Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: VW Pasat 2.0TDI B8 SW 2015

Recommended Posts

Auto  u top stanju!
Besprekoran na paljenu,u voznji i na gasenju.
Trap je  bez i najmanjeg lufta i nema cvrcka i  zvukova koji nerviraju.
Realno receno u voznji je auto maltene nov u sta cete se uveriti svojim dolaskom.
Motor je najnovije generacije euro6 i ima 150ks a turbina i plivajuci zamajac su garantovano besprekorni.

Kilometraza je 189982 km i tacna je 100%.
Od opreme ima navigaciju,automatsku trozonsku klimu,tempomat,vazdusne jastuke,ABS,ESP,parking senzore,start stop sistem,cd sarzer sa dve SD kartice,alufelne 16",senzor za noć, senzor za kišu,kožni volan sa komandama,maglenke,bord kompjuter,el.sklopive retrovizore sa diodama,kadice sedista  gde vozacko ima i produzetak za kolena....
Auto ide na ime kupca sa placenim troskovima i homologacijom po kojoj je 2015.
Vredi videti.
Napominjem da vredi doci i pogledati ovaj Pasat jer  kilometraza je garantovano tacna i auto poseduje originalnu i proverljivu servisnu knjizicu gde se vidi da je od prvog dana odrzavan u ovlascenom VW servisu.

Kontakt telefon je 063-10-20-110 pa koga nesto vise interesuje neka nazove.

Sto se tice cene ona je na oglasima 15450 ali eto da ovde odmah kazem da moze da ide na 15000 i za te pare je ovo odlicna kupovina jer samo troskovi dovoza na sve moguce sisteme da se smanje  su izasli skromnih 2600€ :rant: tako da kad odbijete tu cifru i neku moju zaradu ustanovicete da je odlicna cena a za auto cete se uveriti licno da je u izuzetno dobrom stanju.

 

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG

5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG

9.JPG10.JPG11.JPG12.JPG

13.JPG14.JPG15.JPG16.JPG

17.JPG18.JPG19.JPG20.JPG

21.JPG22.JPG23.JPG25.JPG

26.JPG27.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostadoh duzan slika servisne i kljuceva. NAravno ovo je poslednji servis  ali ima ih jos  gde se vidi da je na 127000 km uradjen veliki servis  tako da  do 227000 km ne mora da se radi sto vam spasava godinu dve  pare za veliki servis.

E sad ko hoce da ga radi neka ga uradi pa bude miran da ne razmislja.

Licna stvar i procena dali da ga radi ili ne.

Mali servis obavezno treba uraditi.

28.JPG

29.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog  potraznje za tablicama da bi pojedinci proveravali kilometre evo i slike iz Italije.

 

2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vec 15 godina i slobodno mogu da kazem da sam zadovoljan tim vozilima.

Naravno da ima i krseva  iz te zemlje koje neki uvoze ali kao da tih krseva nema u Nemackoj ili nekoj drugoj zapadnoj zemlji a pogotovo otkad su  ih uzurpirali ljudi drugih nacija. Jos samo neko da mi kaze da  jedan npr ukrajinac cim je presao u Nemacku i dobio drzavljanstvo je poceo da odrzava auto kao nemac? :D

Pritom nemacka kola  znaju itekako da imaju problema sa korozijom dok italijanska u vecini slucajeva budu limarijski zdrava tj bez korozije.

Ja obozavam kad musterija zahteva da ide na kanal da pogleda  auto odozdo jer znam da auto izgleda extra jer nije vozen po zasoljenim putevima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze lock!

Ode Pasat za Beograd.

Idemo dalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...