Jump to content
FAS Goran
Punto Abarth

Fiat Punto mk.2 - krovni nosači

Recommended Posts

Da li neko ima iskustva sa krovnim nosacima za FIAT BRAVO I, kako drze?

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko možda ove nosače i da li je moguće da su ovoliko jeftini???

 

zz999.jpg

https://www.kupujemprodajem.com/Krovni-nosaci-univerzalni-MADE-IN-USA-18442395-oglas.htm?filter_id=27812569

Trebaju mi za dva bicikla.

 

Prepravljao sam takve komšiji za Scenic-a i mogu ti reći da su extra dobri i ovo je extra niska cena ako ti ne pošalje cepanicu poštom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, kakvi presirok. Normalnom voznjom nikad neces doci u situaciju da imas problema prilikom mimoilazenja. Sve se lepo vidi u retrovizorima radi kontrolisanja bajsova.  Evo, fotke kako kod mene stoji. A za 50ak eur imas da nadjes nove solidne nosace. Kod cika Thuleta je to oko 200eur!! 

PS. Za prevoz zenskog bajsa ce ti trebati ova spravica 

 

adapter.jpg  DSC_0434.jpg

 

Inace, ovaj krovni nosac je  ok spravica za te smesne pare. Vredi imati je. Samo, nadam se da znas da ce ti za nosenje bajsova trebati i dodatni nosac bicikla namenjen za nosenje na krovu auta. Nesto ovako npr

 

thule_krovni_nosac_bicikl_thule_566_slik  thule_krovni_nosac_bicikl_thule_566_slik 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam te nosače za bajs negde u podrumu.

Ali mi sad trebaju nosači za Z10 pa sam skeptičan zašto je to toliko jeftino.

Inače taj sistem kačenja sam vozio davno dva bajsa na spuštenom Golfu Gti do Budve brze vožnje. Odlično drže! :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi nosači otpadaju. Mora da se buši krov! :thumbdown:

 

Jel zna neko gde ima da se kupe klasični nosači na montiranje u onaj žljeb do gornjeg dela vrata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim z10 je u pitanju.. ja preporucujem ove... kačen krovni kofer pun ko oko... i vozen pri brzini oko 140kmh bez ikakvog problema...

 

cxcb480141.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kupio sam ja ovakve  pre 10-ak dana. Totalno sam razočaran kvalitetom. Sama postolja (nožigice) su od plastike. jedna mi je pukla prilikom

montaže - dotezanja.

 

 

Užas, pa tako su mogle pući i tokom vožnje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju sam uzeo ove univerzalne nosače i uz bušilicu i brusilicu posle dva sata su montirani. :blink:

Nije neki kvalitet i ne bi ih preporučio za teži teret ali poslužiće za jednom-dvaput godišnje.

Platio sam ih 1100din na Bubanj pijaci.

 

2015-02-23-165312-copy.jpg 2015-02-23-165329-copy.jpg 2015-02-23-165336-copy.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko u skorije vreme nabavljao krovne nosače za punto mk2a 3v. Video sam kineske npr za corsu c, super pasuju cena 1700 din što bi mi savršeno pasovalo cenovno naravno za punta, samo pronalazim za 5v. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...