Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

Autofolije Cobra

Recommended Posts

logo.png

COBRA auto folije je visokospecijalizovani servis za zatamnjivanje auto stalaka. Cobra auto folije ugrađuje najkvalitetnije folije na svetu!

POSTUPAK UGRADNJE

Ugradnju folija na stakla automobila je potrebno zakazati telefonom kako bi se obezbedio termin.

Ukoliko vlasnik vozila nije siguran koju nijansu folija želi, može prethodno svratiti u servis kako bi pogledao katalog folija i doneo pravu odluku. COBRA servis preporučuje zatamnjenje od 80% što odgovara fabrički zatamnjenom staklu. Ugradnja folija na svim staklima, sem prednjeg vetrobranskog stakla, traje 2-4 sata u zavisnosti od tipa vozila. Nakon ugradnje i detaljne provere stakala, poziva se vlasnik da preuzme vozilo.

e1x3h.jpg

GARANCIJA I ODRŽAVANJE

Garancija za zatamnjena stakla je čak 7 godina uz pravilno održavanje. Po ugrađivanju folije na vozilo prozori se ne smeju otvarati dva dana.

Stakla sa unutrašnje strane (gde se i nalaze postavljene folije) ne smeju se prati jakim abrazivnim sredstvima koja nisu predvidena za pranje stakala. Sve vrste folija sadrže u sebi zaštitu od ogrebotina.

COBRA auto folije servis želi da u potpunosti ispuni očekivanja vlasnika vozila i da u maksimumu svojih sposobnosti izađe u susret svim željama i zahtevima.

llumar.gif

ZATAMNITE STAKLA I ULEPŠAJTE VAŠ AUTO!

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija (ili druga država koju Srbija priznaje), ostvaruju popust 10%

Novi Beograd

Savski Nasip 9a

011/228-228-3

064/999-86-88

------------------------------

Tema je otvorena za Vaša pitanja na koja će odgovarati Vlada preko korisničkog naloga

Vlada70

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde de, kada me već vučeš za jezik. :) Viđao sam po Rusiji folije koje su gradijentno zatamnjene i to mi se jako dopada - sa druge strane ne znam da li bi to i kako prošlo atest. Uglavnom, zatamnjen je samo gornji deo stakla, dok je donji deo stakla providan. Stvar genijalno funkcioniše kod naočara za sunce sa gradijentnim staklom, pa pretpostavljam da je podjednako dobro i kod kola.

Primera radi, zatamnjena vozačka i suvozačka strana samo u gornjem delu ostavlja retrovizore u delu stakla koje nije zatamnjeno.

Pitanje 2, koliko bi koštalo oblepljivanje cele alfe 159 nekom kvalitetnom folijom? Boja bela, mat ili ako postoji neki diskretan karbon koji se vidi tek izbliza?

Edited by nidza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,koliko bi kostalo da se odradi zatamnivanje stakala sve iza vozaca i suvozaca,odnosno zadnja vrata i peta vrata,za Alfu 147?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozrav,

@Markoni,yuhica poslat pm ;)

Ajde de, kada me već vučeš za jezik. :) Viđao sam po Rusiji folije koje su gradijentno zatamnjene i to mi se jako dopada - sa druge strane ne znam da li bi to i kako prošlo atest. Uglavnom, zatamnjen je samo gornji deo stakla, dok je donji deo stakla providan. Stvar genijalno funkcioniše kod naočara za sunce sa gradijentnim staklom, pa pretpostavljam da je podjednako dobro i kod kola.

Primera radi, zatamnjena vozačka i suvozačka strana samo u gornjem delu ostavlja retrovizore u delu stakla koje nije zatamnjeno.

Pitanje 2, koliko bi koštalo oblepljivanje cele alfe 159 nekom kvalitetnom folijom? Boja bela, mat ili ako postoji neki diskretan karbon koji se vidi tek izbliza?

Za takvu vrstu folije jos nisam cuo...videcu bas sa mastorima u vezi toga ;) mozda znaju nesto vise

A u vezi presvlacenja auta, sve zavisi od kvaliteta folije od 300 pa do 1000+e...Po meni je beli karbom pun pogodak,najdiskretnije i najbolje izgleda :)

Edited by Vlada70

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niste bas jeftini. Zvao sam pre 10 dana da pitam koliko je lepljenje karbon folije za punta. Hteo sam retrovizore,dve kvake i lajsne na prednjem i zadnjem braniku i cena je bila 80e. Vrednost karbona koji se potrosi za to je 20e sto znaci 60e za ruke sto je mnogo...nisu ruke od neurohirurga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta da se zatamne prednja stakla i zadnja soferka na Unu mk2 i da li prodajte folije ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko kosta ugradnja folije na marei karavan stim da vozacevo i suvozacevo bude 30% a pozadi sve ostalo 80% i da li dajete atest za to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane23 - Prednja stakla, i zadnja soferka je 50e, sa garancijom od 7.godina na foliju.

Folije ne prodajemo....

miletic - Komplet napred, nazad je 90e, garancija 7.godina...

Atest se dobija u Auto Moto Savezu, kosta oko 2500din..

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presvlacenje automobila sa folijom od 3-7.godina garancija,

od 350-500e, u zavisnosti od kvaliteta folije.

Koristimo iskljucivo ORACAL foliju.

www.autofolijecobra.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatamnjivanje stakala COBRA | www.autofolijecobra.com |

 

Najkvalitetnije folije,Profesionalana ugradnja,10 GODINA garancije i preko 10 godina ISKUSTVA !!!

 

 

Cena za :

 

Manji putnicki auto : 60e

Limuzina : 70-80e

Karavani : 80-110e

 

Zatamnjivanje stakala se vrsi iskljucivo SunControl folijom,trenutno najbolja folija na trzistu

Imamo svaki stepen zatamnjenosti od 25-95 %

 

pratite nas i na FB stranici

 

https://www.facebook.com/pages/Zatamnjivanje-stakala-COBRA/1563236920566982?ref=hl

Edited by Veljko70

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane23 - Prednja stakla, i zadnja soferka je 50e, sa garancijom od 7.godina na foliju.

Folije ne prodajemo....

miletic - Komplet napred, nazad je 90e, garancija 7.godina...

Atest se dobija u Auto Moto Savezu, kosta oko 2500din..

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...