Jump to content
FAS Goran
ninjapvo

Otpad u Omoljici

Recommended Posts

Ja ti rekoh šta da radiš sa podizačima... čak i da nađeš druge opet ćeš se patiti posle vrlo kratkog vremena... ja ti napravim sve kako treba na Okupljanju za 10min :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ako si dobra dusa :) nego reko' da se nesmaram ja uvek idem linijom manjeg otpora jbg, hvala unapred, za placanje cemo se dogovoriti.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pukla mala plastikica, ma pokazacu ti ako te interesuje, glupost jedna podizaci su ok nego prekidac od podizaca on plastika za spustanje i podizanje prozora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec mi nudili 30 a ranije 60 i 50E necu reci koji odpadi su u pitanju, ali Dovla rece da ce da uradi pa da vidimo.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne zna ni cenu podizaca kad ih ima ili da zovem mada ti rece da nece da prica ovaj preko mobilan?!?!

Nema pojma za cenu.....

reko mi da će da me zove ako nalete....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi desni retrovizor za Lancia Lybra-u, zna li neko gde bi mogao da ga nadjem jeftinije, do sad sam nasao na 2 mesta za 100eura...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo moja iskustva sa ovim likom, prvi put sam dobio broj u decembru - zovem i pitam pošto zadnja klupa za mk 2b - on kaze 70 eur, negde u februaru opet zovem čisto da potvrdim pre nego odem - on kaže 90 eur sa nosačima police...

- onda ninja postavi temu ovde i negde krajem marta ja opet okrenem da potvrdim ( jer sam spremio pare )

kad sad cena 110 eur !!! - dakle ili je kod njega gadna inflacija u omoljici ili je lik bezobrazan kao i svi otpadi .... :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ti si ko neka ovca koja voli da je šišaju , sve budale koje ponude neku robu !!! :popo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena zavisi od odnosa ponude i potraznje, tako da nije nista cudno sto se menja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj pa covek ima pravo da formira cenu kakvu hoce i kad hoce i za koga hoce, ti si ljut sto ti je dizao cenu pa svaki dan ti nesto poskupi pa covek video da se povecala cena benzina sa tim ide i inflacija pa i on mora da dize cenu, salim se ali ozbiljno da ti je svaki put smanjivao cenu nebi tako pisao o njemu jel da, ali ja znam mnogo bezobraznije otpade u Beogradu naravno necu ih imenovati ali bi ti za to sto trazis rekli cifru od 200E pa bi ti odmah odjurio u Mnoljicu veruj mi, na kraju krajeva njegov je otpad i sve na njemu pa tako i pravo da sam formira cene kak mu se digne, a sta je tu za cudjenje???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne ništa tu nije čudno jer ne ljutim se ja na tog lika za koga me zabole, jer on je prodavac -kapitalista i može mu se da formira cenu kako oće, nego sam iz prethodnih postova video da ga svi mnogo hvale, pa sam izneo svoje mišljenje da je i on kao i svi koji drže otpade kod nas sve stoka do stoke, jer oće 300 % zarade umesto kao u normalnim državama oko 20-50% ....

a onda je bilo nekih komentara kako sam ovakav ili onakav, a ja samo hteo da doprinesem boljoj diskusiji na forumu...

a za sopstvene pare mogu da smaram prodavca kolko god želim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

desava se da ljudi sami sebi dignu cenu za deo. moj ortak je sebi za skoro 100% podigao cenu za deo. jer je u 15 dana 3x zvao isti otpad cisto da proveri dal jos uvek ima tog dela. covek mu svaki put davao vecu cenu. Posle price sa serviserom koji zna lika koji drzi otpad ispalo je da je sam sebi podizao cenu, jer je lik sa otpada mislio da tog dela ima samo kod njega, i da se dosta trazi :)

mozda sam lose objasnio, ali razumecete, ipak je jutro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...