Jump to content
FAS Goran
mudri

Fiat punto sporting 1.2 16v

Recommended Posts

Izgleda da je poceo da me zeza termostat na punticu, dugo mu treba da se zagreje ili se uopste ne zagreje do normalne temperature. Jutros sam presao  preko 100km, auto put vecinom, 120-160km/h termeratura na 25% skale. Koja je cena termostata i sta bi jos moglo da bude problem? 

Edited by mudri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Termostat vernetov je oko 1100-1200 dinara i uzmes jos 2l antifriza i isto toliko vode destilovane i sam zamenis, nista tesko niti strasno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaleti se malo nabodi na koncinu i ako imas osecaj da ce se auto raspasti onda imas :-D ili otvori haubu i iza akumolatora bi trebao da imas nesto cetvrtasto iz kojeg izlaze cetiri crevca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Rile al si ga posavetovao. :D :D Dobro je kad nije pitao za esp. Je l' i kod punta vazi kao kod Stila -sta sija na tabli kad se da kontakt, to ima?

I kolega, imas li abs na kraju? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ima, ovih dana se palio non stop, celave mi bile gume. Danas kupio 2 nove Wintere. 8000 din sa sve montazom i balansiranjem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti slusaj TDI,tamo nista ne prekida. :)

 

Kolega odlican puntic,nemoj da te brine potrosnja.Svrati neki put na skup u Kg,znaju momci iz Ar kada se okupljamo.

Edited by Paun

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne moze kod nas da se uhvati TDI. :( Punto super, samo nikako da ga nahvatam u gradu negde, ima dosta slicnih...jedino da jurim ovu BG registraciju, ako je i dalje ona. Naravno ako je kolega raspolozen za povremeno druzenje u KG samo neka kaze, lako cemo se iskombinovati. A i po gradu kad se skupljamo moze da navrati, da nas bude celih cetvoro-petoro. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuti,ako su Nislije do skoro mogli da imaju dva ipo auta na okupljanjima, :harhar: mozemo i mi celih 4 - 5 automobila da iskrpimo. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad odvrni muziku pa kroz glavnu gore-dole. :D Nego, je l' ti prekida HIT fm po gradu? Kao da secne pesma na trenutak?

Nisam primetio, mada retko slusam radio. 

A ne moze kod nas da se uhvati TDI. :( Punto super, samo nikako da ga nahvatam u gradu negde, ima dosta slicnih...jedino da jurim ovu BG registraciju, ako je i dalje ona. Naravno ako je kolega raspolozen za povremeno druzenje u KG samo neka kaze, lako cemo se iskombinovati. A i po gradu kad se skupljamo moze da navrati, da nas bude celih cetvoro-petoro. :D

Nije vise BG, sad je AR. Ima samo 2 siva sportinga u gradu, Jedan sa kukom i 15" felnama i moj. Dogovoricemo za skup, da se jos malo prolepsa vreme pa mozemo neki rostilj da organizujemo.

 

 

Kolega odlican puntic,nemoj da te brine potrosnja.

Hvala. Imam sekvent plin, potrosnja je smesna. A auto ide skoz fino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moze sve aaaa. Vidjao sam tog sa kukom, verovatno i tvoj samo nisam znao da si ti. :) (veliki grad) U medjuvremenu ako vidis sivi Stilo AR-022-BA ti blicni, radi nesto bilo sta samo nemoj da mi uleces u traku. ;) Pre ces mozda sresti teget Maxi taxi Lybru, on je ne gasi, njemu isto sve kao meni + mozes i direktno na njega. :D

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc kad sam se vracao iz Kg-a izleti mi zec, sjebe mi branik i hladnjak. Smorio sam se totalno, sta mislite da jurim polovan hladnjak ili da krpim ovaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...