Jump to content

Photo

Autoplacevi

• Please log in to reply
514 replies to this topic

STILISTA

STILISTA

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 1439 posts
  • Interests:avioni
  • Garage:Bravo 1,9 multijet Lancia Y 2002 1.2 8v
fali im dobar menadzer (prasence) kako ja violim da kazem. :rofl:

Millan1

Millan1

Il Nuovo

• Members
  • Pip
  • 25 posts
Znaci, dali su ti da vozis auto na proveru... Samo ja nemam pojma gde bih isao, ni kako... Koliko je pametno kupovati bez provere u servisu... :question:
Jos kad bi neko iz NS, ako ga ne mrzi, svratio pa ga malo uslikao i upalio, ono da se ima uvid o prvom utisku, da li vredi bilo sta i proveravati... :D
Hvala nsgaghy na odgovoru!

VladaNS

VladaNS

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 1389 posts
  • Garage:Fiat stilo 1.9JTD 5V; Brava 1,2 16v
ja prolazim blizu, ali poslepodne, mislim da već zatvore..ne mogu da ti obećam, ali probaću da svratim, mada sam ja laik za dizelaše.. :no

inače, ja sam jednom na tom placu gledao nekog bravo-a JTD, navodno je imao pređenih 140k, ali ja sam primetio da izbacuje beličast dim, a i nisam bio ne što zagrejan pa se nisam bakćao detaljnije..što se tiče provere,, znam dobar servis na oko km odatle, ali ko će ti dati da voziš auto sa placa bez tablica.. <_<

nsgaghy

nsgaghy

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 270 posts
  • Interests:Informatika
  • Garage:2002 Stilo 1.9 JTD + EcoChip by Chip-tronics Austria , VW Passat B2 GTI, Alfa Romeo 147 1.6 TS 16V
Dali su mi auto na proveru , jer je taj bio registrovan jos koji mesec.... a inace ne znam dal imaju neku semu za prevoz do servisa...
Ajde gledacu ja da ga pogledam ako stignem ovih dana, vozim dizelasa, pa cu poneti i ELM da vidim jel spustana kolimetraza... ako ne budu dali, znacemo koliko je sati... :)

Millan1

Millan1

Il Nuovo

• Members
  • Pip
  • 25 posts
Auu, ekstra, hvala Vam ljudi!
Ma u kilometrazu uopste ne sumnjam, spustana je 100%... :D A, na kom i nije...:) Zanima me cisto ono, generalno stanje, prijavljuje li neke greske, znate vec, kao i kod svakog polovnjaka.
I neka malo detaljnija fotka ako moze...;)
Hvala jos jednom!

nsgaghy

nsgaghy

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 270 posts
  • Interests:Informatika
  • Garage:2002 Stilo 1.9 JTD + EcoChip by Chip-tronics Austria , VW Passat B2 GTI, Alfa Romeo 147 1.6 TS 16V
Bio sam danas da pogledam taj auto, al nisam imao puno vremena...
Sto se tice limarije, skroz je ok, samo par sitnih ogrebotinica, cini se da nije nigde udaran, zadnje levo staklo je menjano, to se vidi, i soferka je napukla.

Sto se tice kilometraze, na satu je 143000, a na ECU je upisano 191000kilometara, i to ne bi trebalo da je strasno...
Kad je upaljen, auto trese kao nijedan stilo koji sam imao priliku da probam do sad, bukvalno kao traktor...
Kvacilo je posebna prica, prvo sto je izuzetno tvrdo, a posle sto mi je neki jako cudan osecaj u papucici, tj ne moze da se stisne duboko, kratak je hod (za razliku od mog)...
Zamajac se pomalo cuje pri gasenju, ali nista strasno, moj se pre 40k km cuo vise od ovoga...
Nema dima, al se iz motornog dela cuje zujanje, tj sistanje, pa je verovatno do creva interkulera, ili ne daj boze turbine..
Unutra nije u dobrom stanju, dosta je izgreban, i prasnjav, i malo smrdi, al rekao je radnik da nije uopste ciscen kad je stigao...
Uvoz je iz holandije, i moze da se vozi na proveru u servis po izboru, slep je 1000 dinara.

Zadnja cena je 3600 + oni ce promeniti soferku....

Sve u svemu, mislim da se moze naci bolje...

Millan1

Millan1

Il Nuovo

• Members
  • Pip
  • 25 posts
Hvala gaghy puno!
I pretpostavljao sam da auto nije u nekom sjajnom stanju, prvenstveno zbog cene od 3.800, jer mi je to malo nisko...
Svakako cu ga zaobici i idemo dalje, dynamic al' pod uslovom da nije beli enterijer...:D
Hvala i ako mogu nekako da uzvratim uslugu samo reci!:)

Bane23

Bane23

AK Voždovac

• Members
  • PipPipPip
  • 4407 posts
  • Garage:Alfa Romeo 147 (ex FIAT UNO mondo 1.0 ie)
To je taman nekih 500eurica ispod cene.Juri malo i oglase,mozes naci isto dobar auto,ja place nesto i ne volim sto ne znaci da nema dobrih kola.Ako ti Bg nije daleko,svrati pogledaj,imas dobrih placeva,ima i tema o tome ovde na forumu. :thumbsup:

VladaNS

VladaNS

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 1389 posts
  • Garage:Fiat stilo 1.9JTD 5V; Brava 1,2 16v
ja ne vidim šta je ovde ispod cene... :question: ..pogledajte oglase, koliko stila ima ispod 3800E..siguran sam da može da se nađe dobar primerak..

Niksha

Niksha

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 344 posts
Koja je procedura ako bi se uzeo auto sa auto placa koji je uvezen (placen porez i carina), znaci na ime kupca? Da li su obavezne probne table, da li je obavezno odmah da se registruje i da li se jos nesto placa? Hvala!

sasha015

sasha015

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 578 posts
  • Garage:i-20
Ako hoces da ga odvezes kuci,moraju probne table.
Napomena-probne table su za samo utvrdjenu relaciju.Od tacke A do tacke B.Ne reskiraj 'vozikkanje" po gradu,reskiras debelu kaznu.
MOzes da ga utovaris na slep ili prikolicu bez probnih tabli.To je skuplja varijanta.

JCI (jedinstvena carinska isprava), kupoprodajni ugovor, uplatnice kao dokaz da je placena carina i porez i saobracajna dozvola (inostrana) i prateca dokumtacija (kupoprodajni ugovor u inostranstvu, kada je vozilo napustilo zemlju, kada i gde ju uslo kod nas).

Ako neces da ga registrujes odmah, nemoj ni kupovati. :question:

Niksha

Niksha

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 344 posts
Koliko okvirno kostaju probne table u mup-u? U cemu je razlika registrovao auto odmah posle kupovine, ili mesec dana kasnije? Hvala jos jednom na odgovorima, pitam ovo jer nisam upoznat sa situacijom.

IlijaGM

IlijaGM

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 235 posts
  • Garage:Fiat Multipla 1.6 16v BIPOWER
mislim da je 500din dan.

Niksha

Niksha

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 344 posts
@IlijaGM
Hvala!
Jos ostaje pitanje je l' obavezna registracija odmah posle kupovine ili moze da saceka.

genca

genca

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 850 posts
  • Interests:cars,womens,slilovica....
  • Garage:Ex Fiat Stilo 1.6 16v ,Alfa 156 1.9 JTD SW restiled 03 and remaped
Mene probne za jedan dan izasle 4700din :realmad:

sasha015

sasha015

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 578 posts
  • Garage:i-20
Izgleda da je razlika od opstine do opstine.
Sto se tice-registracije odma ili za mesec,najbolje da nazoves negu aganciju za registrovanje vozila i siguran sam da ces veoma brzo dobiti pravu informaciju. :thumbsup:

Niksha

Niksha

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 344 posts
4700din je stvarno previse za jedan dan!
Dobio sam informaciju od drugara koji radi u agenciji za registraciju vozila, nije potrebno odmah da se registruje auto. Njihovo je da prodaju, pa posle ko ce i sta sam tim autom da radi, mislim da njima nije mnogo bitno. :) Hvala svima za pomoc!

genca

genca

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 850 posts
  • Interests:cars,womens,slilovica....
  • Garage:Ex Fiat Stilo 1.6 16v ,Alfa 156 1.9 JTD SW restiled 03 and remaped
Samo napred :thumbsup:

banjo1990

banjo1990

Regolari

• Members
  • PipPip
  • 1200 posts
  • Garage:alfa romeo 147 JTDm
Ne nađoh da je neko već napisao, da li neko ima iskustva sa VBN Car-om, na Smederevskom putu? Trebao bih danas da pogledam jedan autić...? Navodno su im sva auta sa pravom kilometražom bla bla...na ovaj konkretno kao daju neku garanciju, mada nisam još proverio kakvu...

Boki

Boki

Abarth

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6099 posts
Hahahaha prava kilometraza,pa jos u srbiji,i to na placu...ali ako je auto ok ne treba obracati toliko paznju na kilometrazu jer ISTINA JE NEGDE TAMO....

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users