Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Grupna kupovina: Brembo

Recommended Posts

Posto nema plocica i dalje sam zinteresovan za par zadnjih diskova za Lybru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se prikljucujem spisku za diskove

Stilo S.W. Multi Wagon(zadnji)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee ja sam sebe nasao za plocice pise lepo punto 1.9d,samo jel su to za samoventilirajuce diskove,a ako je to,prikljucujem se nabavci :thumbsup:,ceko bi kad i ostali,jedino da se proveri dal ima razlike u plocicama,dal je obicni il ventilirajuci disk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko videh na ovom spisku :coffee: ,za mene nema nista :no -tako da odustajem :unsure:

a sto kazu ljudi ko zna zasto je to dobro :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak ima plocice za Grande?? Ko je zaduzen za formiranje spiska? Proverite da li je stvarno sve original, nemojte da je nesto iz pazove ili sl. prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravljenje spiska, kao i cela prodaja ide preko člana Foruma d16a6, odnosno NemaNa. :thumbup:

Čoveka znamo iz Honda Club Serbia i ova ponuda je prvo i išla na njihovom Forumu. Napisao je čovek da se nikakve pare ne daju unapred, tj. da ne postoji avans.

Vidite šta ste kupili i dajete pare tek tada.

Inače, šanse nema da je čovek prvo hteo da uvali neki lažnjak svojim najbližim, tj. kolegama iz Honda Kluba...(a i on sam je tamo duuuugo, duuuugo)...pa još tek šanse nema da su ga oni pustili da preživi :whistle::D ako nisu originali, jer je njima već isporučeno, ljudi su ih stavili na svoje automobile i vozaju... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam razumeo baš najbolje kako funkcioniše poručivanje i preuzimanje, ali evo ja se javljam za SVE što ima za moj auto.

Na ovim spiskovima vidim samo prednje pločice, ali ako imaju i diskovi slobodno me oderite i za to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta je sa Alfom? Ja bih zadnje diskove i plocice ako ima - 156 je u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok malo na pojasnimo jel' ovo original, ili je ''original'', tema će biti privremeno zaključana. Kada to pojasnimo, ponovo će svako moći da kupi ko bude hteo, plus će znati šta kupuje... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi koji su zainteresovani za ovu ponudu, moći će sad u nedelju na Okupljanju kod Intera da vide diskove i pločice...i da provere još jednom šta to kupuju. d16a6, odnosno NemaN će biti tu, doneće ih i gledajte.

Dakle, ne donosite pare za njih sad u nedelju...već samo da ih vidite kako izgledaju. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu okaciti jos detaljno slike svega, kao sto sam rekao nesi ako se neko potrudio ovoliko da iskopira sve onda svaka cast, pogledajte malo slike diska sa 1 strane....

Doneceu u nedelju sve da opipate :lol:

Svaka cast inace nesi sto je ovo pustio, jer mnogi klubovi su ovo odbili kao oglas firme iako me poznaju i licno dugo godina...klub treba da pomogne clanovima i da stane iza njih, a ne klub ispred clanova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nisu to kocnice sa starog lagera fime meteor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,i marka plocica je Brem-Bo-Li... :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čovek je pitan i oko toga i dao je informacije koje ima.

Svako će moći da vidi diskove i pločice i da odluči da li je i dalje zainteresovan, ili nije. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa za moj auto stoji oznaka 21930wva,a tako nesto nema kod Bremba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde bre, sta ste se ucutali. Dajte neke komentare za ono sto ste videli. Da li je iko uopste koristio nesto od ovog proizvodjaca pa zna sta treba gledati, il ste isli da vidite jel crnkinji stvarno ljubicasta mindza :lol:

Ja mogu da javim samo rezultate sa valjka pre i posle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko kupio ove delove i montirao, kakva su iskustva, ako ih ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sinoc preuzeo. Nisam nista jos gledao, cak ni da li mi odgovaraju plocice ili ne, videcu veceras ako stignem - imam u garazi fabricke skinute. Kad utvrdim da je to to moraces da sacekas jedno 15kkm da potrosim sadasnje :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...