Jump to content
FAS Goran
skora

Fiat Stilo 1.6 16v by Škora

Recommended Posts

Danas postavljene gewinde i odradjena optika...
 
cxcb17327.jpg

Naprijed ima jos mjesta i ici ce dole barem jos 2cm dok se malo priviknem na sporiju voznju i prepreke na putu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce ponovo podesena visina, nije mi se svidjelo sto je naprijed visi i sad sam zadovoljan... vozat cu jos koji dan, dok su stare (lose gume) pa ponovo provjeriti visinu i odraditi optiku... nemam bas neke fotke, slikao mobilnim i malo podesavanje glupih efekata da na nesto lici :D... dok se Milutin ne smiluje i ponese svoj aparat :D

 

29cb8d3c_17de_43d0_be00_b434d55c0408_zps  99f82f7c_320d_465c_8f8a_15a2fb12ae12_zps

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vidim kako mu dobro stoje felne u toj boji, dođe mi da i ja moje bacim u neku drečavu boju...

 

IMG_20131228_142845.jpg

 

Ovako je monoton.

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala momci :)

@SikterBre Malo mi je falilo da ih opet farbam, ali za sad ostaje ova boja... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako se dogovorimo za fotkanje, ovu sedmicu sam u NSu :D

 

A za tebe krug uvijek, samo se najavis i bacim ti kljuc kroz prozor :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo moram da kazem...:) kako ovo cudo lezi na gewindama, ostao sam zatecen...u krivinama lezi bukvalno kao pegla, gume jednom ni najmanje nisu zaskriputale...a dobro ga je skora cepao...prvi put sam se -tako- vozio na stelujucim i mogu samo da kazem da su zakon! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da gewinde vrede svaki dinar, krivo mi je što to nisam pazario dok sam imao para, mogao sam da ih uzmem povoljno, a ja se nećkao.. Došao jesenas lik u servis u kom radim, kaže odvrnite mi ovo na maksimum, pre neki dan došao, kaže zavrnite i auto opet u patos i molim lepo.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo boljih fotki. Skinuo prasinu sa fijakera, pa sam iskoristio dok je cist. :smoke: ima dosta slicnih, ali da ih ne ganjam po postimage-u :D

 

stajlo_1.jpg  stajlo_2.jpg  stajlo_4.jpg
 
stajlo_5.jpg  stajlo_6.jpg  stajlo_7.jpg
 
stajlo_8.jpg  stajlo_9.jpg  stajlo_10.jpg
 
stajlo_11.jpg  stajlo_12.jpg  stajlo_13.jpg
 
stajlo_15.jpg  stajlo_16.jpg  stajlo_17.jpg
 
stajlo_18.jpg  stajlo_19.jpg  stajlo_20.jpg  stajlo_21.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

stilo je boles', mnogo mi se vise svidja od mog. Samo ne znam zasto se svi zale na promenu sijalica. bio sam u gradu, otisao do autoelektricara i pitao da li ima h7 da mi zameni caskom. u pitanju je levi far bio. za 3 minuta je zamenio samo je skinuo poklopac izmedju akumulatora i fara. svi pricaju kako se skida tocak i te gluposti,a kad sam bio vec u gradu s novim akumulatorom reko da zameni i njega dok je u kancelariji.  200din+700din sijalica i castim ga 100din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala momci :)  A sto se tice zamjene sijalice na lijevom faru... lako je onima koji imaju ''lopovske'' ruke, pri tom mislim tanke kao list papira :D sta cu ja sa svojim deblima, nego skidati tocak i podblatobran :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bre nije mi zao da 200 din zamenim tim mucenjem. sreca imam te lopovske prste, mogao bih cisto da probam da vidim da l mogu da zamenim sam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas odradjen mali servis, servis plina i trapovi pregledani, sve picikato nakon 4 i po godine :D Ostatak subote, pred kisu (nista novo kad sam ja u pitanju), iskoristen za malo sredjivanja motornog prostora i i unutrasnjosti... ugovoreno poliranje sledecu sedmicu, da malo i limariji vratim stari sjaj :D

 

low5.jpg  low3.jpg

 

low4.jpg

 

low2.jpg  low1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...