Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Xenoni, Poziciona svetla, Angel Eyes

Recommended Posts

Cao Vlado, sta preporucujes od Xenon-a za lagunu II, a da pritom ne izbacuje greske na board-u? i kolika je cena xenona + pozicija sa ugradnjom?

Usput da pitam,... desni far je bio neko vreme bez poklopca pa je sada malo tamniji/prljaviji nego levi far, da li se to moze srediti nekako?

Hvala!

Edited by papazjanija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo pitanjce za Vladu.Desava mi se da kad upalim svetla sijalica samo blinkne jako slabim sjajem i ugasi se.Posle par minuta voznje se sama upali i radi normalno.Nema teorije da je upalim ni na pali-gasi,ni zamenom mesta balastima.Sama se u toku voznje upali,a nekad i odmah na startu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e46 4.3kK

Image056-1.jpg

Image058-1.jpg

vectra c ccfl pozicije

Image055-1.jpg

Image057-1.jpg

a6 4.3kK

Image053-1.jpg

Image054-1.jpg

merc c 6kK i ccfl pozicije

Image049-1.jpg

Image050-1.jpg

Image043-1.jpg

Image044.jpg

laguna 2 4.3kK

Image047-1.jpg

Image048-1.jpg

pug 308 4.3kK

P3190481.jpg

P3190485.jpg

P3190487.jpg

e30 pranje farova, tamni farovi, xenoni 6kK, prstenovi

Image011-3.jpg

Image012-4.jpg

Image013-3.jpg

Image014-5.jpg

Image015-5.jpg

Image029-2.jpg

Image025-3.jpg

Image026-2.jpg

Image020-3.jpg

Image027-2.jpg

Image030.jpg

P3190491.jpg

P3190492.jpg

P3190493.jpg

P3190495.jpg

P3190498.jpg

bravo 8kK

Image002-4.jpg

Image003-4.jpg

g2 4.3kK

Image016-4.jpg

Image019-2.jpg

Image017-3.jpg

Image018-5.jpg

corolla 6kK

Image006-2.jpg

Image007-2.jpg

Cao Vlado, sta preporucujes od Xenon-a za lagunu II, a da pritom ne izbacuje greske na board-u? i kolika je cena xenona + pozicija sa ugradnjom?

Usput da pitam,... desni far je bio neko vreme bez poklopca pa je sada malo tamniji/prljaviji nego levi far, da li se to moze srediti nekako?

Hvala!

sve se može srediti.

Malo pitanjce za Vladu.Desava mi se da kad upalim svetla sijalica samo blinkne jako slabim sjajem i ugasi se.Posle par minuta voznje se sama upali i radi normalno.Nema teorije da je upalim ni na pali-gasi,ni zamenom mesta balastima.Sama se u toku voznje upali,a nekad i odmah na startu.

problem rešen drugim kitom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li ko sta bi sa ksenonima i novim zakonom jesu li to odobrili i kolko ce jos da nas drze u neizvesnosti.Bilderbershki klub se sastane jednom u pet godina dogovore se gde ce biti ratovi i krize kako da sjebu planetu i to sve za dva dana a ovi ne mogu za pet meseci da odluce za ksenone!!! :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlado,pocinje da me nervira ona zuta lapica na tabli sto svetli na mom puntu,pokazao sam ti kad smo ugradili "zarulje",pa reci koje je resenje za to i jos jedan problem,pocelo je cesto da mi se desava kad ukljucim svetla da mi se desni far ne ukljuci,ali kad ponovo ukljucim ono radi,u cemu je fora?Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja ti još posle ugradnje rekoh da svratiš za koji dan

a od tada prođe pola godine :)

javi se, kupi sok i svrati da istrebimo gremline

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li ko sta bi sa ksenonima i novim zakonom jesu li to odobrili i kolko ce jos da nas drze u neizvesnosti.Bilderbershki klub se sastane jednom u pet godina dogovore se gde ce biti ratovi i krize kako da sjebu planetu i to sve za dva dana a ovi ne mogu za pet meseci da odluce za ksenone!!! :evil:

Evo izvoda iz predloga pravilnika o tehničkim uslovima koji bi trebalo da bude usvojen najkasnije do 10. juna:

---------------------------

Члан 51.

У случају да је возило опремљено обореним светлима са гасним извором светлости обавезан део опреме је и уређај за чишћење фарова.

Возила категорија М и N морају имати уређај за нивелацију снопа главних светала у складу са захтевима једнообразних техничких услова. Овај уређај може бити са ручним или аутоматским подешавањем. У случају да је возило опремљено обореним светлима са гасним извором светлости овај уређај мора бити аутоматски.

---------------------------

Koliko vidim, jedini problem će biti obavezna automatska nivelacija farova. E sad, da li će to usvojiti, i da li će kasnije insistirati na tome prilikom tehničkog pregleda, ostaje da se vidi u praksi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja ti još posle ugradnje rekoh da svratiš za koji dan

a od tada prođe pola godine :)

javi se, kupi sok i svrati da istrebimo gremline

Imam jedno pitanje za doktora za Xenone!Hteo bih na mom Stilu 2001 godine da ugradim Xenone.Farovi ne znam kakvi su!Unutra su sad obicne sijalice.Treba li se sta menjati,socivo ili bilo sta?Naravno koja je preporuka jacine i koja je cena sa i bez uradnje?Inace sam iz Novog Sada!Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde mogu da se nadju farovi angels eyes za opel omegu b 1998 god. i kolko para

http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=360251252079

pa eto, sam si sebi dao odgovor

u srbiji ih nema tako da... :)

Imam jedno pitanje za doktora za Xenone!Hteo bih na mom Stilu 2001 godine da ugradim Xenone.Farovi ne znam kakvi su!Unutra su sad obicne sijalice.Treba li se sta menjati,socivo ili bilo sta?Naravno koja je preporuka jacine i koja je cena sa i bez uradnje?

4300k preporuka, 50e bez ugradnje, 70e sa ugradnjom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.

Posto kosta poliranje farava?? B)

fiat brava sa bez sociva :vava::lol:

sredio bih ja to, ali kako da odvojim plastiku od stakla tj zalepljeno (uliveno) :unsure:

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbdown: beda

Postoji li neka mogucnost da otvoris far?? Jer ovaj nema nikakve zabice kako bih ja odvojio staklo od plastike i ocistio iznutra... a far je prljav i opasno nervira <_< svetlo slabo bre :rolleyes::coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlada je nadam se poslao kit, sutra ga ugradjujem i postavljam slicice. Jedva cekam da progledam.

Postoji li neka mogucnost da otvoris far??

Fen za kosu pa polako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...