Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

moje je mishljenje, a ne mora da bude tachno, da kad bi se stavili distanceri od jedno 2cm, i dobre gume (toyo recimo) da bi drzala lepo...

ja sam inace sa polu celavim eagle f1 ulazio u neke polu - krivine i sa 100, konkretno po trshicu, ali na kosutnjaku za malo da stradam sa 50-60 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanima me jel panda jos ziva?inace to je moj plan za kupiti curi,tj buducoj zeni.zanima me koliko si platio auto i kada,i gdje?inace auto je bomba

Share this post


Link to post
Share on other sites

...živa i zdrava... :thumbup:

Ognjen se vraća sa odmora posle praznika, pa ćeš morati malo da sačekaš sa odgovorom... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ja cu brat sam mu, a Ognjen je odsutan par dana. Auto je kupljen u Delti januara 2007., cena je bila 13500. Vozi ga mazi i pazi vise nego devojku.

Edited by ficoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas tako kao sto je napisao brat, sada mislim da je za oko 1000e jeftinija zbog carina kod nas

lepo je sto uzimas zeni auto ali pazi mnogo je osetljiv, ja malo vise pazim pa opet felne se lako grebu (niskoprofilne gume), osetljiv mnogo na rupe udara kao lud pa i one najsitnije ne pomazu cak ni zimske gume viseg profila, od tih rupa pceo je da vuce malo u desno sa letnjim gumama sve probao centriranje al nista izgleda da je do guma...crna boja lako se grebe ludeo sam u pocetku ali tu ne mozes nista, pri 140-150 na auto putu skace ko skocica al to je vise do naseg dobrog autoputa, motor trazi vise obrtaje a malo zena na to pazi i zna dosta da potrosi u proseku 10tka....

zato jako lepo vuce oseca se 100konja i sto ga vise vozim vise ga volim, skoro sam se vratio sa zlatibora i kao je stvoren za te puteve na sport modu kroz krivine leti i super koci, odusevio sam se i putom u solun kroz grdulicku klisuru smo preleteli pratio sam neki bmw gde nije spustano ispod 100-140 za mali auto tuda puno...

jeste pomalo zenski auto ali trazi dosta nege i znanja voznje sto nema veliki broj zena, i moja devojka ponekad vozi pandu za koju mogu da kazem da je dobar vozac ali nema taj osecaj paznje sto dosta utice na trajnost tog auta....ona je dobar vozac...najzalije mi je kada vidim vrhunski auto a vozi ga silikonka riba, nije mi zao nje vec auta...ali koliko ko ima i sta voli to su ipak samo obicna kola :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogi, kako se pokazao u eksploataciji, jesi li zadovoljan? Da li si imao neke kvarove? Znam da su znale pomalo da brljave, te od 100HP. Bilo je problema oko motora. A inace u auto sam se zaljubio prvi put kad sam ga video uzivo, posle probe sam bio srecan k'o malo dete. Savrsena zujalica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina je da skače kao jarac na grbavom putu ili rupama,još ja imam gume"balonke" zimske jes da je moja 1.1 ali isti k...c

za ovu mogu samo da predpostavim kako ide kad je i ova 1.1 zadovoljavajuća,sve zavisi šta ko traži od auta

kod pande sigurno udobnost na našim razrovanim ulicama nije jača strana ali zato upravljane,okretljivost, preglednost,startnost,parkiranje de oćeš, za grad savršena.

Ja je pazim isto sa trapom(vozim ko po jajima preko ležećih) nemam problema ,a i rečemo mi je da ona ima prilično taf constuction trapa neka potvrdi ili opovrgne neko ko se razume u ovo,pošto mi izvori nisu baš najsigurniji.

Edited by uketic

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam prezadovoljan naravno ni jedan auto nije savrsen pa ni panda ali mislim da sam dobro izabrao, za dve god nesto vise od 30 000km komb voznje malo vise puta do beca, atine, soluna, zlatibor x4, nis x10 poslom i za sad nikakvih vecih problema, imao sam u pocetku oko zadnjih diskova nisu lepo nalezale plocice to im je mana citao i na fiat forumu bio dva tri puta u delti (garancija) sredili sve ok, ujutru pri paljenju stucala ali promenjene svecice i ponovilo se jednom al zadnje dve ned sve normalno...videcemo

motor je stara generacja FIRE koja bi trebalo da je pouzdana 16to ventilska sa dve bregaste...

ti motori se dugo proizvode, stara konstrukcija, visokoturazni

mali gradski auto ali krug okreta ogroman 10,5 m kad treba da parkiram ili napravim polukruzni dobro se preracunam pre nego smotam :D preglednost odlicna !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se pohvalim cuknup sam pandu veceras mislim mene je udario lik koji je prosao kroz trougao...

mala brzina 20-30, ko zna iz strumicke ka krusevackoj ja imao prvenstvo al jbg cesanje malo vece meni puko branik napred, njemu na meganu zadnja vrata i rub oko tocka

ok neki decko sacekasmo policiju, sva sreca i on i ja kasko tako da ce se sve lepo srediti

sutra slike kad se razdani :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti nemas razloga da koristis kasko ako je krivica njegova... Javi se njegovom osiguranju kada stigne zapisnik... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam te jednom u ns, prosle godine na semaforu kod narodnog pozorista, hteo sam da okrenem auto da te zaustavim da te ispitam za sve...al sta da masiram coveka...jos napolju 40c...sve snimke sam ispratio za ovaj auto na youtubu...vidim da je slican motor kao i u sportingu samo razlika je 20HP, mogu ti reci da sminkam puntica, na nivo te pande...stavio sam 195, podigao snagu motora na 85HP, zelja mi je da je probam 100HP, al kako vreme prolazi sve vise se hladim i vidim da je velika investicija takav auto...Mislim da puntic moze da se sredi za 2000e i da ga kupis u cifri 3000e-3500e....i dobijes pandicu 100hp...volan mi se ne svidja, sedista su mi smesna naspram sportinga..jedino taj sport taster...vredi...pitanje da li vredi...sve pohvale za kupovinu i izbor, kad bi imao para mislim da bi je kupio samo novu...a ovako za nase budzete i uslove mislim da je puntic sporting pravi izbor u toj klasi...a za te pare grande punto mi je zmaj mislim na izgled...a u razlici cene da ga opremis da bude abarth...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super ti je autic!Ima ovdje jedan kod nas na Palama,vozi ga neki dedica,pa nam prava sega kad na semaforu slozi gas,a auto zazvizdi kao clio Williams,imaju haman isti zvuk,a cica se ne vidi iza volana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

za djuragin-a

imam dobre prijatelje u ns pa sam tu jednom msecno ili jednom u dva meseca, mozes mi ostaviti tel pa cu te nazvati sled. put kad budem dolazio a mozes i ti mene da kontaktiras ako si ovde pa da pogledas...probas auto

upravu si za sedsta to pise i u svakom testu lepo izgledaju ali ne drze bas idealno mada je ovo gracki autic

sport mod vredi lepo se oseti taman kad se smoris od obicne voznje sa sportom kao da je drugi auto

inace zamenjen je branik posle pet meseci cekanj u delti da stigne drugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, Ognjene... 'ajde i mene molim te stavi na listu "blejača za divljenje" kad budeš bio u Novom Sadu... :unworthy: Poslao sam ti broj telefona na PP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...