Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Preso sam za sad 100i nesto km i zadovoljan sam auticem,super ide,utegnut, samo da mu kupim sad prednje zimske gume pa ce sredjivanje polako da padne,kao sto sam reko,kacket pozadi,xenoni,mozda malo zat stakla a felnice cu na prolece,sad zima pa mi ne trebaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super. :)

Letnje mogu biti neke lepe felnice, a zimske bilo kakve.Drago mi je sto te puntic dobro sluzi.Imam prijatelja koji je presao 300 000 punticem bez vecih ulaganja.Bilo je nesto tipa:viljuska,akumulator,kvacilo,brizgaljke za staklo i otprilike je to to... :)

moze puntic prilicno da traje ako ga odrzavas :)

taj tvoj je super stanju, pa neka tako i ostane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se praksovao na svojim farovima,jedan sam razvalio,dok nism naucio,posle sam usao u fazon,tako da kao sto beli kaze,spremi prvo 50 e :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a za ovo sa pastom za zube zaista deluje,ocistio sam malo farove na punticu, sad se lepo vidi unutrasnjost fara,samo sto se ubijes od trljanja :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja ide sijalica u puntica za kratka svetla, h1, h4 ?

Dobio sam h1 night brejker pa bi ih stavio, stavio nove zvucnike pozadi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni u passata ide h7 u punta bi trebala onda h1, skinucu posle sijalicu pa cu videti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze sa passatom, skidaj desnu, dosta je pristupacnija od leve, mozes da skines samo poklopac i ako lepo vidis da procitas sa sijalice sta pise na njoj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

paju sam uvezo iz holandije 2009 god,kod mene je vec 5ta godina,odlicno me sluzi,motor nikad taknut za to vreme,samo redovno servisi na 10000km i kompletan veliki servis sam mu uradio kad sam ga uvezo,preso za sada sa njim preko 50000km,menjao osnovni potrosni materijal samo,diskovi,plocice,itd, auto je 2001god 1.9 TDI 74 KW, nije onaj od 96kw ali ovaj poprilicno dobro zna da povuce kad se stisne gas, kad sam kupovao trazio sam istog samo benzinca 1.8 Turbo ali nije bio tad neki izbor,zato sam uzeo ovog,bio je dosta ocuvan

Edited by acca90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću samo reći... CRVENA OBLOGA VOLANA. Ko razume shvatiće. :D

Lep Puntić!  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj slučajno da menjaš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas jos malo vise vremena posvetio malo farovima koji su bili u onako malo losijem stanju. Lepo sam uzeo vodenu smirglu P 400, pa P800, onda P 1200 i na kraju finis P 2000. Na kraju polir pasta G3 i ja prezadovoljan,jedino sto sam se ubio trljajuci :)

74cea71d4ab33fa5f1816e3933d775a3.jpg

5d813b9bc71bcd6c80ae06ce9ba8152a.jpg

752071a2a35cba114232352e2428167d.jpg

Malo svetlost ubija po faru pa slika nije nesto bas najbolja :)

Edited by acca90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf,sa poliranjem sigurno minimum 20min mad mislim da je bilo dosta vise,sa najgrubljom je najlakse,skinuo sam ono pozutelo po ivicama fara ali sa zadnje dve smirgle,pogotovo najfinijom P2000 sam se ubio od trljanja,ruke ubise a majca idpod mokra od trljanja :)

Najfinijom sam dosta da bih skinuo obe riseve od ove krupnije, sto sam uspeo ali polir pasta je na kraju odradila svoje :)

Ici cu u subotu na bubanj potok da kupim onu foliju za far pa da ga prelepim,onda nece moci vise da zuti,to sam uradio i na passatu :)

Samo planiram da ocistim i ono socivo za kratka svetla nekako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ima jedan lik prodaje,pre mesec dana je drugar radio farove na audi A4 i stavio je tu foliju,on je uzeo foliju 10% zatamljenosti i malo zatamnio farove, javicu u subotu :)

Edited by acca90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...