Jump to content
FAS Goran
bax76

Split Topic

Recommended Posts

 MA bitno je da sam ja na kvarno 3 minuta kasnije, ubacio recenicu pored filmica, i tako vas sve izbezumio da ne znate o cemu se prica, e sa kime se ja trudim da budem konstruktivan, i da prenesem neko znanje, kukala mi majka :thumbsup: ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA bitno je da sam ja na kvarno 3 minuta kasnije, ubacio recenicu pored filmica, i tako vas sve izbezumio da ne znate o cemu se prica, e sa kime se ja trudim...

 

Moram da ti priznam nešto sad...Igor je ustvari iz senke komandant ovde, on je napisao to oko ubacivanja rečenice...eto, otkrio si nas sve, da ne kažem razotkrio. :D

Šta ćeš...ovo malo pameti koje imam mi ne dozvoljava da razumem šta ti pišeš (valjda sam glup, tako mi malopre reče gore u postu...ali, zamoliću nekoga da mi pojasni tvoje rečenice, što ti kažeš pitaću da me ''instruiraju''...). :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na kraju ću ja biti kriv za sve  :laughing: . Kada bih dobio nešto od reklamiranja Selenie i još sad od ove odbrane FAS-a bilo bi jako lepo,

 

Inače, primetio sam da je post editovan jer sam sinoć pročitao i odgledao klip i prođe mi kroz glavu "Pa zar se tako ophodi sa koleginim kolima", a onda jutros vidim da je dodato čiji je auto u pitanju. Nisam imao nameru da unosim pometnju :)


Edit: Šta znači kibiceri? Ako se odnosi na mene ni sa čim se ne slažem, samo kažem kako jeste. Koliko se sećam rekoh i sinoć Neši da nije 4. nego 5. brzina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imao nameru da unosim pometnju :)

 

Jesi, jesi, imao si...šta se sada vadiš i odmah slažeš tu sa nečijim mišljenjem...kibiceru jedan  :D :D :D

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Vidis ni ja tebe en volim da citam....

Znaci uzajamno je i ne mirisemo se...

 

Ali Nesha kaze da niko nema ovde nista protiv mene?

 

Odjavljujem se do daljnjeg, sve je receno oko kvacila.

Edited by bax76

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta znači kibiceri?

 

cxcb11070.jpg

 

:D

 

Uživaš, a...uživaš... :D :D

 

Ali Nesha kaze da niko nema ovde nista protiv mene?

 

Neša je glup (kao što ti reče gore) i on nema pojma šta priča. Ja ću sad prvo da idem da me ''malo instruiraju'' da bih znao šta da mislim i kažem... :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah jasno. Od sad ćutim i gledam  :laughing:

I da ne bude da ja nekog podržavam samo da naglasim da se ni sa kim ne slažem  :harhar:
 
Što se kvaliteta Fiata tiče meni je Bax-ov problem više za temu "Neozbiljnost domaćih servisa" počev od onog bezobrazluka sa gumama koje nisu predviđene za vožnju preko 80km/h do kvačila koje ne može da istera 10 000km.
 
A sam Fiat kao marka je mnogo više od Punta i 500L tako da ne bih generalizovao o kvalitetu Fiata sudeći o samo ova dva modela.
 
Što se jedinstvenosti tiče ko ovde jedini sipa(tj ne sipa, ali mu niko ne veruje) Castrol?
 
Toliko od mene, sad sam samo nemi posmatrač :)
Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu je napravljena velika greška. Trebao je da pipa kvacilo prstima leve ruke, jer je i srce na levoj strani, pa se bolje osete vibracije

 

Ma, jeeeeeste...pa, nije blesav da ga pogodi vibracija u srce direktno... :D :D :D može da bude opasno po zdravlje.

Staro je majstorsko pravilo da se ispravnost kvačila ispipava desnom rukom na pedali kvačila, sa dva prsta. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...