Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Taj Mihajlo a nik je Mihajlo Alas Petrovic nego sigurno nije moglo da stane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na forumu i kvalitetnim tekstovima i savetima u njima... Trenutno sam fazi kupovine auta i googlajuci dodjoh do foruma. Iako mi je prica oko kluba poznata jos sa cbc foruma, u celoj frci oko gledanja oglasa zaboravio sam na isti. 

Nadam se da cu uskoro naci "moj" GP na oglasu ili "moju" Cromu pa se uskoro pridruzujem zajednici.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari,zovem se Zoran,prezivam Popovic,posedujem jednu italijansku lepoticu Alfa Romeo 156 1.9JTD limuzinu,blue cosmo boje,2001-2002 pre restajlinga.Nadam se dobrom druzenju kao na Arcs i Autorepublici. :laughing::unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari .Moje ime je Ivan iz Leskovca sam.Juce sam kupio punto mk2 pre toga sam vozio peugeot 405 a imamo i punto mk1 kojeg voze mojotac i brat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Petar. Zivim u Beogradu i od pre nekih sedam dana, ponosni sam vlasnik Punta 1.2 16v elx. Cim slikam, predstavicu i auto.

Sad pravac u sekciju problemi i popravke  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosli Puntisti ;) , uzivajte i slobodno se raspisite na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Stefan Nikolic a nadimak mi je Fajko :) iz Nisa sam, studiram Zastitu od Rada :) a pri tom radim auto limariju i farbanje, pre 2 meseca sam kupio Fiat Tipo 1.6 koji je bio u ocajnom stanju i napravio od njega auto :) , predstavicu ga ovih dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao zemljak! Jos jedan tipo iz Nisa, konacno Buca da dobije konkurenciju, mnogo poceo da dize nos u zadnje vreme :D

Predstavi auto obavezno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, hvala, dobar je Bucin Tipo, vidjam ga po gradu :) Predstavicu ga ovih dana, samo da nadjem vremena da ga slikam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha dobro dosao zemo! Pa gde se tek sad javljas da si limar kad si mi trebao pre jedno 2meseca :D ajde predstavi ga lepo tamo gde mu je mesto... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drustvo. Ja sam Sale iz Panceva. Vozim punta mk2 1.2 8v. Redovno posecujem ovaj forum i mnogo mi je pomogao!

Od kad sam kupio punta pre god ipo dana svaki problem sam resio uz pomoc ovog foruma!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na ovom stvarno izuzetnom forumu...  :unworthy:

Kao što i ime kaže zovem se Bojan iz Beogada, vlasnik sam Fiat Maree 1,6 benzinac.

Zadovoljan sam autom i uživam u njegovoj udobnosti, što sam siguran svi već znate...

 

Nadam se da ću svojim zapažanjima i iskustvom oko ovog auta doprineti forumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugovi..(pa i drugarice) Zovem se Saša imam 34 god i bavim se Grafickim dizajnom inace sam iz tuznog Leskovca...od skora vlasnik ne toliko sredjenog Fiat Stila 1.9 JTD 115ks....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo :)

 

Ja sam Stefan, Iz Kragujevca sam. U ovu subotu sam na nagovor druga prisustvovao jednom skupu u Kragujevcu, u Sumaricama i odusevio sam se koliko ljubitelja ima  :unworthy:

Vozim, sto se i na slici vidi Alfu 159, 3200ccm , Q4 pogon sa Ti opremom. 2009god, prva reg. 2010. Malo je da kazem da sam prezadovoljan  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Pozz svima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...