Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Majice FLCS

Recommended Posts

...ako sve bude kako treba...majice su gotove za okupljanje 09.08.2009. ... :thumbup:

Radiće se samo ova varijanta, u beloj i plavoj boji :

38446735.th.jpg

p.s. Naravno, biće na njoj i znak HF na rukavu, iako se na ovoj slici ne vidi... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podsetite me koji je dogovor, da ne rondam po temi. Je'l smo se već zapljunuli za majice, ili tek treba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sve bude u redu, Neša će 09.8. da dotera svoj kombi kod Intera i montiraće tezgu, pa ko pre devojci njemu devojka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Klub plaća majice, i tek kada budu gotove i kada ih budete videli, ljudi koji budu hteli majicu plaćaju je i odmah dobijaju.

Dakle, nema čekanja, nema davanja para unapred...Klub će platiti izradu celog kontigenta. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih jedva čekam da budu gotove! :-D

p.s. Neško daj molim te na PM neke kontakte za te majice... ko ih je radio, dizajnirao i slično... trebaće i meni da odradim neke majčice. Hvala! Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima za mene velicina Neso, xaxaxa, neki XXXXL :D

salim se, koliko money-a ce da bidnu majce, meni moze jedna plava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...radimo majice u tri veličine, tj. u standardnoj, jedan broj manjoj i jedan broj većoj od standardne.

Cena će sigurno biti ispod 1.000 dinara...još treba da vidimo za par dana tačan iznos koji prvenstveno zavisi od kvaliteta izrade... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je 1.000 dinara ok cena, ali i da na kvalitetu ne treba stedeti. Mozda ce uskoro da dodje do situacije da cemo imati stand na nekom sajmu/okupljanju ili sl, pa bi te majce mogle da nudu jedan od reprezentativnih artikala.

Ako ubacimo tu i priveske i kackete i eto extra budzeta za klub. ;)

Mozda nije ni losa ideja da se uz uclanjenje dobije simbolican poklon sa znakom FLCS.

TOTALNI BRANDING :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide li ko iz Novog Sada? Da mi donese jednu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majice će moći da se vide uživo u nedelju na Okupljanju.

Najkasnije u subotu, ovde će biti postavljene slike, varijante i cena majice. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja ko baksuz ostajem bez kola...buraz ode na more..

ima da doteram drugu BESNU masinu :) i taman da uzem neku majchicu :)

Edited by ReShU

Share this post


Link to post
Share on other sites

NA Okupanja su ljudi dolazili peške, biciklom, Dačijom, Audijem, Golfom pa čak i ponekad neko dođe Fiatom :lol: Sve u svemu ko želi, nađe način :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve,sve,ali DACIJOM :dizzy::lol:

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tigre moj pa ja necu dozvoliti da se ti maltretiraš i da umaraš svoje nožice! Evo doČi ču po tebe ako treba :) Inače očekujem dve rozLe majce za mene i mog tigra, mi smo kapiteni pobogu! :lol:

A inače klub se zove: Fiat-Lančija i jedna Dačija! a vlasnik te jedne je naš voljeni blagajnik Brankoni :rofl: službene Dačije se ne računaju.

Jedva čekam da vidim majčice kako su ispale! Sa ponosom ću ih nositi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno pitanje cemu reklama za AP Sport i Deltu na majci ?

i da, cemu italijanska zastava kad je klub italijanskih vozila u srbiji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
jedno pitanje cemu reklama za AP Sport i Deltu na majci ?

Sve što je na majici treba da bude tu.

Nemaš informacije da bi donosio ovakvu vrstu stavova. Svaki stav koji nije zasnovan na informaciji je, blago rečeno, pogrešan stav.

i da, cemu italijanska zastava kad je klub italijanskih vozila u srbiji ?

Zato što smo izdajnici države Srbije, eto zato... :whistle:

Ae malo ''take it easy''...

Na ovom Forumu se dosta pričalo o majicama, pročitaj samo ovu temu i biće ti dovoljno da vidiš šta se sve predlagalo. Sa predlaganjem je završeno, tako da si zakasnio sa takvim pitanjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au nesho, ko ti stade na zulj... i to tebi, vecno smirenom... Covek je samo pitao, u svakom slucaju kasno i bez neke konkretne potrebe, ali nije izneo nikakve stavove...

misim, nisam jos upucen kakav nam je clan krle, al... opet...

edit: ja cu da mu odgovorim, ako smem: AP sport i Delta su (valjda), sponzori kluba, pa je u redu da shodno tome budu izreklamirani...

Edited by Punto Abarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...