Jump to content
FAS Goran
Helloween

Pragovi, spojleri...

Recommended Posts

pozz zanima me da li imas gornje obrvice za punta 2 i koja cena bi bila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imas pragove za alfu 156 :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se alfe tice stupio sam u kontakt sa jos nekim momcima koji su zainteresovani za sajtne za alfu ali je problem pronaci model po kom bih skinuo kalupe i pravio sajtne tako da ako naletis na nekoga ko bi ih pozajmio za skidanje kalupa javi...

Jako ih je tesko pronaci,a da ne kostaju kao da su od zlata...

Ja smatram da imam iole razumne cene u odnosu na konkurenciju, ipak zivimo u Srbiji a ne u Nemackoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebna mi je pomoc prijatelja. Da li neko zna majstora u Beogradu koji bi ugradio pragove i kacketic na stila 3 vrata, posto imam jednu musteriju koja ne moze da pronadje dovoljno pouzdanu osobu za to.

Hvala unapred.

Pozdrav!

Edited by helloween

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam pragove i kvalitet 0

Stakloplastik odlivak nema veze sa vezom (punto 5 vrata) desni moze da se namontira i da se nekako nabaci i to uz neke magije,

levi nema veze sa vezom kratak i ne moze lepo da legne + ne moze da se lepo "deformishe" jel se ovaj staklopl. ne zagreva i to je to, uzas zivi.

Bachena kinta, propala investicija

Edited by ChieF

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko radi taj i gresi. Ja sam uvek bio i ostao na raspolaganju svakom kupcu, i uvek otvoren za svaku vrstu resenja problema.

Sve sto je napravljeno moze da se popravi, prepravi, doradi ili napravi ponovo.

Ne razumem potrebu za javnom prozivkom ako si se dogovarao sa mnom.

Meni ne smeta, ja nista ne krijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sq10020.jpg sq10021.jpg

sq10022.jpg sq10023.jpg

sq10024.jpg sq10025.jpg sq10026.jpg

Ovako, nove stvari u ponudi su obrvice za punto mk 2 uzani far, krovni spojler punto mk 2 sporting, zadnji podbranik punto mk 2, trebalo bi da skidam kalupe za branike abarth varijantu punto mk 2 ali videcemo jos kako bude islo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li radis sajtne za Alfu 156?

I ja isto :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za alfu jos uvek ne mogu da pronadjem modele po kojima bih skinuo kalupe, svaka pomoc bi dobro dosla posto je to jako tesko pronaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, Nemanja, ovaj popust cekam godinama :laughing: .

Sto znaci da je cena kacketa za Stilo trenutno za forumase...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kad je sniženje onda sam i ja zainteresovan :laughing: Znači cena kačketa za Stila 3v je 2400din? Ako budeš radio/donosio Ivanu, zainteresovan sam da uzemem jedan i za sebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@helloween

Ma zezamo se malo oko popusta i cenjkamo ;).

Evo, posto sam javio i Igoru, moze li jedan mini Group buy uz popust za mog drugara i mene: 2 kacketa za 3v Stilo za 4500 din?

Ili baci tvoju cenu za 2 komada, svejedno i ovako je cena korektna.

Ono sto je bitnije: kad mozes to da nam odradis i dolazis li eventualno poslom do BG da to licno preuzmemo ili mora slanje?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze cena ljudi, pocecu sa radom koliko sutra, a sto se dolaska u bg tice bio sam juce :-( ne planiram u skorije vreme... Ali svakako mogu poslati na jednu adresu da budu manji troskovi prevoza. Ako smo se dogovorili klinite glavom pa da radimo :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...