Jump to content
FAS Goran
shortee

[P] TABLET S3 SM-T825

Recommended Posts

Drugari, posle godinu dana od poslednje prodaje doslo mi jos 10 tableta

S3 , oznaka SM-T825

Specifikacija :

Ekran: 9.7"
Ram: 4GB DDR4
Memorija: 32GB
SIM FREE, plus SD card slot ( do 256gb , imam i kartice to mogu posebno da prodam uz njega, imam 32,64gb, mada su jeftne i ima ih svuda sad)
Kamere 13MP-5MP

WIFI : 2.4 i 5Ghz

DISPLAY : AMOLED, HDR

BATERIJA :6000 mAh

USB-C

System : Android 9,0 Pie, e sad ko hoce da se igra kao ja moze da stavi i Android 12 na njega : Download and Install AOSP Android 12 on Galaxy Tab S3 (getdroidtips.com)

Tableti su ocuvani , ide neka futrola na preklop uz njega, i staklo za ekran kolko ih budem imao , mada vidim da na KP ih ima po 700kinti, kao i ultra brzi punjac od 3A

Cena 120, naravno stavio sam ovo 120 da bi mogli da me zovete i kazete jel moze za 100, pa onda malo se porazgovaramo, zalimo na zene sto nas jasu i trose nam pare i onda se dogovorimo za cenu :)

 

063 10 87 826 Goran aka Shortee, moze i Viber i sms i WC i sta ocete, sve komunikacijske alate koristim

 

Pozdrav,

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugovi tableti polako odlaze cisto da znate 5 komada otislo ima jos navalite.
Dosli i neki S2 samo ne znam sta imaju na sebi i u kom su stanju itd cim saznam javim ako ista valjaju.
Pozdrav

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu l' novi ? Mene bi valjao jedan za staramajku, da se ne ćoravi i zlopati s telefonom pod stare dane.

 

Al' mora neki popust , jbg. :D

 

 

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu brate novi naravno..korisceni su al imam i futrolu koznu i staklo i punjac.to je sve novo a tablet polovan al radi ka zmaj..ne znam dal mi je ostao s3 ako jeste novogodisnji popust dobijes umesto 120 dam za 100 a znam da imam S2 jos par komada on moze za 50e..razlika izmedju s2 i s3 je da S2 ima mikro usb punjac i 3 umesto 4gb rama ..ekran je isti sve isto..pa ti pisi ili zovi na 063 10 87 826 ako oces da se dogovorimo
Pozdrav

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo kolega City.
2048 x 1536 to mu je rezolucija
Ekran 9.7 incha ,Amoled.
Za ove pare ludilo
Dogovaramo se preko Vibera za ostalo.
Pozdrav

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo da se zahvalim kolegama koji su pouzimali tablete zadnjih par dana i par meseci..evo sve vas pominje moja zena dok usisava sa turbo giga mega Dyson usisivacem sa 20 nastavaka koji moze sve , usisava na suvo na mokro ,dlake kucnih ljub...cek bre nije ovo oglas za usisivac vec za tablete..
Naime u petak sam dobio jos 2 x S2 uz koje idu naravno nov punjac i zastitna futrola, stakla imaju neka na sebi a nova ima na KP za po 500 kinti koliko sam video.
Takodje su dosla i 2 x S3 modela uz koje imam nov usbC punjac ,zastitno staklo novo i futrolu na preklop..zbog top stanja ide cena 120e..al naravno ako me ubedite moze i za 100
Ziveli momci sve naj

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...