Jump to content
FAS Goran
Vlada-mk1

K: Fiat Bravo 1.2

Recommended Posts

I ja bih ga vecinom po Bg vozio...
I vikendom do Obrenovca ponekad...
Razmislicu i o toj soluciji...u tom slucaju moram sackati jos malo...da skupim jos neke pare.
Svidja mi se pogotovo zbog varijante sa 5v, mada je ovaj sa troje opet dosta lepsi...
Citao sam temu o tvom autu, koliko si ga ti platio, posto si ga kupio relativno skoro?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak odustao od Brava...  :cry: 
Sacekacu jos malo, da dodjem do jos nekih para, trenutno mi nije hitna kupovina jer dolazi lepo vreme, a  vozim i motor  :scooter: , tako da izbor najverovatnije prelazi na Stilo 1.2.
:welcome:  :welcome:  :welcome: 


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari zaljubih se u jednog Stila kod mene u kraju , a i ustedeh nesto para pa reko da probam lepo da udomim moj bravo i probam se ponoviti .

Auto sam sredjivao za sebe mazio pazio i lepo ga utegao.

http://www.polovniautomobili.com/oglas4702270/fiat_bravo_12_16v_trofeo/

Cena za formurase i njihove bliznje je 1700 ispod toga nebi isao ostavio bi ga sebi , kad sam vec ulagao u njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih zeleo da se izvinim svima pogotovo Vladi.taj stičo koji sam hteo da uzmem je bio 2003 dinamik panorama reg 1god jos, covek ga vozi vec par godina i lepo ga odrzava al ga muka natera da proda (kuca mu gorela) i jutros je stilic otisao za 2300. moj budzet je 2500 ( kada bi bravo otisao) i sad sam iskreno jako zbunjen i ne znam sta da radim za 2500 ne zna da li cu uspeti da nadjem dobrog stila 1.9 ako i nadjem za 2500 kasnije cu ostati bez dinara a za drugi auto moras imati uvek u steku pored 200-300e ,ali kontam da sacekam jos par meseci sastekam jos para pa i uzmem nekog stilica 2005+ ..ne znam ljudi izvinite ,devojka mi jos pri tome neda da prodam bravo, kaze mi da necu imati dovoljno para i da cu preci sa konja na magarca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xexe
Pa dobro...
Izgleda da mi nije sudjeno da uzmem Brava....
Sacekacu i ja jos malo pa cu uzeti Stila....  ;) 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj druze i uzmi pravi auto, kakav bravo za 2000e sem ako nemas pare na bacanje :D  mogu ljudi da cene koliko hoce,narod nema para i ne prodaju se ti sto traze i previse...Stilo ti je mnogo bolja opcija,bolje se malo strpi skupi jos koji dinar i uzivaj.poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

...za 2500 ne zna da li cu uspeti da nadjem dobrog stila 1.9...kontam da sacekam jos par meseci sastekam jos para pa i uzmem nekog stilica 2005+ .

 

Ne postoji opcija da nađeš dobrog Stila 1.9 2005. godište ili mlađi za te pare. Nikako. Nigde....sve i da Isus Hrist siđe sa neba ponovo posle 2014. godina i dotakne te rukom...ni tada. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj druze i uzmi pravi auto, kakav bravo za 2000e sem ako nemas pare na bacanje :D  mogu ljudi da cene koliko hoce,narod nema para i ne prodaju se ti sto traze i previse...Stilo ti je mnogo bolja opcija,bolje se malo strpi skupi jos koji dinar i uzivaj.poz

 

Trenutno tako rzmisljam, uzimajuci u obzir da mi nije hitna kupovina auta.

Polako, pa ce naleteti neki fin stilo.

Jedino se jos lomim 3 ili 5v,  :question: 

3v mi mnogo lepsi, a 5v opet nije ni ruzan, ali je pre svega prakticniji....

I mnogo me nervira sto skoro svaki stilo ima plava sedista....bljak.... :crazy:  :dizzy: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...za 2500 ne zna da li cu uspeti da nadjem dobrog stila 1.9...kontam da sacekam jos par meseci sastekam jos para pa i uzmem nekog stilica 2005+ .

Ne postoji opcija da nađeš dobrog Stila 1.9 2005. godište ili mlađi za te pare. Nikako. Nigde....sve i da Isus Hrist siđe sa neba ponovo posle 2014. godina i dotakne te rukom...ni tada. :D

Nesoo, kaze covek da za 2500 ne moze da se nadje Stilo, i da ce da steka jos da bi skupio za 2005+ :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...