Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

Kinezi i njihovo eksperimentisanje svasta sam ja vidjao veruj mi svakojakih usb portova i konektora. U zadnje vreme dosta radim tablete, pokidaju klinci, nespretne gospodje port za punjenje iscupaju i slicno. Znaci dosad sam video najmanje desetak razlicitih tipova usb konektora koji su u stvari isto sra#e drugo pakovanje ali eto da naprave vise posla i muke nama koji popravljamo ovo djubre iz Kine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran mislim da nema, ali ajde prvo da vidim da li ga imam ja pa cemo onda dalje.

Ova njesra imas kod kineza za manje para sigurno ali mislim da takav konektor ovde nema.

Edited by fiat maki

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20160216_231945.jpg

 

IMG_20160216_232000.jpg

 

i da u pravu si ........... mam....cu im kinesku .......... sve zaseru .............  :cheers: .

 

OK cekam tebe - nadam se da sada vidis bolje .............. JA NE ZNAM JEL SAM CORAV ALI OVDE KAO DA IMA 5 PINOVA - kad uvecas sliku ????

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima cetiri, to je klasican usb samo drugaciji od ovih standardnih po izgledu a po finkciji potpuno isti.

Sutra ti javljam kad pogledam nista ne brini.

Dace Bog da letos pijemo pice u Bjeloj samo zdravlja ostalo cemo lako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK -- za dole dace bog da se vidimo. Evo mene pricepili da idem u Grcku (cak sam i pasos izvadio) ali ja necu - , njih saljem tamo a ja idem u moju Bjelu (ako budem imao love) i javicu ti kada idem - znacu za mesec-dva ..........  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Marko jesi car :lol: :lol: :lol: .............

Sale kabal za dvd scott (idiot) din2 za usb da mogu da se gledaju spotovi i filmovi , napravili ulaz nigde kabal u beogradu nisam mogao naci :rant:(PROBAO I U RADNJAMA I KOD KINEZA) i posla mi Maki iz sabca - HVALA MU PUNO JOS JEDNOM (kaze da je za neke starije digitalne aparate isti ulaz) ........... jbg-a. .............. pozzzzz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i to sto kazes , kazi mi maki posto se razumes malo u tu elektroniku jel bi znao ti ovo da napravis na mojoj navi - video ulaz.

odmah da ti kazem pitao sam i branka iz bgd-a ali covek nema vremena , radi stan i necu vise da mu dosadjujem (znam kad ne moze) -- pa ajde da pitam tebe , normalno platio bih ti -- kao sto sam rekao i njemu. ajde malo prostudiraj temu pa mi javi jel mozes nesto da odradis po tom pitanju ili da je prodajem jer je totalna glupost od uredjaja ............ pozdrav drug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ni ja puno vremena za te igrarije, posto imam dosta posla sa ovim krsevima od laptopova, ali koliko sam video nije komplikovano. Masu stvari kod mene na autu nisam odradio zbog vec pomenutog nedostatka vremena, a toliko ideja mi je na pameti. Dogovoricemo se samo da vreme dozvoli.

Ima dobra fora sa retrovizorom koji u sebi ima displej (kinezi naravno) ali vrsi posao. Okacis ga na svoj retrovizor i milina. Verovatno si to vec video ali dobro sljaka licno sam video kod drugara u autu. 

I slazem se navigacija u stilu je obicno njesra ali je zato prelep detalj u autu, i sto se mene tice nemora ni da radi samo nek sija izgleda biiip....;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok brate , ja imam uvek neki dvd na prodaju din2 a kameru imam sa posebnim ekrancicem pre 4-5 god. ugradjenu - necu to ;). ja hocu bas video ulaz u nasu fabricku navi kao sto je branko napravio jer sam pronasao resenje i za audio (moram probati) , a u fioci gde stoji sanzer se stavu obican dvd pleyer i pustas sve na njoj , to je fora i to hocu - nadam se da se sada razumemo :rolleyes:. ako nadjes vremena i mislis da to mozes javi , platicu - nece biti dzabe ......... pozdrav drug.

ja se razumem u dosta stvari ali u ovo bas ne , gledao sam semu za taj video ulaz kod branka na postu i stvarno ne znam to da odradim sam ----- nazalost :rant:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

To već dugo i ja planiram da uradim pošto imam jednu navigaciju polu ispravnu pa sam mislio da na njoj vežbam

 Bilo bi lepo kada bi kolega Branko postavio ovde šemu štampane pločice i još neka iskustva i preporuke u vezi izrade aux ulaza u CN+

Share this post


Link to post
Share on other sites

jure bilo bi lepo kad bi nam on to uradio uz neku novcanu nadoknadu -- moze biznis od toga da napravi ......... jos bi ljudi to htelo , veruj mi --ali .......... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da , vecina ugradjuje sada navigacije i alfamarket dvd-e - svaka cast. Ja sam to sve pocupao i vratio se starom dobrom cd-u mp3 ---- UZIVANCIJA ............ :).

Moju navi vracam samo ako ugradim VIDEO IN ulaz ........... do tada svira ovaj , a alfamerket dvd nije za ovaj auto - definitvno , nema izgled - hladno izgleda (moje misljenje) , a imao sam ih do sada 100-tinak , sto din 1 sto din 2 u blendi , probavao i prodavao ........... ;).

IMG_20160227_204014.jpg

IMG_20160227_204130.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni ta ideja nije losa kada bi hteo ili imao vremena za to , negde je skoro napisao da nema vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Branko je lafcina, znam ga i licno. Ali jednostavno, kao i ja, nema neki interes na forumu i sve je na dobrovoljnoj bazi. I mene svakodnevno cima masa ljudi za svasta, tako da potpuno razumem njegov stav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo da okaci par saveta i slicica.Nije to nikakav bauk da se uraditi,naravno da bi sa njegovim iskustvima to bili lakse realizovati ali kao sto se kaze" Iskopace tebe Bili"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh nije problem odraditi to, nije raketna nauka osnovni problem je kod mene licno nedostatak vremena i jos bitnija stvar ja volim da se prvi put poigram sa mojim uredjajem a ne da se vezbam na tudjem. Ocekujem uskoro neku navigaciju (davno obecanu) i onda se mogu baciti na igranje sa istom.

Pre par godina sam igrao sa panelom od pokvarenog dvd plejera za auto, 7" vezano za dovodjenje tog video signala. Moze da se odradi ali je bio problem sa stabilizacijom slike tako da je to ostalo tako nikad dovrseno i naravno zaboravljeno.

Bole znas kako, vrlo cesto se setim reci mog pokojnog caleta koji je vrlo cesto znao da kaze "sinko sto nisi nastavio skolovanje vezano za elektroniku ti bi dosad napravio atomsku bombu"  :rtfm:obzirom da sam kao klinac pravio kucne verzije alarma, pojacala i razne druge pizdarije. Ali ja sam voleo muziku i sviranje i otisao sam na tu stranu, i sad mi nekad bude zao mozda sam pogresio ali gotovo je zivot je cudo.....;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...