Jump to content
FAS Goran
neshaoct

GPS, Alarmi, Xenoni...

Recommended Posts

Ova sociva postoje u varijanti sa H1 i H7 sijalicom, koja radi i kao kratko i kao dugo svetlo, jeftinije je za zamena kada rikne sijalica. Za sijalice i to ne kontaktiraj na pm da ti objasnim. Sto se tice postavljanja, posaljes mi farove i dobijes ih za 2 dana, jedan dan da ih uradim i drugi dan da ti stignu, ili moze i preko busa, sto ce onda biti 24h. Nazalost nemam ni jednu sliku zato sto sam zaboravan da slikam :( Inace imas perfektnu liniju i snop koji je boli glava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocelo se i sa carbonskim radovima!

image.jpg

image.jpg image.jpg

Zanima me koje su cene za ove karbonske folijice , posto bih hteo par sitnica da odradim ?! Nista specijalno ?"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da lisociva mogu u dedru

Naravno da sociva mogu u Dedru da se stave. ;)

Pocelo se i sa carbonskim radovima!

image.jpg

image.jpg image.jpg

Zanima me koje su cene za ove karbonske folijice , posto bih hteo par sitnica da odradim ?! Nista specijalno ?"!

Moras da mi kazes koji deo bi radio, da bih znao da ti kazem koja cena bi bila. pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Interesuje me koja ti je širina carbon folije, u kojim bojama imaš i koja je marka folije?

Mene konkretno interesuje tamnija siva carbon folija, za krov alfe 147.

Hvala i poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene interesuje koliko košta nabavka i ugradnja:

1. 4 senzora za parkiranje na zadnjem braniku, sa ISKLJUČIVO zvučnim alarmom, bez vizuelnih efekata na retrovizoru ili instrument tabli....

2. automat za automatsko podizanje stakala kada se vozilo zaključava na daljinsku komandu...

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene interesuje koliko košta nabavka i ugradnja:

1. 4 senzora za parkiranje na zadnjem braniku, sa ISKLJUČIVO zvučnim alarmom, bez vizuelnih efekata na retrovizoru ili instrument tabli....

2. automat za automatsko podizanje stakala kada se vozilo zaključava na daljinsku komandu...

Pozdrav!

1. 4 senzora sa samo zvucnim efektom upozoravanja je 33e.

2. Automat za automatsko podizanje stakala, odnosno za prednja stakla je 13e za clanove kluba.

Interesuje me koja ti je širina carbon folije, u kojim bojama imaš i koja je marka folije?

Mene konkretno interesuje tamnija siva carbon folija, za krov alfe 147.

Hvala i poz.

Sto se tice folije, moracu da ti javim za par dana, do ponedeljka, tada stize nova tura i trebalo bi da stignu 3m folije. u pitanju je 130x100cm. Inace ima i tamnija i svetlija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- El. podizača prozora

Kakvi su i koliko para?

Inace hocu da ugradim na zadnje prozore

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

- El. podizača prozora

Kakvi su i koliko para?

Inace hocu da ugradim na zadnje prozore

Pozdrav

Elektricni podizaci prozora su 57e bez ugradnje. Iskreno, odlicno su se pokazali, ugradjujem ih duze vreme, 3 godine i ni jednu jedinu reklamaciju nisam imao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su oni univerzalni, a cena je po komadu?

Sta ima sve u kompletu (prekidaci instalacija)? Ako ti nije problem pusti mi na mail neku sliku

Mail: bane@samsvojmajstor.com

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne druze, cena je po paru za dva prozora. u kompletu dobijas celu intalaciju i prekidace i uputstvo, ako si malo strucan ugradices to bez problema. Nemam sliku, zato sto podizace radim po narudzbini zbog cene. Ako te jos nesto interesuje, pitaj.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesujema koliko je tesko staviti projektore u dedrine farove.Farove i stakla sa njih sam nekoliko puta skidao zbog pranja ,to jest rasturao sam ih u sastavne delove. Intereujeme mehanicko stavljanje posto elektriku znam dobro.

da lisocivima smetaju stakla posto na njima imaju linije za snop ,nisu glatka i providna kao plasticna.

Kolika ja cena obicnih projektora ,a koliko sa angle eye i da liidu sa sijalicama.

Posto je meni H4 koji bi projektori mogli.

da libi ja sam mogao da ih ugradim.

Edited by toma integrala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druže moj, kako da ti pošaljem busom Punta mk2 da ugradiš alarm i xenone sa projektorima? :))))

uzmes brusilicu i na pola, pa post-expresom :D Salim se druze! Ja u bg dolazim jednom mesecno, a mozda i vise puta u zavisnosti od posla, tako da bi mogli da se dogovorimo da izdvojim jedan dan da ti to uradim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je Punto mk2a, 5-oro vrata, i ima fabrički ključ sa daljinskim otvaranjem/zatvaranjem.

Interesuje me ugradnja standardnog alarma, nikakve perverzije i slično (ne znam kako bih drugačije rekao), koji mi ne bi zezao paljenje/akumulator/elektroniku...znači osnovne funkcije.

Da li imaš neku preporuku, koji se alarm koji ti ugrađuješ pokazao pouzdan za svakodnevnu eksploataciju (ne za zaštitu od krađe)?

Koja je cena sa ugradnjom?

Mogu da dođem u Niš, pa me interesuje da li je potrebno i zakazivanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze izvini na zakasnjenu ali nisam imao net da bih ti odgovorio. Imam neke alarme koji su se stvarno extra pokazali kako u svakodnevnoj upotrebi tako i za zastitu, jedino je mana baterija u daljinskom koja traje godinu dana :D, za bateriju ne ide garancija :D Salim se malo. U sustini nema potrebe da zakazujes,vec se samo najavis dan ranije da te unacim u tefter i to je to. Cena je ona koja pise gore, a to je 36e sa ugradnjom. Ako te nesto interesuje, pitaj. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ˇˇˇHvala na odgovoru Dušane. Imam tvoj broj mobilnog s početka ove teme pa ću ti se javiti uskoro kad dolazim u Niš. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...