Jump to content
FAS Goran
miske17

P ili M: PC komponente (grafičke karte, MB, HDD, CPU, itd.)

Recommended Posts

...popust za clanove ce biti 5 - 10% sigurno, ako se admini ne protive...? :smoke:

Sve je ok. :thumbup:

Hoćete da imate razdvojene teme za ove komponente, ili da i dalje sve ide u ovu jednu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neka je sve u ovoj jednoj, ja i Miske se dopunjujemo :)

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovde mozete videti spisak predmeta koji sam trenutno izbacio. Ima tu jos dosta stvari, kako budem stizao, tako cu da postavljam. Pored toga tu se nalaze i laptop ispravljaci i kablovi koji su moj uvoz.

Popust za clanove foruma je 10% na sve predmete. Naravno, nemojte kupovati sa tih linkova, nego mi se direktno obratite ovde na forumu.

@danko: Trenutno nemam ništa od eksternih hardova ili hardova za laptop a da su polovni, samo novo...

@neshaoct: U potpis sam ubacio ovaj link da bi bio uvek vidljiv clanovima foruma, ukoliko je problem ili imas neku bolju ideju, slobodno odradi tako. :unworthy:

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki eksterni HD ili HD za laptop, imas li toga?

Ima HD za laptop sata polovan u odlicnom stanju. 100% ispravan i bez bad sektora. 80 GB - 1500 din.

Ako ti treba ata moram da potrazim.

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko rezervni kabal za tablet dimenzija

0,7 * 2,5 mm ?

Next7C12F

Stize mi sledecim uvozom dosta slican. Mislim da ih niko u Srbiji ne nabavlja osim mene. Ovo su dimenzije kabla koji stize

- 2.3mm x 1.0mm konektor pod uglom

Inace se koristi za ASUS 10" laptopove EeePC itd...

Mogu da ti nabavim takve konektore, tj. samo konektor bez kabla. Javi se na PM ako te samo konektor zanima, reci cu ti gde ima da se nabave. Pozdrav

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko napajanje ,moze polovno,a da je ok,inace su ata prikljuci na mom kompu!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima toga kolko volis, daj podatke da ti posaljem, za tebe gratis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki eksterni HD ili HD za laptop, imas li toga?

Ima HD za laptop sata polovan u odlicnom stanju. 100% ispravan i bez bad sektora. 80 GB - 1500 din.

Ako ti treba ata moram da potrazim.

ATA mi treba... sto veceg kapaciteta.... Baci poglrd, sta imas pa javi.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki eksterni HD ili HD za laptop, imas li toga?

Ima HD za laptop sata polovan u odlicnom stanju. 100% ispravan i bez bad sektora. 80 GB - 1500 din.

Ako ti treba ata moram da potrazim.

Salji ga meni, nasao sam ti fioku 2.5" SATA od WD harda, originalna WD fioka. Cujemo se na skype kad budes online...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo sam ljudi upoznao,raznih tipova,ali ovakvog lika kao sto je Milos/miske,jednom recju lik za medalju,naravno u pozitivnom smislu,ceo dan,ludilo,guzva,ali oraspolozio me covek za 2 minuta,miske legenda si,javlajm ti sta sam uradio :) sve najbolje i pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' da pitam za komsiju , crkla mu ploca socket 775 pa ako ima nesto ... ?

imas pm.

Mnogo sam ljudi upoznao,raznih tipova,ali ovakvog lika kao sto je Milos/miske,jednom recju lik za medalju,naravno u pozitivnom smislu,ceo dan,ludilo,guzva,ali oraspolozio me covek za 2 minuta,miske legenda si,javlajm ti sta sam uradio :) sve najbolje i pozz

Daj care ne brini brigu samo ti sredi tu gungulu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care moj,iskoristio dve ram od 512 ,ostao moj hard od 120 u zivotu,posto sam nabavio nov komp(drugi) na mom su mi ostali svi delovi,ali je zveknula maticna,tako da ako imas neku ,neki predlog daj,da mi ne propadaju ,hardovi,cd/rom(dva komada) ,ram memorije,graficka i sve to sto mi je ostalo,da iskoristim,ako nista ubacio bih taj komp u garazu da imam sve pri ruci da ne trcim u kucu.

Sve u svemu ako imas neki predlog kazuj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li u ponudi nekih sata diskova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene nema nista, sve otislo.

milan ne znam dal ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh, ima ali sve veliki:

500GB Samsung SpinPoint - 4000

640GB WD Caviar Blue - 4500

100% testirani i ispravni, i jos koji mesec u garanciji...

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspeh da nekako sinoc osposobim ovaj moj, tako da sam za sada miran, ali cisto da znam cene, posto je po svoj prilici ovaj na kraju svog radnog veka....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi prazno kućište (kanta). Uslov da je crno (uglavnom) i da nije ružno :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam par komada. Crkla integrisana a? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi prazno kućište (kanta). Uslov da je crno (uglavnom) i da nije ružno :smoke:

Nova su 1700, polovna 800 din. Ako te zanima slikacu sutra i postavljam slike sta sve imam...

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...