Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
sasa024

Moj stilo :-)

Recommended Posts

Nakon dugo vremena rekoh i ja da predstavim moj auto. U pitanju je naravno beli stilo jtd `02 godiste u active opremi.

Kada sam ga kupio avgusta 2007. godine, na satu je bilo 64000km, sada je 170000. Nikakvih vecih problema do sada nije bilo sa njim osim zamajca, koji je zamenjen novim, zajedno sa setom kvacila.

U farove su ugradjeni mini morimoto H1 projektori, nabavljeni preko ebay-a, a ugradio ih je u farove i usput ispolirao, i ufarbao u crno unutra majstor Mica, kojeg sam uspeo da nadjem preko clana Steva_anya, kome se ovom prilikom zavaljujem.

I pre ovih projektora sam imao xenone 6000k, ali sam sa 4300k u projektorima progledao.

Na mesto pozicija su stavljene bele smd diode, koje

svetle plavo zbog plavih plastika u faru.

Usput su i zatamnjena stakla, kupljene 16-ice felne :rolleyes: .

slika_028.jpg,slika_027.jpg,slika_019.jpg,slika_025.jpg,slika_039.jpg

Samo kratko svetlo

slika_029.jpg,slika_032.jpg,slika_031.jpg

Dugacko se nisam ni setio slikati, retko ga koristim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ti si taj na koga smo toliko cekali da se prvi pojavi sa slikama projektora na Stilu :thumbsup: .

Ekstra stvarcica, ja sam nesto razmisljao da to ugradim kod mene. Ali sam kod Vlade Triona pre 2 godine ugradio H7 WellDone ksenone i tada stavio nove farove (nije bilo Steve na forumu :rolleyes: ), tako da vec imam poprilicno dobro svetlo. Ali ovo kod tebe jako dobro izgleda i radi, sto je najbitnije.

Kod projektora mi se svidja sto daju siroko osvetljenje i lep pregled nocu kroz krivine (vozim ih i na sluzbenom 407). Ali im je "mana" sto zbog odlicnog cutoff-a imas za nijansu slabiji pregled stvari u daljini, bar po mom ukusu. To zna da bude nezgodno na talasastim putevima po lepoj nam Srbiji, gde onda pomaze samo dugo svetlo.

Na ovim tvojim slikama kolicina svetlosti na putu, bez ometanja vozila koja dolaze u susret izgleda fantasticno. Jos mnogo "svetlih" kilometara ti zelim :thumbup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep auto.vozio sam takvog preko godinu dana i bez ikakvog problema .samo sam mu uradio krov u crnu foliju u sjaju. moj je imao lajsne u boji auta.lepse izgleda.da te dobro sluzi :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista bez proektora ja sam uzeo skoro BI Ksenon H4-3 4300k vidi se odlicno ali ovo je je bas sto bi se reklo savrseno....svaka cast..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije majstor Mica iz Zemuna? Blizu okkretnice 15?

Koliko para te kostali projektori ako nije tajna

Kod Steve to kosta (ako nisi video):

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=46128&view=findpost&p=771775

Sve ukupno sa montazom 220 EUR.

Samo projektori 80 EUR. Na E-bay mogu da se nadju i jeftinije ako vas ne mrzi da se cimate.

I u ovoj varijanti u Morimoto projektor ide H1 sijalica.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ti si taj na koga smo toliko cekali da se prvi pojavi sa slikama projektora na Stilu :thumbsup: .

Jeste mene ste cekali :rolleyes: , sto zbog vremena, posla i moje lenjosti tek sada sam okacio slike :thumbsup: . Meni ne smeta taj cut off, cak mi se i svidja, a to da ostvtljava put sa strane je neopisivo, osvetljen je nekih jos 4-5 metara, sto mi nocu mnogo olakasava voznju. Uzivanje ga je voziti :thumbsup:

Lep stilo jos bolji farovi

Da nije majstor Mica iz Zemuna? Blizu okkretnice 15?

Koliko para te kostali projektori ako nije tajna

Hvala :thumbsup:

S obzirom da nisam iz Beograda, ne znam da li je blizu okretnice 15, ali jeste Mica je iz Zemuna.

:whistle: A projektore sam nabavio sam preko ebay u jos u avgustu, samo od posla nisam stigao da odem do Beograda da ih ugradim, i kostali su onda 95 eura.

Sjajno izgleda, svaka čast za akciju oko farova :thumbup:

Hvala :rolleyes::thumbsup:

Stvarno predivan auto (ovo sam rekao kao moja zena), :thumbsup: al' bre brate steta sto je dizlo! :whistle::thumbup:

Hvala, i jeste steta je, ali to sto nije multijet od 150ks :harhar:

slika_039.jpg

:wub:B)

Slazem se :rolleyes:

lep auto.vozio sam takvog preko godinu dana i bez ikakvog problema .samo sam mu uradio krov u crnu foliju u sjaju. moj je imao lajsne u boji auta.lepse izgleda.da te dobro sluzi :thumbsup:

I ja bih voleo jos krov da odradim u crno, u nekoj buducnosti, lajsne ne bih dirao jer mi se bas svidja tako crno beli :thumbsup:

S obzirom da sam imao xenone i pre 6000k, ostali su moji(stari) balasti, samo je Mica stavio nove h1 4300k sijalice. Cela akcija sa farbanjem u crno, ugradnjom projektora, poliranjem i zastitom i novim sijalicama je bila 110 eura. Ja sam kupio projektore na ebay-u za 95 eura u avgustu mesecu, s tim da se verovatno moze naci jeftinije, nisam vise ni gledao niti trazio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...