Jump to content
FAS Goran
MilanLaki

Fiat Punto 1.3 MJTD Dinamic

Recommended Posts

Ja imam fabricko svetlo, i kad sam u mrklom mraku slabo je, tj ne dopire bas do leve strane.

Kad na prolece budem sredjivao pod gepeka, provescu neku zicu da imam obostrano svetlo.

Ili cu uzeti [kod Makija iz SA] isto kao sa desne strane, ili cu praviti "stroboskop" kao ti. :thumbup:

Inace: nisam zaboravio za one crvene smd plcc diode. Ako mi verujes jos ih nisu dobili, zovem jednom mesecno. Tako vec od letos. :whistle:

Meni trebaju 3 za displej, i ako ih ne dobiju smislio sam kako da ih "nabavim"!

Posto imam belih viska, te bele cu staviti za rucnu, otvorena vrata, te cu tako dobiti 2 crvene. Za trecu cu vidim, mozda onu crvenu za idiogram volana.

Ako budem naisao negde na crvene - javljam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao ja fabricko svetlo nego polomio onu klipsu kad sam menjao sijalicu :rolleyes:

Imam ja negde crvene sto sam sebi stavljao (vishay) pa ako hoces dacu ti pa probaj kako svetle. Malo su slabije, ali mozda zavrse posao

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos da dodas ovo sa druge strane :thumbsup: sijalo bi ko na marakani,super odradjen posao

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok.

Samo ja to necu raditi pre proleca.

Na ovoj zimi mi se ne mili.

Kad dodje to na red, cucemo se.

Kako je kod tebe po pitanju motora sledece:

- koliko mu treba da postigne radnu temperaturu kad je malo jaci minus?

- na oko 2500 obrtaja udara turbo, tj tad se oseti maksimum? [opis: lepi u sediste]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Hvala!

Trenutno i nije tako lep :( Sutra ako bude lepse vreme (barem 5 iznad 0)) dobija kupanje :thumbup:

@steva_anya- radna temperatura...pa tek krene da se penje skazaljkica posle nekh 4-5km. A da zalepi na pola mu bas treba duze (po gradu) a cim izadjem na pravac druga prica. Pocinje da "lepi" i pre 2500, recimo vec od nekih 2000 obrtaja se probudi :)

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto je i kod mene.

Kad je -10, dodjem iz Bataje do Zemuna, nekih 10ak km a da nije na pola.

Ali se za 5min digne sa "nule".

Prosto je tako kod svih.

I kod mene "puni" ranije, ali neki maximum, sto se kaze "udar" osetim na 2400 obrtaja.

I moj je spreman za pranje!

Ali necu jos da ga perem...svidja mi se ova mat siva boja!! :rofl::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Mozda bi bilo OK resenje da se stavi karton ili sl. ispred hldnjaka da se brze zagreje, kao sto sam radio na Yugishi :rolleyes:

Jesta da je danas 0, ali ipak je palo kupanje.

pre:

lak1.jpg lak2.jpg

posle:

lak3.jpg

lak4.jpg lak5.jpg

Mali je zasluzio :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos u maju 2010 osvetljenje cajgera, cd-a i cent.konzole promenjeno u belo-crvenu kombinaciju. Crvene diodice slabije svetle pa se i na ovako losijim slikama slabo primecuju.

standard

wq1.jpg

novi izgled

wq2.jpg wq3.jpg

wq4.jpg wq5.jpg wq6.jpg

Kad otopli, crvene diode menjamo sa plavim ;)

U maju je dobio i "nova" sedista

wq7.jpg wq8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super izgleda belo osvetljenje..

ja se razmišljam da radim jer mislim da bi super izgledalo na mom sivom puntu.. :)

voleo bih da se lepo urade i da skazaljke svetle crveno...misliš da bi to moglo?

p.s. jel su uradio nešto sa onom konzolom što si kupio od mene,ako se sećaš ;)

pozdrav

Edited by cookman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno bi i kod mene bile izrazajnije da sam skazaljkice ofarbao u crveno ;) ovako su ostale u narandzastoj boji pa samo nocu se lepo vide. Od tebe sam uzeo konzolu. Trebalo je da na mestu sarzera uleti 7" ekran na izvlacenje za carputer, ali to je trenutno velika investicija pa sam odustao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vasa - dodji pogledaj, lako je za dogovor :lol: (inace kad pitam nekog za neku cenu i dobijem ovaj odgovor prosto izludim xexexe)

@Zaki - Pa razmislja se o prodaji, samo nikako mi se ne mili da postavim oglas :thumbup: Zavrsava 99% mojih potreba, sluzi me lepo kuc-kuc-kuc, a potrosnja je stvarno smesna :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve hijene... umjesto da fino kažete čovjeku da grješi,da zadrži puntaša,vi tako... Kako ste samo sebični!!! c c c c :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: Ma ne ide Puntisha jos u prodaju, ako se ipak odlucim javljam ;)

@Mikica - trud nije problem, meni je problem slobodno vreme i garaza :( a pare, eh te pare :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacio xendze. H7 4300K. Narucio sa ebay iz Nemacke. Izasli oko 35eur. Privuklo me sto je u opisu pisalo da su tanki balasti, ali ovi mu dodju neka sredina. Hteo sam one najmanje, ali eto...dobro su i ovi ispali :thumbup:

photo0133mp.th.jpg photo0154u.th.jpg photo0158tw.th.jpg

One nosace ofarbao u crno, a balaste presvukao u crnu mat foliju, pa kad se otvori hauba i ne primecuju se...bas tolko... :)

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo smo se ponovili. Maska/grill bez znaka :thumbup:

photo01845.th.jpg

Takodje prepakovao kljuc sa CB jer je onaj gumeni taster propao. Sad je lepse :thumbsup:

img4508ei.th.jpg img4503g.th.jpg

Ima vec dosta od kad sam ubacio i nove zvucnike. Srednji Hifonics i visoki Blaupunkt. Svirali bi mnogo bolje sa pojacalom, ali i ovako je dobro :w00t:

photo0172x.th.jpg photo0172x.th.jpg photo0173y.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad si okačio sliku, setih se da sam video negde na netu da imaju da se kupe samo ove gume za dugme da ne mora da se menja ceo ključ :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma probao sam i samo tu gumu, ali je bas zalepljena i nemam pojma kako bi ispalo. Ovako je odlicno. Stari kljuc je bas bio izlizan, a sada sijaaa..ih... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pretpostavljam da taj stari može da se sastruže, a onda novi da se lepo zalepi i to je to ;) Pokušavam da nađem taj sajt, čini mi se da je bilo i nešto jeftino...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...