Jump to content
FAS Goran
Drazen.OS

Punto mk2b 1.3 multijet by Dino & Dražen

Recommended Posts

:unworthy:  :unworthy:  :unworthy: Nemam reči!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na komentarima :D

Danas sam isao na malo duzi put, gurao sam ga do 150 i felge ravne ko metak, samo se cesta osjeti, a to mi je u cijeloj prici bilo najvaznije. Da je auto siguran i udoban, da ne moram misliti kako cu unistiti ovjes ako izadjem na autoput :)

Jos jedna zanimljiva stvar, a to je da nemam pojma koje su to uopce felge hahah

Kolega s foruma koji mi ih je prodao rekao je da su limitirana serija za Fiata i otkako sam ih uzeo pokusavam naci koje su i najbliize sto sam dosao su takve iste samo s poklopcem koje su bile dodatna oprema na Tipo abarthu i sudeci po tome sto sam nasao nije ih bilo u puno primjera

Ako ima netko tko mozda zna neki detalj vise slobodno neka kaze jer na netu nema skoro nista informacija haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra ispale felne svaka cast a sto se tice celog auta puntac je za medalju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oznaka je fb i sad brojeve ne znam napamet, a te od Tipa su isto fb sto je koliko sam skuzio Fiat b serija, jer Borbet radi po slovima

Hvala Paune :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino su ispale.

 

Iskreno meni su se vise svidjale kad su pravile kontrast, ljubicaste ili zlatne kao sto su ti na avataru...

 

A to je ve cstvar ukusa :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oznaka je fb i sad brojeve ne znam napamet, a te od Tipa su isto fb sto je koliko sam skuzio Fiat b serija, jer Borbet radi po slovima
 

FB 75 630

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update :)

Promjenjen prednji desni selen jer je stari skroz otisao pa je lupkao preko rupa. Srecom nije otislo rame, a sad kak smo to rjesili ne cuje se ama bas nista :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra autic svaka cast za trud... I meni su felne bile lepse sa ljubicastim srcem ali kao sto rece kolega stvar ukusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :)

Jos smo dobili 2 sitnice gratis. Ulozak pepeljare, tako da je i to kompletirano sad i dobili smo kuku za slepanje koju do sad nismo imali, ali eto nek se nadje za svaki slucaj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah Buco sumnjam da ce na prodaju s ovakim blesavim vlasnicima :p

Hvala Paune :D

Uglavnom iz Srbije ili Bosne, kod nas u Hr je jednostavno sve preskupo, a i jako malo ljudi se bavi time, u Osijeku na otpadu je najnoviji auto u rangu mk1 punta, a za punta 2 je pitanje jesu uopce culi haha

Evo ti za primjer ovaj most, kod nas traze 200€ za njega, covjek u Bosni nam je prodao za 60€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Most smo rastavili za svaki slucaj ako je nesto oslo da se ne bi javili problemi kad je na autu i diskovi su pretokareni da se skine hrdja i da budu ravmi :D

cxcb99030.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prvi veci update sto se tice mosta

Stari seleni izbaceni, novi upresani metodom snađi se
 
cxcb99031.jpg  cxcb99032.jpg
 
Uzete su nove plocice

cxcb99033.jpg
 
Seleni i plocice nisu bili ni losi, ali posto je sve rastavljeno odlucili smo sve rjesiti pa da ne bi bilo za koji mjesec eh sto nisam...

Posto smo imali crne boje od prije celjusti, kljesta i most smo ocistili od hrdje di je pocela izbijati i ofarbali
 
cxcb99034.jpg  cxcb99035.jpg  cxcb99036.jpg
 
Posto smo odlucili da ce pozadi ipak ici gewinde i njih smo dotjerali u red jer su zapekle. Wd, malo sile i rastavljene, sve je naspricano wd-om i ostavljeno malo da odstoji i onda detaljno ocisceno, sad idu ko nove bez ikakvih smetnji :D

cxcb99037.jpg

Sutra dolaze sajle rucne i ako vrijeme posluzi ici ce montaza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...