Jump to content
FAS Goran
Starday

K: šuspleh za Fiat Stilo 1.9 JTD

Recommended Posts

Trebaju mi i oni dijelovi sa strane motora...oni su mi cak i bitniji. Onaj direktno ispod motora moze a i ne mora.

Ovdje u BiH ne mogu da ih nadjem niti na jednom otpadu. Ako bih nasao u Srbiji, pozeljno je regija Beograda, lako bi se dogovorili oko preuzimanja (ako se slozimo oko cijene).

:)

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sutra idem na servis (redovna zamena ulja i filtera) i verovatno cu morati da zamenim i suspleh. Vec par servisa ga vezujem i krpim, sav je izlomljen i iskrzan. Javicu ti koliko kosta nov ako te zanima, prosli put kad sam bio na servisu, rekli su mi da ocekujem da na sledecem menjam i suspleh, tad mi spomenuse neku cenu od oko 3.500 din za onaj srednji deo. e sad koliko su oni bocni sa strane i koja je cena polovnih to ne znam. Ovo je bila cena za varijantu novog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Kit Komercu onaj sa strane jedan (levi misilm) je bio oko 1700 zimus kada mi se izlomio od onog snega i leda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sutra idem na servis (redovna zamena ulja i filtera) i verovatno cu morati da zamenim i suspleh. Vec par servisa ga vezujem i krpim, sav je izlomljen i iskrzan. Javicu ti koliko kosta nov ako te zanima, prosli put kad sam bio na servisu, rekli su mi da ocekujem da na sledecem menjam i suspleh, tad mi spomenuse neku cenu od oko 3.500 din za onaj srednji deo. e sad koliko su oni bocni sa strane i koja je cena polovnih to ne znam. Ovo je bila cena za varijantu novog.

Javi, naravno.

Ovdje je po otpadima oko 50-60 KM za sva 3 dijela (2 bocna i donji). To je nekih 3000-3500 dinara. Ali dzaba kada ne mogu da nadjem.

Kada idem za Beograd, prodjem pored nekog FIAT otpada na izlazu iz Sapca (mislim da se zove Ф.И.А.Т.)...poprilicno je veliki, ne znam da li bi mozda tamo nasao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je taj otpad tacno mi objasni. Mogu ja sutra da svratim i proverim, posto inace auto odrzavam u Sapcu, pa ce mi svakako biti usput.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro skapirao, to je Makijev otpad na izlazu iz Sapca, kada se krene sa Beograd. Predje se most i relativno blizu su, prvo sa leve strane auto-plac Stepanovic, a onda sa desne strane i taj otpad. Pise velikim slovima FIAT, kao sto covek rece, ne moze da se promasi. A mislim da se mesto zove Klenak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam danas na servisu, provukao sam se bez zamene suspleha. Nekako smo ga sastavili da pregura do sledece zamene ulja, ali sav je jadan iskrzan na sto mesta usrafljen, tako da mu pred zimu ne gine zamena. Inace, nisam stigao da pitam, jer sam nesto zakomplikovao na servisu, pa sam zurio nazad da se vratim, a posto idem preko Uba, nije mi bilo usput da se vracam na tu stranu do otpada. Inace, znam gde je isao sam jednom prilikom kod njih po poklopac rezervoara, sad sam se setio. Uzeo sam broj, pa mozemo pitati telefonom za sve sta je i kako i koje su cene. Inace cene novog su 3.500 za srednji, a bocni po 1.500 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro skapirao, to je Makijev otpad na izlazu iz Sapca, kada se krene sa Beograd. Predje se most i relativno blizu su, prvo sa leve strane auto-plac Stepanovic, a onda sa desne strane i taj otpad. Pise velikim slovima FIAT, kao sto covek rece, ne moze da se promasi. A mislim da se mesto zove Klenak.

Jeste to je taj. Evo nasao sam i info na netu.

http://www.polovniautomobili.com/oglas971808/fiat_polovni_i_novi_delovi-auto_otpad_maki/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko prelazi 10000 do 15000 godišnje, mora u rezervi uvek da ima šus pleh.

Ja sam kupio u Ju Lukasu u Kijevu ispod Petlovog brda na Kružnom putu za oko 5.500 RSD sva tri dela.

Prodavnice auto delova uglavnom nabavljaju od njih te delove jer su oni prvi uvoznici i to iz Turske. Ugradnju sam platio 1000 RSD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...