Jump to content
FAS Goran
LudiCoaa

Peugot 407 1.6 79kw 109ks 2005

Recommended Posts

Ako moze pomoc vozim peugeot 407 1.6hdi 109ks 2005god uradjen veliki servis iskocila lampica za antfriz dosut vozen radio normalno jutro i kako sam kasnije krenuo da ga vozim u jednom momentu je cudno reagovao na gas nije hteo da ga prima da u jednom momentu se gasi ceo auto stajem sa strane pokusavam da ga upalim vergla i nista ostavio sam ga tako doslepali kuci i samo prikaze lampice ugasi ih i opet prikaze da do jednog momenta nece nista da odreaguje upali lapice displey pise da je u ecomodu al uopste nece da zavergla ili bilo sta majstoru isto nije jasno prvi put posle toliko godina da ima ovakav slucaj jer je auto pre velikog servisa palio na prvi kljuc posle i ne jasno mi je sto se to desava ako je neko imao nekog iskustva ili ako moze nekako pomoci Hvala svakako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle velikog servisa da curi antifriz -> zvuci kao vodena pumpa. Moguce da jos neka steta koja je krenula uz to.

 

Ali ono sto meni nije jasno je kako je majstor zbunjen tu. Uradio si veliki servis i nesto krenulo naopako, znaci krenes od onog sto si dirao i sredjujes. Valjda to ima smisla :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, igor0511 said:

Posle velikog servisa da curi antifriz -> zvuci kao vodena pumpa. Moguce da jos neka steta koja je krenula uz to.

 

Ali ono sto meni nije jasno je kako je majstor zbunjen tu. Uradio si veliki servis i nesto krenulo naopako, znaci krenes od onog sto si dirao i sredjujes. Valjda to ima smisla :D

 

Ne majstor mi je rekao da ce verovatno iskociti lapica za antifriz jer treba da se dospe ne curi nigde nego samo ovako sam spomenuo majstor je pregledao sve sto je radio i sve je na mestu i ispravno nije da je nesto do toga problem nego jednostavno ne reaguje kad se okrene kljuc sto je jako zbunjujuce jer ni na fizicko paljenje nece uopste motor da zavergla

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...