Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Xenoni, Poziciona svetla, Angel Eyes

Recommended Posts

Errore,

sutra produzujem registraciju, pa spremi jedan 5000K kit za mene. Javljam se ovih dana. Auto je AR 156.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada smo već kod pola... :)

2x 6kK + neon pozicije

Image024-3.jpg

Image027-4.jpg

Image025-4.jpg

Image034-3.jpg

Image026-4.jpg

Image028-4.jpg

Edited by error

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce na tehnickom problem predstavili xenoni.

-Vidim imas xenone,znas da je je to zabranjeno kad nemas prskalice(autonivelacija se ne spominje)

*Tako sam ga kupio,sta da radim sada.

-Ili da stavis prskalice ili skidaj xenone,nema druge.

*Nista ne vidim sa halogenim.

-Kupi nove farove.

*Tu sam mu je nesto rekao,ali u sebi. :whistle:

-Pusticu te,ali da ti ne bih imao problema sa policijom savetovao bih te da regulises to. :X:police:

*Cu :D

Pitao sam za automatsku nivelaciju,ne potenciraju na tome,ali potenciraju na prskalicama.Valjda zbog snimanja,spolja su,pa se vide na snimku.

Vlado,vidim da su na jednom Puntu radjene prskalice,pa moje pitanje glasi:radis li to i koja je cena te akcije?

pozz,

ja sam ugradjivao te prskalice na mom puntu kod vlade erora.

Prsklaice sam kupio od nekog lika iz subotice koji mi ih je poslao brzom postom i platio sam ih 25 eura.

pozz scipy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li platio samo prskalice toliko ili je bio i motor i sta vec ide u kompletu? Kakav je pritisak, ako ide iz iste boce, moze li motor jedan to sve da izgura?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li platio samo prskalice toliko ili je bio i motor i sta vec ide u kompletu? Kakav je pritisak, ako ide iz iste boce, moze li motor jedan to sve da izgura?

bio je ceo komplet,prskalice,motorcic,creva,prekidac....ali pritisak je slab ali proforma je ispunjena.

stavili smo posebno boce i povezali tako da kada ukljucim prskalice za soferku da se tada ukljucuju i prskalice za farove.sve u svemu biiip ali ne mogu da me zezaju na tehnickom.

ako treba nesto zvrcni 063-26 76 25

pozzz scipy

Edited by Scipy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce mi je Vlada ugradio bixsenon 4300k + pozicije sa osam malih led dioda i mnogo je dobro.

Nisam znao koliko su mi losa bila svetla a koristio sam najtbrejkere.

Ko ih nema neka ih ugradjuje.

Pozdrav Vladi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje za Errora:

Da li mozda imate sijalice D2S koje se ugradjuju u auta sa fabrickim ksenonima, koliko kostaju, da li dajete garanciju na sijalice i koliko, i da li ih ugradjujete. Auto je Toyota avensis, koji ima odvojenu sijalicu za kratka i duga svetla, pa me izmedju ostalog interesuje da li ugradjujete i daytime running light, posto ste pominjali u jednom postu, i interesuje me da li bi to moglo biti ugradjeno u ovo auto.

Unapred Hvala,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, na početku teme imaš napisan kontakt :thumbup:

Adresa, telefoni...Vidiš da si sada na 26. strani teme...idi na 1. stranu i u prvom postu ćeš videti kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala neshaoct,

Ako mi vjerujes citao sam skoro svih 26 strana, od pozadi do samog pocetka, ali sam preskocio tu informaciju vjerovatno usled prezasicenosti svim ovim sto sam citao. Vidim da ima bas dosta zadovoljnih musterija koji su clanovi na ovom forumu, pa rekoh da i ja postavim pitanje vezano za moj problem.

U svakom slucaju HVALA na odgovoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlada naš prosvetitelj :rofl: nema ga nema, pa se izgubi! :p radi čovek kao Singerica, štekće i brekće sve u šesnaes'! :lol: pozzz za Vladinja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bih zahvalan ukoliko mozete popraviti slike u prvoj poruci, samo jedna je vidljiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo dobio sam nešto novo pa ako nekoga interesuje...u pitanju je rešenje za one koji imaju xenone u oborenim sijalice su napunjene xenon gasom, jačine su 100w, imaju veći mehur od standardnih (ali se vlakno nalazi na mestu), i u komplet idu i novi dzekovi i deo instalacije koja trpi ovu snagu.nemojte ih koristiti na oborenim svetlima. evo o čemu se radi:

P8190114-1.jpg

P8190101-1.jpg

Pitanje za Vladu,

Culi smo se prije 10-tak dana, rekao sam ti da cemo se vidjeti krajem septembra za ugradnju novih D2S sijalica, ali me interesuje i ovo iz tvog posta, pa ako mozes objasni mi gdje se ova sijalica ugradjuje, i gdje bi to stajalo u ovom faru.

Hvala!

6ask348wrtkgr22l2an8_thumb.jpg

k8fbxketkymew0l0yyyj_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigli bixenon projektori najnovije generacije :w00t:

u pitanju su replike projektora sa nisan infinityja

sve ostalo je u najmanju ruku smešno...

već neko vreme se vrzmam po nekim američkim forumima i skapirao da je trenutno hit ugradnja ovih projektora u postojeće farove. em zadržavate svoje originalne farove (kvalitetne), em dobijate 500%+ više svetlosti, em nikome ne smetate, em i dalje far izgleda kao oem.

projektori daju odličnu crtu (cutoff), jaku svetlost i neverovatno široku

kada stanem na semaforu iza auta koji je bele boje, pa još i opran, počinje da mi smeta refleksija svetlosti sa njegovog branika :realmad:

evo primera na mom rešou

pošto sam imao fabričke farove sa rebrastim staklima (kunem se da sam je kupio sa ovim pozicijama) :rtfm:

P2230411.jpg

morao sam da kupim providne farove sa ristajlinga

Image094-1.jpg

jeste da je radila brusilica ali su upali :rambo:

desno je novi far levo je oem

Image093-1.jpg

evo i situacije na zidu. jasno se vidi koliko su pojačali svetlost na novom tipu farova (levo oem 4.3kK desno halogeno)

Image095.jpg

evo je nova situacija. levo je far sa ugrađenim projektorom a desno je fabrički

Image109.jpg

a na zidu... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Image113.jpg

jeste... ovo zaokruženo je sve što je ostalo od fabričkog fara... sve ostalo je projektor sa drugog fara :unworthy:

Image113-1.jpg

evo i par sličica noću

P9060447.jpg

P9020398.jpg

P9020401.jpg

kratka

P9020408.jpg

duga

P9020407.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi sonar farovi za Stila izgledaju bas futuristicki :w00t:

Pretpostavljam da je ovaj dugacki polukruzni niz led-ova-dnevno svetlo :rolleyes: ili gresim :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li nešto slično za Punta mk2b/Z10 / Classic :question: i šta bi ono jel ugrađuješ LED svetla u isti i pošto :question: pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...