Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Majice FLCS

Recommended Posts

...ili mi se čini, ili ona prva varijanta venca daje utisak 3D jer ima dve boje, tj. spoljašni i unutrašnji deo venca nisu u istoj nijansi pa to daje takav utisak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A...

43522660.th.jpg

67668309.th.jpg

10543915.th.jpg

13331076.th.jpg

Edited by TOGO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još malo da kontaminiram temu dok sam pri šutu ;)

15248202.th.jpg

84648818.th.jpg

13981059.th.jpg

Edited by TOGO

Share this post


Link to post
Share on other sites

...update za sve ljude koji nisu direktno uključni u celu priču oko majica...

Najverovatnije će postojati dve varijante.

Jedna koja će biti u full bojama, sa rasporedom aplikacija na oba rukava i sa obe strane majice, koja će biti skuplja.

Druga, jeftinija varijanta na kojoj će samo znak Kluba biti sa full bojama, dok će sve ostale aplikacije biti u jednoj ili dve boje, plus neće ih biti na rukavima, već samo napred i pozadi na majici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:clap:

Fino sve ovo izgleda, ali se meni bas svidja ona trobojka sto ide celom duzinom majice...

Ima li sanse to nekako da stavite?

A mozda na ledjima, ispod fiat-lancia.org.rs, da stoje boje nase zastave umesto talijanske?

Ne znam kako se to radi inace bih se prihvatio posla, ovako samo zakeram :rant:

ne zamerite ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ne ide... :crybaby:

No, da se ja pitam kao sto se ne pitam, ostavio bih tu zastavu i nekako joj prilagodio znak. Isto tako ispod fiat-lancia.org.rs bih stavio crvenu, plavu i belu. Ipak nisam strucnjak i ne znam da li je to uopste izvodljivo

E sad, bice kako se dogovorimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ova varijanta naj kulturnija do sada,normalno u raznim bojama ali plava nikako :thumbdown:

15248202.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta varijanta će se štampati kao skuplja, a ovako bi trebalo da izgleda jeftinija varijanta

91338797.th.jpg

... ili bez logotipa Abarth, HF, AP sport i Delta automoto i bez italijanske zastave.

Pre bih izbacio sve to nego da se štampaju "netačnim" bojama...

Edited by TOGO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su plave najlepse :thumbup: ,pa crne ali bele su mi,u kombinaciji sa nekim obicnijim materijalom bas bezveze :sick:,ali ukusi su razliciti :huh: ,sto ljudi sto cudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesho svaka ti cast :thumbsup: ,plave da plavlje ne mogu biti,tako reci VELIKO PLAVETNILO :lol: !

Mislim da je nama najbliza,ova rojal plava,bar tako izgleda na mom monitoru,ona nekao najvise podseca,na onu italijansku azzuro boju.

E sad postujem i izbor ljudi kojima se svdja crna ili bela,a ima tu verovatno i finesa oko stampanja i pripreme koju radi TOGO :thumbup:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je rojal plava u prirodi previše "šerpasta" :ermm: Cenim da će tamno plava biti pun pogodak ;) ipak treba videti uživo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ U pravu si TOGO uzivo je uzivo :thumbup: ,zna monitor lako da prevari pogotovu u pogledu boje :wacko:,a bas da nam majice budu ko sherpe :lol: ,mada ima ona lepa boja punta i stila sherpa plava ;) ,ali definitivno nije za majice :X ,na kolima je interesantna.

Sto se tice crnih i belih majica tu je bar lako za nijansu :yes .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali moje belo nije kao tvoje belo :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na jedno ipak niste mislili...Majce moraju biti bele i od tankog materijala.Kad ih obucete na promoterku kluba na nekom styling okupljanju i ona treba da pere auto u njoj,nece joj biti udobno,a ni nama.Zato majce,bele,tanke,sa sto manje slika, :w00t::animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zaboga, valjda ćemo naći neku sa veliki sisama pa da joj majca bude mala, a ne sa toliko malim da majca mora da bude providna da bi vi matorci videli nešto mlado :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...