Jump to content
FAS Goran
n0va

Fiat Grande Punto 1.4 8v - krivi ventile pri pucanju kaiša, ili ne?

Recommended Posts

Zdravo svima,

 

Uzeo sam Grande punto 1.4 8v 77hp 2008, imam par problema nakon kupovine pa me intresuje da li je istina da kod ovog motora ne moze doci do havarije prilikom pucanja remena?

Mjenjan je na 127K, auto sad ima 170 pa me intresuje da li da mjenjam?

 

Pozdrav,

n0va :)

 

 

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

@n0va

 

Čestitamo na kupovini automobila. :thumbsup: 

Nemamo običaj da od tema pravimo svaštare, tj. ''kupusare''...odnosno da se sve pita u jednoj temi. To nemamo običaj jer sadržaj Foruma tako nije pregledan, a od sadržaja koji nije pregledan niko nema koristi. :) 

Svako pitanje ide u jednu temu, kako bi se iz samog naslova znalo o čemu je u njoj reč. Tako gomila ljudi koji samo čitaju Forum ne gube vreme jer već iz samog naslova teme znaju da li ih zanima, ili ne. 

 

Zato tema na kojoj smo ostaje samo za kaiševe.

Ostala pitanja ti šaljem na PP da imaš, da ne bi morao opet da kuckaš kada budeš otvarao nove teme. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct

 

Hvala na obavjestenju, nisam znao za to pravilo, uglavnom nije to losa ideja kako zbog preglednosti tako zbog google pretrage, otvoricu druge teme :)

 

Vezano za ovaj zubcasti remen, guglao sam i trazio po internetu, ali niko ne govori nista konkrento, neki kazu da moze doci do havarije, neki ne, neki da je ne-interferentni motor, neki kazu da nije. Pa nisam siguran vise kome da vjerujem, zato sam postavio pitanje da domacem forumu, gdje je lakse razumijeti sve. 

 

Nisam neko ko voli da vozi neodgrzavan auto, ali prvo bi da rijesim ove ostale stvari pa onda na kraju taj remen jer mi mozda nije prioritet, auto vozim samo u gradu, tako da i ako me ostavi imam besplatno slepanje od osiguravajuce kuce, onda to nije problem, zato sam pitao.

Edited by n0va

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...