Jump to content
FAS Goran
NenadAleksic

Registracija i prevod, Ugovori, osiguranje, kasko

NAJBOLJE KASKO OSIGURANJE U SRBIJI  

136 members have voted

  1. 1. Koje kasko osiguranje je po tebi najbolji izbor?



Recommended Posts

@error974

 

I ja sam tako mislio, ali vidis da je totalno suprotno. ...

 

Razmisljam se da se malo dopisujem sa Ustavnim sudom, mamu im lopovsku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam baš razumeo, zašto se odjava ne završava u jednom danu? Koliko je meni poznato, a poznato mi je iz iskustva, odjava, prenos i nova registracija mogu da se urade u jednom danu i to čak da ti odeš fizički tih 120-130km u drugo mesto, što bih ja i uradio jer je gorivo malo preko toga, ali bar ne razmišljaš šta će mentol sa one strane uraditi i koji će ti dodatni posao napraviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što je potpuno neopravdano i ja se svađam s njima dok ne shvate da je lakše da urade odmah nego da dolazim opet :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas to. Ostavis sve podatke pa tipa dodji za dan dva da platis. Svadjao bih se i ja ali kad imas jedan salter i jednu jedinu salterusu za sve kojoj je radno vreme do 3 ali ona kaze do 2 a prima stranke do 12..........

Sto onda znaci da imam izbor, da dam 20€ na put i nadam se da cu sve u istom danu da zavrsim ili 40€ ako idem dva puta + da odsustvujem sa posla 3 ili vise sati za jedan odlazak + nervoze, svadje i........

Ovako imam 2x po 180din postarine i 1x1000din usluge agencije koja se u medjuvremenu cula sa vlasnikom i koji je potvrdio da zeli sve to lepo i fino da odradi ;)

Dok ja mirno radim na poslu i ne burgijam mozak....

Videcemo dal ce tako i ispasti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi treba mi savet, sledece nedelje treba da produzim registraciju. Necu vise to raditi preko agencije nego hocu sam da registrujem, jer sa ovim poskupljenjem osiguranja nemam para i njima da platim.

Koji je postupak posle uradjenog tehnickog pregleda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja to sam uradio ove godine. Ne znam odakle si i preko koje kuce imas osiguranje ili planiras da bude. Ja sam otisao u Delta Djenerali oni mi da lipopunjenje uplatnice, ja uplatio i odneo sve u Sup i sve bilo ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve isto uradiš kao i prošle godine - odeš u agenciju, oni ti popune uplatnice i polisu, ti platiš i odeš sam u Mup. Nisi u obavezi da oni idu umesto tebe, a svoje pare će zaraditi na proviziji od polise. Ta usluga odlaska umesto tebe je jedino gde možeš uštedeti.

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Beograda sam, i trenutna polisa koja istice je Dunav osiguranje.

Agencija naplacuje samo odlazak u mup, a polisu i uplatnice popune besplatno (zarade na proviziji polise)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja upućen najjeftiniji tehnički (ili bar jedan od najjeftinijih) u gradu je u Balkanu na Starom sajmišu. Odatle odem u DDOR koji je na početku Bulevara Zorana Đinđića i pošto poznajem tamo jednu gospođu (totti-jevku :D ) kod koje radim i kasko ona mi odštampa sve uplatnice koje mi trebaju, ja odem u obližnju Oportunity banku koja ima ubedljivo najniže provizija na uplatu) i onda sa svim tim u SUP u nekim večernjim časovima kada nema gužve i odradiš sve za 5min i ćao ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odatle odem u DDOR koji je na početku Bulevara Zorana Đinđića i pošto poznajem tamo jednu gospođu (totti-jevku :D ) kod koje radim i kasko ona mi 

Da nije Ljiljana?  :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to odstampa uplatnice zato sto te zna ili? :D

Ok, znaci idem na tehnicki, zatim u osiguravajucu kucu cije osiguranje hocu da kupim, oni mi popune uplatnice, sa tim u banku i na kraju u mup da predam to i dobijem novu nalepnicu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...