su odrdjeni nista previse tek toliko da se istice od drugih,a nisu neke ni finansije bas za neke ozbiljnije dorade ovo sto stignem usparati od starog ulozim u autu :D

exterijer borbet bs 17'' felge za ljetni rezim,klijesta ofarbana u crvenu odradjen brembo look

xenoni 8000K i dnevna svjetla, smd led u pozicijama i osvjetljenju tablice, takodje i rikverc svjetlo su smd

zadnja bocna stakla zatamnjenja prednja nisma jos ovih dana cu, skinuta oznaka fiat sa zadnje haube, na prednju masku uradjen abarth logo,lip ispod branika presvucen carbon foliom...

unutrasnjost osvjetljenje na stropu odradjeno u led, par dodataka carbon look folijom, druge patosnice,

presvlake od ekokoze,audio sistem takodje poboljsan.i dodato par abarth detalja :scooter:

kk5.jpg kk6.jpg

kk7.jpg kk8.jpg

Ovo su mi felge za zimski rezim 15''

kk9.jpg

Nedavno sam ih zamijenio za ove

kk10.jpg

Evo malo i ABARTH detalja :D

kk11.jpg kk12.jpg

kk13.jpg kk14.jpg kk15.jpg

U prednju plafonjeru sam uspio ubaciti ovaj modelu sa vise dioda kosta nekih 6 evra al drama kolko svjetlosti daje :laughing:

kk16.jpg kk17.jpg

Inace povremeno radim i kutije za subwoofere , evo jedne :fun: nazalost woofer sam sprzio xd :p

kk18.jpg

Eto toliko od mene za sad posle malo pojasnim detaljnije sta sam radio na osvjetljenju :)

Pohvale,prijedlzi i kritike su svakako dobro dosli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diode su dobra stvar neke su jace nisu one na trakici, koristim ih ko dnevna svjetla ne palim xenone a i policija me ne zeza, uzivo je OK :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

120 evra dodje presvlacenje, i dvije godine garancije od proizvodjaca na habanje i eventualno pucanje savova , kod mene su skoro 3 godine i nema nikakvih promjena za sad je OK, odrzavanje je jednostavno samo jelenskom krpom povremeno prebrisem i povremeno naprscem erdal mlijekom za kozz al ne bas cesto jedanput mjesecno najcesce nekad prodje i vise xD

Sto se tice radova nije nesto puno radjeno sve su o sitnice,unedostatku stalnih finansija kaska i tuning :p al bitno je da se redovno odrzava ;)

Ubacim posle koju sliku unutrasnjosti !

Sta mislite za ove zimske felge kako ce leci, nisam jos probao ih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu ti reći da jako pedantno izgledaju sedišta sa obzirom da nisu fabrička, mnogo znači kada je majstor dobar i zna šta radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis li sta nocu sa tih 8000K :stuart: ?

Reci mi da li ti centralno svetlo u plafonjeri normalno radi po ugradnji LED? Znam 2-3 slucaja da su ljudi imali problema sa onim usporenim gasenjem i naknadnim tinjanjem LED, pa su vracali obicne sijalice. Mada pretpostavljam da je to do kvaliteta samih LED, mislio sam da ih mozda zveknem kod mene...

Baci jos neku sliku enterijera, dobar drugar mi je bas skoro na Stilu radio ceo enterijer u vestackoj kozi, izaslo ga oko 300 EUR, fino je ispalo mada ja nisam ljubitelj koze. I kod tebe je lepo odradjeno, sudeci po onom delu vozackog sedista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se nije tak strasno kao sto pricaju :D Mada i te boje variraju od seta do seta kod mene su 8K a minimalna razlika u boji svjetlosti je izmedju njih i dioda na day light!

Ove u unutrasnjosti OK radi, radi i smanjenje i vremensko gasenje, jedina mana je sto tinjaju neko vrijeme al kad se zakljuca auto same se ugase kroz koji minutu, kome to smeta moze uzeti can bus i za unutrasnjost :D Ja sam mijenjo i one u vratima i tu su smd , u ladici, gepeku ... :D

Sto se skedista tice za odrzavanje je + a da je prakticno bas i nije ljeti je problem , bude bas sparno sjediti na njima na duze relacije :p

Evo kako to izgleda...

ST_12.jpg

STILO_SJEDISTA_6.jpg STILO_SJEDISTA_13.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrdjena su i zadnja, naravmo, ne bi ni na sta ni licilo da su samo prednja xD

STILO_SJEDISTA_4.jpg

tapacirunge nisu tada radili, od prosle godine rade i to,al su i moji u dobrom stanju i bojom se uklapaju tako da nisam to ni dirao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu kako ovo izgleda.. Stvarno si me zainteresvoao za kožu u kolima, još ako bi bila pristojna cena zaista bih uživao da je imam :laughing: Baš fino izgleda, posebno zbog ove crno/plave kombinacije. Stvarno ti je auto savršen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu vam ja dati kontakt , pa da vam sasiju i poslju postom il nekako inace je 120 evra sa ugradnjom, ja sam ih samo nazvao i rekoa koje je auto u pitanju i kad su sasili nazvali da dodjem da ugrade, znaci nema potrebe za mjerenjem za skoro sva auta imaju gotove dimenzije za krojenje!

Jedino sto sam se poslije sjetio a nisam odradio je abarth logo na sjedista ili neki natpis jer imaju masinu za vec doplata je nekih 10-15 evra! I sa bocnih strana sjedista odrade poseban sav za airbag u slucaju nesrece da lako moze iskociti ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ofarbaj ove lajsne u boju auta. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se nije tak strasno kao sto pricaju :D Mada i te boje variraju od seta do seta kod mene su 8K a minimalna razlika u boji svjetlosti je izmedju njih i dioda na day light!

Ove u unutrasnjosti OK radi, radi i smanjenje i vremensko gasenje, jedina mana je sto tinjaju neko vrijeme al kad se zakljuca auto same se ugase kroz koji minutu, kome to smeta moze uzeti can bus i za unutrasnjost :D Ja sam mijenjo i one u vratima i tu su smd , u ladici, gepeku ... :D

Sto se skedista tice za odrzavanje je + a da je prakticno bas i nije ljeti je problem , bude bas sparno sjediti na njima na duze relacije :p

Evo kako to izgleda...

ST_12.jpg

STILO_SJEDISTA_6.jpg STILO_SJEDISTA_13.jpg

lepo izgleda, svidja mi se, ali mozda si mogao, da ovaj plavi deo odradis u nekom materijalu mekanom, a ovo crno od koze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ofarbaj ove lajsne u boju auta. :smoke:

Ofarbo ih juce al opet u crno xD samo cu brave u sivo danas il sutra odraditi ....

lepo izgleda, svidja mi se, ali mozda si mogao, da ovaj plavi deo odradis u nekom materijalu mekanom, a ovo crno od koze

A mogao sam cak je i prakticnije i udobnije tak al sam imo zelju da bude komplet koza pa sam tako i uradio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

palo nesto interesovanje za forume, postali su  svi manje vise neaktivni, a i na ovaj sam skroz zaboravio :P:D
da 1.9 je  85kw i safe chip remap odradjen

jedva nadjo koji mi je profil na forumu

 

2018-03-16_210036.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, SilverOne said:

Nakon 5 godina ponovo na forumu :D

Welcome back :thumbsup:, kad prodajemo ove nase 1.9 mrcine ;) ?

Sa JTD vreme prosto leti, ***** mu mamu kad radi kao Singerica :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha da bas brzo godine prolaze:(:P ma kako im je cijena pala bolje ih i ne prodavati :stuart::D

bio sam ga stavio u oglase jer od muzike nista i ne stane u gepek samo neke zamjene nudili i odustanem od prodaje kupim jos cromu 2.4 mjet tako da je stilo jos uvijek tu ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...