Jump to content
FAS Goran
bukovski

Punto 1.3 multi jet in progres

Recommended Posts

Kako kaci jbt, meni ta felna i ta guma nisu kacile kad je bilo nas 4 u autu, PUN gepek koji izbija policu, i gorivo na maksimumu, pa jos po crnogorskim krivinama? Nije mi jasno...

brate moj kaci pa cepa kolko kaci, mozda sto moj bio van i sto je tezi 150kg i sto ima u toj tezini kao neka ojacanja pozadi jbg li ga...

ja vozio 195/50 i sa 5 ljudi i punim gepekom nije nigde nista kachilo sem lonca na neravninama... auto mi bio kao gliser

ko sto rekoh kaci...

al valjda ce stici distanceri od 16mm koji ce resiti problem. Za prednje nisam narucivao distancere

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz prilozenog bi zakljucio da amortizeri nisu bas najsjajniji pa mnogo pada auto

van je generalno tvrdji pozadi trebalo bi manje da kaci

resavaju to distanceri u svakom slucaju, za napred ti ne trebaju, napred staje i 18" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

amorti ne da su losi nego kao i da ne postoje. Ripa ko sanska koza po ulicu i rupe :) kad legnu opruge menjam i amorte samo da vidim koje i kakve... cim se otopli !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

amorti kao i opruge cekaju prolece sutra vracam celicne zimske pa ne ide da ga spustam za zimu... taman kad sve bude bice i pragovi i spojler mogu samo da ih spremim za postavljanje zimus

Share this post


Link to post
Share on other sites

e l;judi koja dimenzija distanca bi bila ok ?

da nije malo 15-16mm mnooogo ?

narucio sam preko lika sa foruma znate ga samo ostaje da vidim za debljinu , nekako nas obojicu po malo strah da nije previse...

meni nekako logika kaze da nije , tj oce malo vise da zeza trap od 10mm al kolko moz da utice jos 5mm ? slabo nesto...

p..s uzeti u obzir da bih mozda kasnije uzeo pozadi i 205/45/15 gume ako mogu da se nameste

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma daj te price habanje trapa bla bla to je sve ozbiljno preterano, ja sam vozio 17mm i ET20 2 godine bez problema, nije mnogo, 15mm je skroz ok

p.s. zasto pobogu 205 na 7J?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pojma nemam da sam uzo 16 isle bi 205... sta ja znam mozda bi lepse izgledalo sa njima i mozda bolje drzalo ... kazem samo trip nije sigurno a i ta velicina je dosta skuplja.

dakle idemo na 15 ili 16mm

THX !!!

p.s. odo da stavljam zimske gume najavljuju sneg od nedelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

dal je pametno da stavim i napred neke distancere tipa 10mm ? vulkanizer mi pojebo jedan sraf obican pri skidanju alu felni a i reko da ce i ostali da odu jer je promer 4x100. pa uz distance dobijam i plivajuce a pozadi sam narucio vec 15mm distance pa nesto se mislim dal nebi bilo lose da ih stavim i napred samo od 10mm ??? ce da smeta mozda nesto ?

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma stavi 15 i napred i nazad, mislim da ti je tako najbolje. Sto se tice srafova i navoja, ja sam imao problem sa glavcinom i sjebao sam navoj pa sam morao da je menjam jer su mi oni pajseri kod Danka u startu uvalili preduge srafove koji su udarali u neki rukavac (valjda) i krivili se. Posle sam stavio one 17 default fiatove sto sam dobio uz kola, sa bukvalno istim konusom i glavom ali sa odgovarajucom duzinom. Inace, njihova teorija je da na OZ 4x100 ne trebaju plivajuci za 4x98 glavcinu jer OZ ima lufta pa mogu i obicni srafovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiglo je nesto i za moju dusu...

image0171532164.jpg

320d 2002 karavan sve sem koze... 169 999 km pravih !

prvi vlasnik i dosadasnji striptizeta Branka Bleck Rouse ... al cu da uzivam kad potpisujemo ugovor :p

hehehehehhe

Edited by bukovski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, super izgleda! Ubaci neke fotke sa potpisivanja ugovora ;) Mogla bi da se raskomoti malo za drustvo sa FLCS :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

..ma, verovatno će mu biti i žena na potpisivanju ugovora, tako da...neće smeti ni da pogleda... :D ...a, kamoli da traži neko fotkanje... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta mislis sto zeni sredjujem puntaca u pozadini te slike :) heheh a i mora da cuva Dimitrija tek mesec dana pre neki dan napunio

Share this post


Link to post
Share on other sites
stiglo je nesto i za moju dusu...

320d 2002 karavan sve sem koze... 169 999 km pravih !

prvi vlasnik i dosadasnji striptizeta Branka Bleck Rouse ... al cu da uzivam kad potpisujemo ugovor :p

hehehehehhe

Ovaj auto je cesto bio parkiran kod Slavije... Bas sam uporedjivao moj sa ovim... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi kad ste zvali :) pozeljno posle 15h da se zove a moze i do 24 nocu nije problem, samo da nije ujutro.

p.s. auto ide na prodaju ili zamenu za nesto vece pa makar to bio i stilo golf megan octavia nisam gadljiv na marke. Mada pozeljan superb pasat ili audi. Klinac raste i potreba za prostorom postaje veca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...