Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
milos66

P: Alfa Romeo 155 1.8 TS, plin

Recommended Posts

image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg

slike govore vise od reci , ono sto ja mogu da kazem je voziti  ovakav primerak je gust! pravo uzivanjei  prav alfa. 

Vise nego dobrog izgleda idealno izgleda u voznji zategnuta nema nista da lupa zvekce,extraaaaa.....

 

1.  vlasnik,garazirana

2.  redovno servisirana , servisna od prvog dana od kada je na asvaltu

3.  plin atestiran  tj. reatestiran pre 5 dana

4.  8 al felni i 8 guma leto zima

5.  enterijera kao nov sedista ful,momo volan,digitalna klima

 znam da cu zaboraviti ja nesto sto posto! tak oda mozete pozvati ponosnog vlasnika i detaljno se raspitati stai  kako....

 ovo zaista VREDI POGLEDATI !!!!!!

 CENA JE 2250E 

 vredi svaki evric jedinstven i prelep primerak!

 

Postoji mogucnost zamene za 156 SW .... KAO I RAZLOG PRODAJE JE PROSIRENJE PORODICE I STO SU VECI SVE IMA JE 155 MANJI AUTO....

 

NADAM SE DA SE OTICI U PRAVE RUKE....

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Dizanje" oglasa komentarima tipa "aktuelno", "niko zainteresovan?" i sl. je dozvoljeno jednom nedeljno. 

 

Češće od toga se može pisati ako u oglasu postoje određene izmene u ponudi ili u ceni ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je sjajna. Vidi kakav joj je i enterijer očuvan!

Srećno pri prodaji. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može zamena za 156 sa restilizovanim enterijerom (2002-2003. godište), motor bilo koji osim JTS i 1.6TS, ili za Lybru (takođe me ne zanima 1.6). U oba slučaja prednost ima karavan i 2.0 motor sa plinom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvrdim odgovorno da ti je bolji 1.6 nego 2.o :) ti opet vidi sta ces :)

Na osnovu čega? Da li misliš na 2.0 20v u Lancii? Osim što više troši, ne vidim mu ni jednu manu. Naravno, pusti me onih priča ide u njega skupo ulje itd. Ko hoće da sipa modriču neka vozi juga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Lybrin 2.0 20v sam čuo dobre stvari, a održavanje tog motora ne smatram problemom. Slabiji motori mi nisu zanimljivi, navikao sam da auto ima snage tako da bih baš voleo da provozam taj 2.0 20v.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bacamo temu u off,jovanovicu :) uspori covek prica o alfinom 2.ots motoru,koji jeste dosta losiji od 1.6,u sustini to i nisu neki motori,dosta su nezni,ne pricamo ni o ulju,a opet podrzavam Sergio ar za to sto bi vecu kubikazu,znam kako je :),a sto se tice 2.0/20v to je opet nesto drugo :) pozz

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molio bih da se ovo ne pretvori u Alfa vs Lancia. Nije TS uopšte loš motor, ne znam da li je lošiji od 1.6, ja nisam imao problema sa TS motorima a ovo mi je treći za redom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitao je čovek i za Lybru. Slažem se da ne treba ovde da se diskutuje o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglas sa najvise pregleda,a niko kola da kupi,jer se prica o desetim stvarima :) i meni su svi italijani isti i odlicni nije mi bitno da li je alfa,lancia ili fiat :)

 

Jos jednom stvarno dobra Alfa 155 i srecno sa prodajom,ko ceni takva kola kupice je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na poklon uz auto ide i spojler:

 

IMG_20140202_093627_opt.jpg

 

Nova cena 2150€

 

Moguć je dogovor i za jedan set točkova manje po vašem izboru.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...