Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Gluposti.520 evra za 2 aftermarket fara+ postarina+ carina.Hoce nemac da zaradi na kineskoj ili tajvanskoj robi :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gluposti.520 evra za 2 aftermarket fara+ postarina+ carina.Hoce nemac da zaradi na kineskoj ili tajvanskoj robi :thumbdown:

Ni ja ne znam nemacki ali ako se malo potrudis (citaj: posetis google translate) uviedeces da je cena jednog seta 259.90 evra a 1 set sadrzi 2 fara! :thumbsup:

po meni je ova cena sasvim ok, i zalim sto nema za Bravo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda izadjes na otvoren put i shvatis da to sija samo ako gledas u njega... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

to kazes iz iskustva ili pretpostavljas? :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kazu da zamenski farovi sijaju mnogo losije od fabrickih.A zamenski su kopije originala.Zamisli koja je verovatnoca da ce lose raditi MODIFIKOVANA kopija?Iz tog razloga nisam hteo da kupim ni farove za Mareu kod YU Lucasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je modifikacija koja nije ni nalik originalu. U sočivu je Xenon, a ima i led dnevno svetlo. Voleo bih da ima uporedni test ovog i originalnog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prednost gore postavljenih farova su ova dnevna svetla + socivo... Cisto sumnjam da ce farovi sa socivima sijati losije od klasicnih, bilo da su origgi ili kopija...

Ja sam uzeo na Bubnju polovne sa socivom i porogledao sam u odnosu na one od brava sto sam imao pre... (a xenoni su tek u planu)

uzeo sam Depo maglenke u AP-u, znaci kopiju originala! Znaci li to da ce mi maglenke sluziti samo za ukras, s obzirom da su kopija ili se mogu nadati nekoj boljoj vidljivosti po magli? :question:

Ovo je modifikacija koja nije ni nalik originalu. U sočivu je Xenon, a ima i led dnevno svetlo. Voleo bih da ima uporedni test ovog i originalnog.

evo snimak kako sijaju dayline svetla ali na grande-u

ima jos snimaka na youtube pa procackaj malo :thumbsup:

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ako je cena za set 260 evra.Ali to nije konacna cifra sa ugradnjom.Mozemo licitirati.Ja nudim preko 400 evra.Prednosti su jedino "day light",ali se opet postavlja pitanje kako ce zakonodavac to resiti(pravilnikom),a policija tumaciti.Sve prepravke na autu mozda zahtevaju atest?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sasha015

Sto se tice konacne cifre verovatno ne bi presla 300 e (probaj da kontaktiras lika sa nikom sandokan, ovde na forumu, mislim da ti on to moze dobaviti do "kuce" za neku razumnu cifru)

Sto se tice ugradnje, odnosno cene iste - s obzirom da je rec o faru za odredjen model, logicno je zakljuciti da je montaza po sistemu "sraf na sraf" (zar ne?)

Sto se tice prednosti, ipak mislim da je pored "day light"-a i socivo prednost (zbog xenon-a, jer nece rasipati svetlost itd...)

Sto se tice zakonodavca + policije, moje misljenje je da se oko ovako napravljenog fara nece praviti ni najmanji problem (uzmimo u obzir nove modele audi-a, vw-a, mercedesa i ostalih) koji fabricki imaju ovu vrstu dnevnih svetala! ako oni prolaze bez posebnog atesta, procice i ovi odozgo. + video sam u zadnjih mesec dana na auto-putu bar 10 vozila sa stranim tablicama sa konkretno ovim Dayline svetlima (najcesci passat b5) :whistle:

i jos jednom da naglasim, sve navedeno je samo moje misljenje, nista drugo! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ovo skroz sviđa i želim imati ako bude u planu da zadržim auto. Muka mi je bre više od ovih pojačanih sijalica koje crkavaju svaki čas. Realno ovo i nije neka cifra, jer dam 30 evra za sijalice svakih par meseci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu pa konacno su se pojavili zamjenski farovi i za Stila!

Mogu se naruciti u Taxi-Bar Gradiska ali po cijeni od 320 eura

Evo ih i crni:

KLIK KLIK

stilo.jpg

Edited by FIAT driver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa napisao sam gore. Mogu se naruciti preko TaxiBar-a iz Bosanske Gradiske ali po toj cijeni sa Dectane stranice, 319 eura

Imaju i masku bez znaka za Stila - cijena 120KM ili 60 eura

Taxi-Bar

Edited by FIAT driver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ispravite me ako gresim, prednosti ovog fara su:

1) sociva - bolje svetli nego originalni

2) day light - deo koji svetli po danu i na taj naci smo pokriveni sto se tice policije ali i stedimo standardne sijalice ili sta?

3) estetika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 3 meseca će biti ovoga i u srbiji

koštaće oko 220e i samo u crnoj varijanti

a što se tiče vidljivosti o tome ne treba diskutovati

u njima su projektori nove generacije i sijaju vrhunski

jedina mana je malo slabije dugo svetlo

naravno, ovo je cena bez motorića. njih prepakujte iz svojih farova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam juče video iste ovakve farove, isti oblik ovog dnevnog unutra, na nekom pasatu i odmah se setih ove teme.

šta znam nije loše. ovo dnevno se vidi baš onako dobro, baš jako sija. lepo deluje

Share this post


Link to post
Share on other sites

error, obavesti nas na vreme kad ih bude, ja sam zainteresovan.

Druga stvar, koliko će eventualno crni bezveze da čuče na mom belom autu? Možda i neće, ako se uklope u masku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...